Тантум® Натура - природна грижа за твоето гърло и имунитет!

  • 10 942
  • 195
  •   1
Отговори
# 75
  • При децата ми
  • Мнения: 6 192
Най-честите причини са сухият въздух, вируси, студен въздух, алергии.

# 76
  • Мнения: 510
Сухото гърло може да бъде предизвикано от вируси или бактерии, тютюнопушене, сух въздух в помещението,прах, дим, както и дишане през устата.

# 77
  • Мнения: 4 137
Алергии, сух въздух, вируси.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 312
Знаете ли кои са най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото?
- настинка
- възпалено гърло, предизвикано от бактериална инфекция
- замърсен въздух
- смяна нсезоните
- алергия

# 79
  • у нас
  • Мнения: 5 741
Настинка, алергия, вируси, прах, цигарен дим, тютюнопушене, както и изсушаване на въздуха при отопление са най-честите причини за сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото.

# 80
  • Мнения: 221
Предполагам, че сухотата в гърлото се предизвиква от настинка нещо ларингит, фарингит. Зависи и с какво се отопляваме през зимата климатик, парно.

# 81
  • Мнения: 409
Проблемите с гърлото при децата често се дължат на отслабен имунитет и на резките температурни разлики, към които тялото не може бързо да се приспособи. Прекалено сухият въздух вследствие на отоплението с парно или климатици също може да предизвика дразнене, сухота и дискомфорт в гърлото.

# 82
  • 1st floor
  • Мнения: 9 165
Сухота, дразнене и дискомфорт в гърлото са симптом на настинка, но могат да бъдат причинени и от бактериални или вирусни инфекции. В момента съм точно с такъв дискомфорт и дразнене. Причиних си го от тичане и дълбоко вдишване на студен въздух рано сутрин през устата. Още след края на третия километър го усетих и вече шести ден не минава. Това дразнене ми причинява суха кашлица, която през нощта я няма. Чудех се дали ще помогне спрея Тантум Верде, който имам или по-подходящи са таблетките за смучене? Спреят най-вероятно е за локални проблеми в гърлото, а аз чувствам това дразнене по-надолу и навътре...

# 83
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 814
ако се спи на климатик, примерно

# 84
  • Мнения: 1 985
Причините за дразнене, сухота в гърлото могат да бъдат много - алергии, вирусни и бактериални инфекции, сух въздух, лошо състояние на лигавиците, пушене. Но като най-чести отчитам инфекциите. През есенно-зимния сезон ни атакуват от всякъде и е трудно да се пребориш на гол имунитет, трябват помощници.

# 85
  • Мнения: 3 029
Сухият въздух, резките температурни промени, а също и отслабения имунитет. Синът ми например всяка сутрин е с раздразнено гърло и покашля, а после се оправя, което не знам на кое се дължи, въздухът в стаята му не е сух, климатик не се пуска през нощта, много е странно.

# 86
  • Мнения: 159
Сух въздух, настинка, вирус.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Сух въздух, вируси, инфекции, възпаления, алергии.

# 88
  • Мнения: 1 421
Според мен най-честата причина е изсушаването на въздуха. И може би неправилното дишане при студен въздух

# 89
  • Мнения: 1 597
Вирусна инфекция,алергия,застоял въздух.При мен последните два пъти се получи от употребата на студена газирана напитка.

Общи условия

Активация на акаунт