Тантум® Натура - природна грижа за твоето гърло и имунитет!

  • 10 890
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Сухия въздух, възпалено гърло, обезводняване.

# 16
  • София
  • Мнения: 574
Най-често от настинка,инвазия на вируси или бактерии,замърсена околна среда,климатици,сух и застоял въздух .

# 17
  • Мнения: 918
Сух въздух, климатик, парно ,настинка

# 18
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Настинка, алергия, сух и запрашен въздух

# 19
  • Мнения: X
Прекалено сух въздух в помещенията, понижен имунитет, настинка или алергия. Дъщеря ми постоянно е със сухота в гърлото заради сухия въздух и все още търсим правилното решение на проблема.

# 20
  • Мнения: 143
Настинка ,тютюнопушене, замърсен въздух, заради стичащ се секрет от носа,зъбобол,алергия Simple Smile

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото?
Според мен, това са вирусчетата, които проникват през горните дихателни пътища Wink Настинката само помага те да проникнат и предизвикат гореописаните симптоми.

# 22
  • София
  • Мнения: 22 968
Алергия, сух въздух, възпаление.

# 23
  • Мнения: 1 796
Настинки, алергии, климатик, сух въздух

# 24
  • Мнения: 14 801
Според мен причините са вируси и настинки.

# 25
  • Мнения: 596
Сухият въздух допринася за дразнене на гърлото.С помощта на продуктите на Тантум Верде успяваме успешно да се преборим с този проблем.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Дразненето и сухотата в гърлото може да са причинени от вируси, бактерии,активно и пасивно тютюнопушене,резки температурни промени,използване на климатици и отоплителни уреди,за хроничния ларингит и фарингит причина за раздразнение може да са студени, горещи или газирани напитки и храни.
Също и алергични реакции към полени,прах,препарати...

# 27
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 149
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са настинките. Също алергии,сух въздух в помещението.

# 28
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Честите причини за сухота и дразнене са:настинки,сухият въздух, бактерии и вируси.

# 29
  • Мнения: 482
Най-честата причина за посочените симптоми е настинката и климатика.

Общи условия

Активация на акаунт