Рак на белия дроб - тема 2

  • 44 234
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 199
Супер новини Таня, няма да е леко, но важно е крайният резултат. И ти се дръж.
При нас нищо ново, което всъщност е хубаво.

# 706
  • Мнения: 48
И при мен няма нищо ново. Чакам да стане 7 за новите изследвания че да решим какво да правим. Надявам се всичко да мине добре.
Успех момичета

# 707
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Явно това 7 ще бъде важно число. Аз тогава съм на скенер.

# 708
  • Мнения: 56
Това 7 може би наистина е важно число. Татко тогава започва втори курс химио. Надявам се този път да я понесе по добре.
Таня, чудесни новини. Много се радвам за вас!

# 709
  • Мнения: 307
Благодаря ,момичета !  Пожелавам на всички щастливо избавление !
Първата вливка мина много добре ,няма никакви оплаквания ,даже правихме големи разходки пеша ,а и отказа да ми отстъпи волана , та и авторазходка направихме .
Препарата,който му вливат е Durbalumap . Възможните странични действия са много ,надявам се да ни прескачат и в бъдеще .

# 710
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Честита Баба Марта!
Весели и засмени!

# 711
# 712
  • Мнения: 56

Бъдете живи и здрави!🍀

# 713
  • Мнения: 307
Честит да ви е най-българският празник !
Аз казах “хоп” преди да съм скочила . Мъж ми се разкашля и цяла нощ не е мигнал . Личният изписа ибупрофен и за всеки случай антибиотик в случай на температура ,за да не тичаме по спешни кабинети . И настроението си е като мартенското време . Така ще е ,никой не е казал,че ще ни води в сладкарницата.
Който може ,да празнува и да му е весело , че изненадите дебнат зад всеки ъгъл .

# 714
  • Мнения: 2 199
Честита, момичета!
Таня, разбирам какво изпитваш напълно. От тук на сетне ще е така, като на виенско колело, един ден високо друг ниско. За това мисли ден за ден, поне на мен това ми помага. Лошото е, че психиката ти тотално сдава багажа, но ние пък няма да се даваме. Ще изгрее и нашето слънце, бавно, но ще дойде.

# 715
  • София
  • Мнения: 202
Честита Баба Марта със закъснение! Живи и здрави!

# 716
  • Мнения: 2 199
Честит празник, момичета! Нека се гордеем с историята си и я помним.
Аз пак съм леееееко притеснена. Започнаха да се повтарят както преди да го открият рак оплакванията. Два дена е добре и после пак задух, температура, а и за капак има три кисти на ръката. Утре трябва да е на хирург, беше една, от хемото изчезна, после пак се появи, личната уж и направи нещо да се махме, а сега са три.

# 717
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Честит празник!
Няма смисъл, кога за последно са му правили скенер?

# 718
  • Мнения: 2 199
Al, на 14 ще е скенерът. Ще видим, дано напразно да се притеснявам. Ти как си?

# 719
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Аз съм на 07.03 на скенер.
Иначе, като съпругът ти. Един ден съм  добре, след това не. Четох, че това може да се дължи на много неща включително туморен разпад.

Общи условия

Активация на акаунт