АПРИЛСКА и МАЙСКА лятна ваканция

  • 21 676
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 435
Чудесна нова темичка Hug
Ние ще "почиваме" живот и здраве и с благоволението на банката в нов дом, който след 30г. ще бъде само наш. А Дария от някъде е чула МОРЕ и обяснявала един ден на майка ми: "Лятото с мама и тати ще ходим на моле.", само че кое лято newsm78

# 16
  • Мнения: 1 341
Жени срещата на 17-ти е от 18ч. в "Славяни". Ако искаш да дойдеш ми звънни, ние засега май ще ходим с Катето и Кари.
Хайде, ако не ми мине котка път ще дойдеме. Ще се чуем допълнително

Някой да знае къде има евтини килими?
Трябва много спешно да купиме на една приятелка.

# 17
  • Мнения: 277

Аз явно съм някакъв ненормално пристрастен към детето си родител, защото не мога да го оставя за пове4е от два дни. Много ми домъчнява и изобщо не се чувствам добре без него, та сме си навсякъде заедно. Даже сега за събота и неделя можеше да идем на Огняново, ама не ми се ходи без дете и това е. Та таткото ни ще ергенува.




И аз май съм така, но и Пепето не може да се разделя с  мен съответно и да искам няма как да стане. направо е станал болезнено приврзан към мен. Дано да е някакъв период, че малко ме плаши тази му зависимост.
Ние утре сутринта пътуваме за Гърция за 4 дена, а лятото ще сме в София и ние като MD ще се радваме на новата си къща и  евентуално началото на септември може да почиваме някъде.

# 18
  • Мнения: 712
Нямам време да чета всичко.
Само да кажа, че засега планирам от 01 септември да отидем в Атина за няколко дни при лелята на Александър и после да си довършим на нашето Черноморие, вероятно Дружба, но още не съм го измислила съвсем.
Сега се вълнувам от друг въпрос - след 10-ина дни ще ни дават ключовете от новото жилище и ще стане страхотна отпуска по ремонтни дейности, търчане по нотариуси и магазини и т.н.  smile3511 smile3511 smile3511

# 19
  • Мнения: 1 341
ама хора, само аз ли обичам да правя ремонтии? newsm78 newsm78 newsm78
Нещо май съм сбъркана

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
ама хора, само аз ли обичам да правя ремонтии? newsm78 newsm78 newsm78
Нещо май съм сбъркана

Айде сбърканата , ако иска да дойде да ми изрине купищата строителни отпадъци и да ми изчисти двата кашона дребни джунджурии, потънали в строителен прах (единият кашон е с около 400 CD-ta) Mr. Green Mr. Green Mr. Green После да ми измие прозорците и да ми избърше праха Twisted Evil Twisted Evil
Иначе и аз обичам после на новичкото, ама много чанч бееее.

П.С. На момичешките мами (Катето, Жени и др) може да поискам скоро 3-4 поомалели тоалети за една малка сладка мишанка от дом Св. Параскева, ама като му дойде време ще ви кажа пове4е.....

# 21
  • Мнения: 3 379
Ама толкова бързо сте направили нова тема, че сте я и напълнили, ех, изоставам... Таз работа ще ме изяде.

Ние гледаме откакто стана хубаво времето да не сме в София през уикендите, по тази причина изобщо не се обаждам за срещи, че все са в почивни дни. Този уикенд пак ще пътуваме на вилата, но другия сме тук и ако ви се организира среща в София Ленд например, можем да направим нещо п овъпроса.

Иначе ние ще ходим на море от 31 юли до 9 август, в една местност близо до Градина - Росино. Там компанията, където работя, има станция, е, не е супер лукс, но е чисто, приятно, има парк и място за детето да играе, а също и храна, ако искаш разбира се. Цените са малко по-народни. Плажът е далеч и не е хубав много, но понеже сме с кола и не сме от тези, дето имат желание да киснат по плажа цял ден, мисля да хвърчим до Черноморец, Созопол, Градина, Дяни, че може и по-далеч.

Сега съм в треска какво ще ми трябва за морето, най-вече за детето, но и за мен (че не съм ходила от преди да забременея и всичко морско, вкл. бански, не ми става както се сещате). Давайте идеи, ако имате.

# 22
  • Мнения: 1 341
Еми, мила за това си има хигиенистки (както се изразява един колега). АЗ викам една жена и за 20лв чисти цял ден като изоглавена. Така си правя цялостните почиствания и не се хабя с глупости

# 23
  • Мнения: 473
Силве веднага ти казвам - в ТСМ има много хубави неща като за нас Embarassedи са на много приемливи цени - включително цял страхотен бански за 12 лева - това на Аксаков - до Кристал.

Еми даааа- за грубите неща определено ти трябва човек да почисти а пък ти си подреждай после колкото искаш Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
SZA аз вече взех на Вики един бански-слип, мисля и още един да му взема, но боксерки. Освен това ще носим малък басейн надуваем, надуваема жилетка и от тези за ръцете.  Взех вече и кремове Виши и Мустела- 50 фактор..Иначе дрешки си има, така че може би за глезотия едни слънчеви очила, но незнам дали ще ги носи.
За себе си още се чудя. Каквато съм вече като кит май цял бански от гигант ще си търся Mr. Green Взех си на Виши крем 20  фактор, понеже съм алергична, независимо че не мисля да се пека.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 210
Да кажа, 4е нашата видна отчетна темичка се "от4ете" на сбирката на форума днес Simple Smile
Представителки бяха: Katy, Sladka Hapka и моя милост. За любопитните- ето снимки:

http://community.webshots.com/album/551446725IrkZdl

Беше много интересно и приятно. Ставам любителка на тези срещи, ама май другия път без Ив4о ще да съм там......

# 26
  • Мнения: 1 341
Мале Еми, как запомняш всичките тези имена? Аз не мога така. Или може би ги познаваш? И да се скараш на Додо, че не пише в темичката ни. Тя беше първата форумска мама, която зaпомних. Трябваше да роди в началотона май, а роди доста преди мен. Бях много "възмутена" от факта, че аз все още си нося шкембето.....

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 22:13 от Evjeni

# 27
  • София
  • Мнения: 2 210
Мале Еми, как запомняш всичките тези имена? Аз не мога така. Или може би ги познаваш. ....
Абе аз съм физиономистка, и имена помня, ама то имаше и табелки-жокери Wink
Ина4е никой не познавах осен НАШИТЕ Laughing

# 28
  • Мнения: 1 341
А я да попитам НАШИТЕ, кога ще се виждаме?
Нещо си зарязахме месечните срещички. Хайде сега и времето е хубаво. Преди да сме тръгнали по морето...., а какво ще кажете?

# 29
  • Мнения: 3 379
Ами аз пак да предложа да се видим другия уикенд (т.е. вече е този, защото сме почти следващата седмица, ох, зазвучах като Мечо Пух). Аз мился ако е хубаво времето да водим Гого в София ленд, но съм съгласна и в Южния парк Simple Smile Абе където кажете да е срещата, ще дойдем (пу-пу).

Аз да се оплача, че вчера ме хвана слънчето по ръцете и сега съм на едни големи червени петна, които ме сърбят и не знам нито какво да ги правя, нито как да ги махна Sad

Общи условия

Активация на акаунт