Вижте: бански за кърмачки

  • 2 008
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
На мен по-скоро ми прилича на уред за инквизиция... Пък и тези капачки... Като на кутии с натурален сок... Са меко казано грозни и обидни... И какво, като кърмиш и да се чувстваш като цистерна с мляко ли...?
Идеята на снимката съвсем не е свързана с кърмачките... Иначе самата снимка от доста време "витае" в нет-а...

# 16
  • Мнения: 250
а бе хора в  21век сме, вие виждате ли въобще жени по плажа с бански? newsm78

# 17
  • Мнения: 791
 smile3532
Хубаво ме разсмя преди да си легна!  Laughing
Мамета, не го приемайте буквално и да се обиждате. Това е просто майтап!   bouquet    grinning039 Аз също кърмя, но веднага ми стана много смешно!  Joy
Лека нощ!

# 18
  • Мнения: 2 220
И на мен ми стана смешно. Обидно - не.  Naughty

# 19
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
и Бу го беше пускала преди време ... малко на мляко в кутия мяза   hahaha
точно и на мен на такова ми заприлича  Joy Joy Joy   hahaha hahaha hahaha с тия капачетаааа

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
И на мен ми стана смешно. Обидно - не.  Naughty

Е па, вие не ме приемайте толкова буквално...

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И на мен ми стана смешно. Обидно - не.  Naughty

Е па, вие не ме приемайте толкова буквално...

Забелязала съм, че освен мозъка понякога има леекичко изтичане и на чувството за хумор.  Laughing Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 220
И на мен ми стана смешно. Обидно - не.  Naughty

Е па, вие не ме приемайте толкова буквално...

Забелязала съм, че освен мозъка понякога има леекичко изтичане и на чувството за хумор.  Laughing Mr. Green

Понякога смешка, написана тук може да се усети само от хора, които се познават. Както и да е...

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 09:49 от toninna

# 23
  • Мнения: 4 181
И на мен ми стана смешно. Обидно - не.  Naughty

Е па, вие не ме приемайте толкова буквално...

Забелязала съм, че освен мозъка понякога има леекичко изтичане и на чувството за хумор.  Laughing Mr. Green
Joy

# 24
  • Мнения: 1 353
 rotfImao rotfImbo
Ще припадна от смях. Какви са тези глупости

# 25
  • Мнения: 3 521
 Laughing Laughing Laughing...много сладко, ще е екстра, ако приложат и сламка и zадължителното бандеролче Laughing Laughing Laughing...а и дата zа срок на годност, че нали всички zнаят как млякото се раzваля Peace.

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 3 926
Верно прилича на уред за инквизиция. hahaha Аз лично предпочитем да си ги напека "цистерните" вместо да им слагам капачки и бандероли Mr. Green

# 29
  • Мнения: 619
не ми е ясно как горкото детенце ще суче от там......може би със сламка ли  ....   ??

голям смях  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт