Eucerin Dermopure: За качественото почистване на склонната към акне кожа

  • 8 422
  • 193
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 706
Сутрин използвам измиващ гел и хидратиращ крем
Вечер премахвам грима с маслен продукт и мицеларна вода. След това поставям подходящ крем за нощта. Редовно правя маски.

# 136
  • Мнения: 39 613
Почистване на грим с мицеларна вода, после измиване на лицето и пилинг с подходящ продукт. Нанасяне на вечерен крем.
Сутрин- измиване и нанасяне на хидратантен крем. Преди излизане- задължително слънцезащита.

# 137
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Аз се мия вечер с някакъв гел за измиване, после с мицеларна вода минавам за всеки случай и нанасям крем. Периодично си правя маски.

# 138
  • Мнения: 417
Измивам си лицето със сапун и нанасям хидратиращ крем.

# 139
  • Мнения: 3 200
Вечер си измивам лицето с измиващ гел или пяна, след това почиствам с мицеларна вода или тоник и накрая нанасям хидратиращ крем. Сутрин почиствам само с тоник или мицеларна вода. През 1-2 седмици почиствам с ексфолиант. Но проблемите ми с пъпките не се решават, просто поддържам кожата си чиста и до там Sad

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Почистване  с гел или пяна, и след това тоник/ мицеларна вода за финал. След почистването нанасям подходящ хидратиращ крем. Използвам маски 1-2 пъти седмично.

# 141
  • Мнения: 556
1. почистване; 2. подхранване, и двете с подходяща козметика

# 142
  • Samokov
  • Мнения: 349
Измивам с гел и нанасям крем.

# 143
  • плевен
  • Мнения: 454
Почистване на лицето сутрин и вечер с измиващ гел, хидратиране с  крем !

# 144
  • Мнения: 452
Моите основни стъпки са измиване с антибактериален гел, нанасяне на хидратиращ крем. Също така и пилинг маска два пъти седмично.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 447
Първо почиствам с мицеларна вода, след това с гел  и завършвам с крем за лице

# 146
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Първо почиствам с мицеларна вода грима , после с измивен гел. Подсушавам леко с памучна кърпа (или бракувана тениска на мъжа Grinning ) След това нанасям тоник и след като попие - околоочен и отделно хидратиращ крем ...
Сутрин само минавам с измивния гел, минавам лицето с розова вода и след едно леко кремче, вече нанасям грима. Умишлено купувам ФДТ със слънцезащитен фактор, иначе би се наложило едно напластяване на продукти...

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 881
Най-важно за мен е измиването на лицето. Ползвам измивен гел и почиствам с вибрираща силиконова четка. След това минавам лицето с тоник за да се уверя, че нищо не е останало върху лицето ми. Нанасям крем и околоочен крем същевременно. Веднъж в седмицата нанасям маска от търговската мрежа за дълбоко почистване с минерали от мъртво море или кафява захар. Знам, че кожава изисква повече грижи , но в момента повече от това не мога да си позволя.

# 148
  • Мнения: 347
Измиващ гел сутрин и вечер и маска за лице с глина два пъти в седмицата.

# 149
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Сутрин мия лицето си само с хладка вода и после нанасям матиращ или хидратиращ крем, в зависимост от това дали ще нося грим или не. Вечер почиствам с мицеларна вода за мазна/смесена кожа и слагам нощен крем.

Общи условия

Активация на акаунт