Захранване – въпроси и отговори. ТЕМА 2

  • 25 684
  • 733
  •   1
Отговори
# 360
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Аз в повечето случаи ги слагам директно в гореща каша.

# 361
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Здравейте, имам безмлечна оризова каша на HIPP. Иска ми се да я направя само с вода, без да добавям мляко. Това възможно ли е ?

# 362
  • Мнения: X
Здравейте, имам безмлечна оризова каша на HIPP. Иска ми се да я направя само с вода, без да добавям мляко. Това възможно ли е ?

Да, аз правих такава, но моята беше марка Милупа

# 363
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Здравейте, имам безмлечна оризова каша на HIPP. Иска ми се да я направя само с вода, без да добавям мляко. Това възможно ли е ?

Да, аз правих такава, но моята беше марка Милупа
Много благодаря! Аз вече я приготвих така и добавих и малко банан. Малкия я хареса! Simple Smile

# 364
  • Мнения: X
Можи да е писано някъде назад, но нямам впеме да чета и се извинявам.
Моля, някой правил ли е удома сухари за захранване?
Дайте рецепта.

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 19:10 от Анонимен

# 365
  • Мнения: 2 361
След като въведа сирене колко често трябва да се дава?

# 366
  • Мнения: 3 999
Кога се минава на 1/2 жълтък?

# 367
  • Мнения: 1 050
Мнение от преди няколко страници за жълтъка:

За жълтъка се водя по тази схема:

# 368
  • Мнения: 35 116
След като въведа сирене колко често трябва да се дава?
Тъй като аз не ям сирене , а държа синът ми да не в като мен му давам всеки ден сирене за закуска под различни форми.

# 369
  • Мнения: X
Предложих тиква и после картоф, харесаха се. Следващия път мисля да предложа морков. А след моркова какво?
Благодаря!

# 370
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Пащърнак, батат, оризова каша, круша, ябълка, авокадо, банан, синя слива.

# 371
  • София
  • Мнения: 661
Кога мога да да дам суров банан на бебчо (въведени са картоф, тиква, батат, моркови, пащърнак, ябълка, круша, слива, оризова каша...предстои ни пуешко месо след ден-два)? И да го пасирам ли, на парчета ли да го дам? А авокадото как се дава?

# 372
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
След шест месеца можеш да ги даваш. Дали на парчета или на пюре ти решаваш. Аз давам и по двата начина. Банана го мия, махам половината кора като остава кора само в долната част, където се предполага, че ще го хване бебето. Ма и аз как го обясних. Авокадото съм давала на резени, но не се хареса. Но пък на пюре с круша или банан го яде.

# 373
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Авокадо и банан може сурови преди осмия месец. Аз му дадох вече. Пасирам ги, защото той е с претенции... само гладко пасирана храна иска да яде.
Харесаха му.

# 374
  • София
  • Мнения: 705
Здравейте момичета , да ви питам знаете ли гъби от кога се въвеждат на бебе/дете?
И мога ли аз да ям гъби като още кърмя?

Общи условия

Активация на акаунт