Малко съм объркана...

  • 2 839
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Облаче иди мила на лекар. Поне ще свършат терзанията и ще знаеш има ли проблем наистина. Стискам ти палци!

# 16
  • Мнения: 357
Направи си кръвен тест тогава, а от доктора няма какво да се плашиш, успех Peace

# 17
  • Мнения: 2 120
Според мен си бременна, но още не те лови теста, наистина направи кръвен тест. Hug

# 18
  • UK
  • Мнения: 1 351
  Момичета помогнете ми... току що се прибрах от изпит и видях че имам малко крув по бельото си а имам още около 10 дена до следващия цикъл а нямам още и ПМБ и сам много объркана даите ми съвет ...  newsm17

# 19
  • Мнения: 4 806
Мегита, спокойно...

не знам какви са ти "параметрите"
кога ти е било ову

възможно е, да е "имплантационно" зацапване - слува се по няколко капки кръв при имплантиране на оплодена яйцеклетка в матката. Но, недей да се обнадеждаваш. Това се случва около 6-10 дни след оплождане. След като имаш 10 дни до М, може да е "розова" овулация - при някои се случва по този начин да се прояви по време на овулация. Даже е нормално. При мен така се случва в някои от последните месеци. Търпение

# 20
  • UK
  • Мнения: 1 351
увото ми е било на 10-ти...

# 21
  • Мнения: 2 120
Мегита не ти се отваря графиката.
Щом казваш на 10, малко е рано за имплантационно зацапване, но може и да е, розова овулация също, но оправи графиката, за да се види. Другото е хормонален дисбаланс, но се съмнявам да е това. 

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 351
Незнам защо не ми се отваря графиката Жабче ми влезе направо в настройките и пак не иска да се отваря... а за хормонален дизбаланс е невъзможно понеже си правя изследвания всеки месез за хормоните понеже преди две години имах но в момента всичко ми е на място... незнам неми остава друго освен да чакам...

# 23
  • Мнения: 2 120
Като отвориш пише, че няма потребител с такова име.
А иначе, може и имплантация да е,защото до 4 ден е деленето, между 4 и 7 пренасяне и имплантиране.

# 24
  • UK
  • Мнения: 1 351
Благодаря ви май не ми остава нищо друго освен да чакам... baby_neutral

# 25
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Незнам защо не ми се отваря графиката Жабче ми влезе направо в настройките и пак не иска да се отваря... ...
Ти какво име зададе за регистрация?

# 26
  • UK
  • Мнения: 1 351
Незнам защо не ми се отваря графиката Жабче ми влезе направо в настройките и пак не иска да се отваря... ...
Ти какво име зададе за регистрация?

 еми май Миглена
незнам защо става така ...

# 27
  • Мнения: 644
Искам само да споделя за тестовете за бременност!
Ве4е от няколко мои познати 4увам,а също и мой опит - понякога теста "хваща" към 6-7 седмица от евентуалната бременност... ooooh! #Crazy
Вие как бихте го изтълкували? Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 7 716
По-късна овулация, по-малко ЧНГ. Обаче в 6г.с. вече може да се види ембриона, даже и пулс да се чуе.

# 29
  • Мнения: 2 120
Мисля си, че до 6-7 седмица вече и без тест ще разбереш, че си бременна Wink На практика това е началото на втори месец и симптомите, поне някои от тях ще са осезаеми.
А иначе, мен тестовете ме ловят много рано, още ден-два преди датата за М., не всички, но `Уни марк` и `Шуър чек` са железни.
Но кръвният тест си остава най-сигурен за диагностика на ранна бременност.

Най-скапаните тестове са `Д Бест` и `Озон`.
Миналата година бях в 7 седмица и имах две еднакви черти на `Шуър чек` и `Клиър блу`, а `Д Бест` едва показа нещо бледо като черта, но и с голяма фантазия  Wink от моя страна.

Според мен най-добър тест е `Клиър`, но тази широката лентичка, в оранжевата кутийка и `Шуър чек` разбира се.

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 12:16 от Дара

Общи условия

Активация на акаунт