Тантум® Натура - природна грижа за твоето гърло и имунитет!

  • 10 940
  • 195
  •   1
Отговори
# 135
  • София-Младост
  • Мнения: 23 395
Сух и/или мръсен въздух, недоизлекувана настинка.

# 136
  • Мнения: 579
Най-честата причина са вируси/бактерии, но е възможно да се дължи и на алергия или сух въздух.

# 137
  • Мнения: 121
Мисля, че най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са настинките, сух въздух , студени и газирани напитки!

# 138
  • Мнения: 122
Сух и мръсен въздух, недоизлекувана настинка.

# 139
  • Русе
  • Мнения: 3
Здравейте!Най-често климатикът е виновн за сухота в гърлото,затова ползвам и овлажнител на въздуха.Също така множество от капките за нос при хрема допринасят за сухотав гърлото,което при моето дете почти винаги води до ларингит!😔Поздрави!

# 140
  • Мнения: 4 872
Според мен фактор за сухота в гърлото е въздуха или начина на отопление в помещението.
Други фактори, оказващи влияние, дразнене и дискомфорт са хронифицирали състояния, начални симптоми на настинка, вирус или инфекция.
Понякога ефект върху гърлото имат и проблеми с щитовидна жлеза или киселини и рефлукс.

# 141
  • Мнения: 396
Настинка, алергии, климатик, много студени и газирани напитки7

# 142
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Обикновено сухотата в гърлото при мен и децата ми е един от първите признаци на настинка/ вирусна инфекция. Понеже съм пушач, при мен често се появява сухота, без никакви други симптоми.

# 143
  • Мнения: 61
Настинка, вируси, бактерии причиняват дискомфорт и сухота в гърлото.

Последна редакция: пн, 22 окт 2018, 20:54 от Annnnaa

# 144
  • Мнения: 7
Настинките, които пък са резултат от: промените на времето и как реагира организма ни, стреса, недобрите навици на болните да си слагат ръка или маска, неподходящо за сезона блекло и куп още неща Simple Smile

# 145
  • София
  • Мнения: 1 691
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са сухия въздух, спане с отворена уста, студения въздух през зимата, настинки, вируси.

# 146
  • София
  • Мнения: 3 534
При моите деца най-честата причина са вирусите. По рядко - мръсният въздух, алергия или настинка.

# 147
  • Мнения: 7 328
Основните причини са:сух и мръсен  въздух,спане с отворена уста, алергии,настинки и промяна във времето.

# 148
  • Елхово
  • Мнения: 1 417
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са настинки, алергии, инфекции

# 149
  • Мнения: 611
Мисля,че климатика е най-честата причина за сухота в гърлото.

Общи условия

Активация на акаунт