Тантум® Натура - природна грижа за твоето гърло и имунитет!

  • 10 908
  • 195
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 464
Най-често според мен това се дължи на настинка, алергия или прекалено сух въздух.

# 61
  • Мнения: 443
Спорвд мен, най- честите причинители за посочените симптомиса настинки, вируси, сухия въздух.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 187
Инфекции, алергии, сух въздух.

# 63
  • Мнения: 10 081
Климатикът, инфекции, сух въздух и алергии.

# 64
  • Мнения: 669
Знаете ли кои са най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото?
Поне при мен, това са първи симптоми на настинка. Рядко ми се разминава, особено при смяна на сезоните.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 817
Сух и студен въздух, настинка/вируси, студени газирани напитки....

# 66
  • Мнения: 1 406
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са настинките и сухия въздух причинен от климатиците.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 718
Климатиците, студеният въздух както и настинки и вируси.

# 68
  • Мнения: 427
Най-честите причини са вирус или сух въздух, от климатик.

# 69
  • Мнения: 668
Настинка
Алергия
Сухия въздух
Климатик

# 70
  • София
  • Мнения: 669
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са настинките. Възпаленото гърло  може да се предизвиква и от бактериална инфекция.

# 71
  • Мнения: 5 693
Бактериалните инфекции са най-честата причина за сухота в гърлото. Недостатъчния прием на течности допринася за развиването на бактериите в гърлото. Затова винаги се препоръчва от лекарите да се поема повече вода, сок, чай.

# 72
  • Мнения: 1 202
Най-честите причини са настинка, бактерии и вируси, алергии, пушене и алкохол!

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са изсушаване на въздуха (от климатик или парно), дишане на студен въздух, някои алергии, и настинка.

# 74
  • София
  • Мнения: 880
Според мен сухота, дразнене и кашлицата в гърлото се причинява от задна хремата и запушения нос, която се дължи на вируси прихванати по въздушен път.

Общи условия

Активация на акаунт