Тантум® Натура - природна грижа за твоето гърло и имунитет!

  • 10 889
  • 195
  •   1
Отговори
# 45
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
 Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са настинките.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 488
Сухият въздух допринася за дразнене на гърлото. Иначе - настинка, алергия, инфекция.

# 47
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Настинка, вирусна инфекция и сух въздух.

# 48
  • Мнения: 1 002
Сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото най-често са причинени от настинка/вируси,бактерии/.Случва се обаче и от сух въздух.

# 49
  • Мнения: 670
Причините обикновено са: отслабеният имунитет, резките температурни разлики, сухият въздух поради отопление с парно или климатици.

# 50
  • Мнения: 1 932
Причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са: възпаление на сливиците, бактериална инфекция.

# 51
  • Мнения: 4 595
Настинка, вирусна/бактериална инфекция, алергия, тютюнопушене/цигарен дим, запушен нос, дишане през устата, хронични заболявания, фарингит, ларингит, проблемни сливици, климатик, задна хрема, сухият въздух и т.н.

# 52
  • Мнения: 2 614
Климатика на мен ми се отразява така, причинивя събота в гърлото ми. И разбира се газираните, студените напитки и вирусите.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Най -честите причини според мен са настинка или вирус. Много често и отоплителните уреди изсушават въздуха.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 3 237
Причините могат да бъдат много. Най-често - сух въздух в помещението, алергия, вирус, прекаляване със студени напитки.

# 55
  • София
  • Мнения: 803

Настинки,  алергии, климатик, сух въздух, студени напитки, вируси.

# 56
  • sofia
  • Мнения: 1 945
За съжаление болките в гърлото са моите най-чести страдания още от дете.Гърлото е моето слабо място и винаги съм избягвала студените напитки и леда, заради това обаче, то е адски изнежено и сега когато пия нещо леко студено веднага започва да ме боли.Общо взето....гърлото е моят приятел в организма ми и него много го пазя.За съжаление освен студа, често настивам.Първото нещо, което ме заболява е гърлото.Друга причина за дразнене и сухота в гърлото е сухия въздух у дома, особено като ползваме климатици през различните сезони.Ползвала съм всякакви лекарства и гърлото ми е привикнало към много от тях, само Тантум Верде е мой приятел с борбата с болното гърло.

# 57
  • Мнения: 452
Сух въздух, студеното време, студени и газирани напитки, настинки и вируси

# 58
  • Мнения: 836
При мен най-често причина за сухо и раздразнено гърло са настинките. При смяна на сезоните и по-рядкото отваряне на прозорците и съответно проветрение на дома също усещам дразнене сутрин след ставане.

# 59
  • Мнения: 855
Според мен най-честата причина за болка и сухота в гърлото е настинката. Също така при мен се случва зимния период, когато парното работи. Въздухът нощно време изсъхва и се събуждам със сухота в гърлото. Този проблем го решихме като си закупихме овлажнител. Също и от климатика в службата, не чак толкова, но все пак.

Общи условия

Активация на акаунт