Любители на кучета - 85

  • 29 684
  • 798
  •   1
Отговори
# 75
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Аз като четох историята му за пръв път много плаках. Как е бил намерен на пътя, вероятно изхвърлен заради болестта си, която всъщност като се лекува правилно няма проблем.
Много е хубаво, че има хора, които се заемат с отговорността да ги лекуват и да им намират семейства, много големи сърца трябват.

# 76
  • Мнения: 22 867
И аз съм от ревлите в такива случаи. Тая група затворена ли е, нямам фейс, пък ми се прииска да го зърна Тото. Дано е щастлив вече и да е попаднал на неговите хора. А те със сигурност ще получат много от него. Peace

# 77
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
https://m.facebook.com/voiceoftheanimalsbg/
Можеш да я разглеждаш и без регистрация.

# 78
  • Мнения: 22 867
https://m.facebook.com/voiceoftheanimalsbg/
Можеш да я разглеждаш и без регистрация.

Благодаря ти! bouquet
Тото, обаче, как им се радва и той! И ми заприлича в първия момент на моя чернушко. Simple Smile Нека да му е добре и да се чувства спокоен и сигурен. Peace

# 79
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тото от Бургас с прасенцето и аз много се зарадвах днеска за него❤
Бях се замислила да го взема, но той не понасяше котки, такава мила муцунка има дано да е много щастлив с новото си семейство от Габрово❤

# 80
  • Мнения: 2 941
Колко много хора сме следили съдбата на Тото. И аз много се зарадвах, че най-накрая се е намерило семейство, което да го подслони и дари с любов. На снимките се вижда колко са щастливи и куче и деца. Много е трудно с намирането на дом, особено ако кучето има някакъв здравословен проблем и изисква определена сума всеки месец.
Духче за да си стане пак твоята Джина си трябва постоянно занимание с нея. Направи си и график и пак ще си те почувства като нейната стопанка и ще бъде радост и гушкане щом те види. 🤗
Тонка браво за напредъка. Сега с тази малката те разбирам какво ти е било докато не можеше да го извеждащ този черен ушатко. На Виви и махнахме конците в петък, но първото обезпаразитяване ще е след месец, заради зашитото черво към стената на стомаха и чак след това може да мислим за ваксините, което означава че поне два месеца няма да си показва носа на вън. Е, аз вече два пътя я разходих с Макс на едно място, оградено и на което има две кучета (ваксинирани и обезпаразитени), извън града е и няма движение на други животни, че и болни не е имало.. но това ще е от време на време колкото да види че има и живот извън апартамента 😂 Сега ще трябва да се занимава сериозно с нея и да я науча да ползва банята по предназначение, че с това пишкане и акане навсякъде ме хваща нервата. 🤪

# 81
  • Варна
  • Мнения: 10 729


Мамооо, не ми се става, не ставай и ти, колко хубаво се гушкаме. 😘

# 82
  • Мнения: 2 433

Индианското и име е Кален Нос Лаком *ъз
Няма да казвам какво е хапнала, ще кажа само, че се прибирахме с отворени прозорец в колата Simple Smile

# 83
  • Мнения: 5 609
Е,само яде,не се търкаля Simple Smile Може и да капе от козината,това същото  Laughing

Много смешно име Simple Smile Индианка!

# 84
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Хахаха, забавлява се. Изглежда доста доволна.
И нашия тази сутрин е имал приключения с баща си на село. Хвърлял пръчка по ореха, за да събере последните останали орехчета и Ерос решил, че я хвърля за него и се засилил, наврял се между чатала му и го съборил. Хем ми е смешно, хем ми е жал. Голяма гадина. Сега спи удовлетворен от белите си.

# 85
  • Мнения: 2 941
Оххх какво сладки муцуни, кои поспаливи, кои омазани.. ама все са сладки 😍
Аз пак ще досаждам със снимки на моите маймуни, ама много ме умиляват особено когато спят 😂. От днес се мъча да я уча малката в банята, ама греда отвсякъде. Клекне да пишка, казвам не и я водя в банята, а тя там стиска. И така дебнене час време и накрая се изпика на паркета в хола и коридора 🤪.


# 86
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Олееее какво сладко тумбаче 😍

# 87
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Батко Макс как си я гледка. Много са сладки и двмата, само за мачкане са Heart

# 88
  • София
  • Мнения: 9 850
Направо да се разтопи човек при тази гледка Simple Smile

# 89
  • Мнения: X
Добро утро Simple Smile
Силве, ще се информирам на лично как си се сдобила с втори брой прелест.
Хибискус, Естела, много са готини Wink

Превъзпитанието на Джина върви в добра посока. Пак се сближаваме, дори две нощи я взех да спи при мен. Голямо гушкане и целуване падна (двупосочно) хаха
В семейството, така де в родата, скоро може да си имаме бебе лабрадорче. Ама да видим колко ще си изпълнят обещанията сестра ми и зет ми. Децата са луди по кучета, умират и двете. Малкият не знам си колко време ставал рано да се разхожда, симулирайки, че има куче, да докаже, че ще го прави. Хич не вярвам, той е голямо шубе и не вярвам, че ще се справи с разходките на куче. Предупредих, опитах да разубедя, но май не хваща. И име са му измислили и чакат да се роди. Не, че не се радвам... ама и се притеснявам малко да не се сдобия с втори брой куч.

Общи условия

Активация на акаунт