На компютъра паролата смени, за да не цъка СЕДМОКЛАСНИКЪТ игри

  • 43 714
  • 748
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 1 541
Много моля за паролата за пощата е за мен, както е къде точно е тази поща .
Блокирала си получаването на лични съобщения.
Спунк, благодаря ти , изобщо не съм разбрала как е станало. Може ли да изпратиш сега. Много благодаря.

# 362
  • Sofia
  • Мнения: 113
И аз записах моят младеж за ПИ-БЕЛ в "Междучасие", за да проверя нивото му, иначе и на мен ми се струва рано за пробни изпити, предвид материала, които са взели до момента. Ходи на частни уроци по веднъж в седмицата, за по 1 ч. и по БЕЛ и математика. По математика горе-долу проверявам нивото, смятам да го запиша за ПИ към края на II- ри срок. По БЕЛ не съм наясно с критериите за оценяване, а имам притеснения относно този преразказ. (Както писах в предишната тема на родителската среща в училище неговата госпожа по БЕЛ каза, че на матурата ще бъде сбит преразказ) Нека да види формата на матурата и да знае какво му престои, защото е много спокоен и смята, че има много време.Smiley

# 363
  • Мнения: 4 001
Спунк, благодаря за текста!
Ще си го закача на стената /във ФБ/ и ще го препрочитам периодично, за да знам, че нито съм за дружеството на анонимните... , нито за консултация с...- да кажем личната лекарка за сдобиване с някакви малки розови хапченца, нито хлапя е най-безотговорното, неблагодарно и безчувствено дете.

И щом Евгени е могъл, ние ли няма да ?!

# 364
  • София
  • Мнения: 7 063
Естествено, че сте в норма! Joy
Освен това, потребителките, майки на седмокласници, влизат не в АА, а в съвсем явното дружество на бг-мамите.
Много сме, силни сме! Joy
Добрата новина е, че тази истерия свършва. Лошата е, че веднага след  това влизате  в нови филми!

За пробните, не очаквайте, че децата ще се стреснат! Спокойните са си спокойни! А при тези, които ще се стреснат, ефектът може да не е толкова положителен. Има чувствителни деца, при които се започват истерии, сълзи, нерви....а това не е добре, нито по принцип, нито предизпитно.

Ааа, да! Децата знаят, че в Междучасие изпитите са по-трудни и няма да пропуснат да ви го кажат.
По-труден е изпитът по Мат, по БЕЛ се доближава...

# 365
  • София
  • Мнения: 6 094
Евгени все по-сродна душа ми става на мен, често си хортуваме двамата напоследък. Stuck Out Tongue Winking Eye

...Ааа, да! Децата знаят, че в Междучасие изпитите са по-трудни и няма да пропуснат да ви го кажат. ...
Труден-лесен, да внимава къде ще се позиционира в графиката на резултатите, че от това зависи дали ще решавам задачи вечер или ще си остана с червеното.

# 366
  • София
  • Мнения: 7 063
Да, статистиката им излезе приблизително точна. Поне в нашия случай беше много добър ориентир.

# 367
  • Мнения: 1 814

Ааа, да! Децата знаят, че в Междучасие изпитите са по-трудни и няма да пропуснат да ви го кажат.
По-труден е изпитът по Мат, по БЕЛ се доближава...

      Това вече моята дъщеря ми го каза множество пъти. Че и какъв бил смисъла да решават сложни задачи в школата при условие, че тя не е хукнала към СМГ и как излишно ги натоварват и защо и било. По БЕЛ си била много добре, защо да ходи на курсове..... Ей, голям отпор още от сега. Спокойствието и е на макс, наистина ми е интересно къде ще е в статистиката на успеваемост спрямо другите деца от първите пробни изпити. Ми, смятам, че доста и е завишено самочувствието.

# 368
  • София
  • Мнения: 1 397
Аз съм в подобно положение с математиката. Мисля, че синът ми е добре, обаче чакам резултатите да видим дали отговаря на критериите в изписването на задачите. Доволна съм, че първия пробен е скоро, че ако се установят пропуски през ноември, все още има време да се вземат мерки. Чак през февруари ми изглежда късно.

# 369
  • София
  • Мнения: 12 038

Хъм, бая плагиатство от нашата седмокласна тема откривам. Smirk

# 370
  • София
  • Мнения: 7 063
Санака, публикувано е 2016.  Joy
Само майките се сменят, сценарият е един и същи.
Мисля, че Дидева може да напише труд на тема "Лудостта на майките" Joy. Свидетел и анализатор е по темата години наред! Да е жива и здрава, не знам как издържа... Heart Eyes

# 371
  • София
  • Мнения: 12 038

Ох, слава богу! Успокоих се, че не съм единствената, която /преди години и все още блажено невежа на тема "що е това Национално външно оценяване"/ при първия си сблъсък с абревиатурата "НВО",  я е разчела като ЕйчБиОу. Laughing

# 372
  • Мнения: 4 001
Санака, публикувано е 2016.  Joy
Мисля, че Дидева може да напише труд на тема "Лудостта на майките" Joy. Свидетел и анализатор е по темата години наред! Да е жива и здрава, не знам как издържа... Heart Eyes
С дистанцията на лекаря. Нейните реплики винаги са безстрастни, разумни, точни, уместни. Нещо като гласът на разума в среда на алогия или единственият трезв сред сериозно опиянени.

# 373
  • София
  • Мнения: 7 063
Шарлот, когато става дума за нормативни документи, положения, фактология, дрън-дрън, да! То и как иначе да коментираш таз суха и неразбираема (за някои Flushed ) материя...
Но когато кампанията навлезе във финалната фаза, тази жена изживя емоциите на всяка от нас и децата ни!

# 374
  • Мнения: 4 001
Защото е много жива - намигаше към вас със студен чай от хмел, избра тУЙлетче на Санака младша..., но когато е необходимо - тя е гласът на разума - живяхме го това лятото, когато започнаха писания за промяна на материала за НВО по български и литература. Между нас страстите се разгоряха, а тя беше здравият коректив. Включваше се дискретно и ненатрапчиво с уговорката "може би би трябвало..." и отприщваше правилната посока на мисли.

Дидева, не чети, не ти е полезно. Смирение трябва, а пишем похвални слова :/

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 21:45 от Шарлот

Общи условия

Активация на акаунт