Eucerin Dermopure: За качественото почистване на склонната към акне кожа

  • 8 421
  • 193
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 13 261
Използвам измивен гел и след това нанасям подходящ крем. Използвам и мицеларна вода за почистване на грима си.

# 151
  • Мнения: 506
Моите стъпки са:
1. Измиване с измиващ гел за лице;
2. Нанасяне на подходящ за моята кожа крем

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Имам мазна, склонна към акне кожа. Всекидневната ми грижа е почистване на лицето с подходящ гел и почистване с мицеларна вода. Сутрин и вечер задължително мия лицето, тъй като се отделя себум, който запушва бързо порите ми и се образуват пъпки. Имам удоволствието в момента да ползвам тоника от серията. Ухае разкошно и почиства добре. Бих се радвала да пробвам и гела. Вярвам, че е със същото добро качество като всички продукти на марката.

# 153
  • Мнения: 116
Сутрин и вечер почиствам лицето с мицеларна вода, измивам го с пяна за лице и намазвам с лек крем.

# 154
  • Мнения: 1 189
Моята основна грижа е измиване с подходящ гел и нанасяне на подходящ крем през деня и серум за нощна грижа.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 068
Моите основни стъпки са:
1. Измиване с подходящ гел за лице;
2. Нанасяне на подходящ крем за лице.

# 156
  • Мнения: 101
Имам смесена към мазна кожа. Сутрин и вечер ползвам измивен гел и след това мицеларна вода . От скоро започнах и хидратиращ крем , през лятото избягвам ползването на крем защото кожата ми лъщи и не се чувствам добре.

# 157
  • Мнения: 325
1. Почиствам с измивен гел (вечер преди гела използвам и мицеларна вода, за да премахна гримът си).
2. Ако съм в настроение слагам тоник или някаква флорална вода.
3. Третирам локално проблемните зони със спирт/крем или каквото лекарство имам за целта.
4. Задължително завършвам с хидратиращ крем.

🌸🌸🌸

# 158
  • Мнения: 67
Почиствам с гел и изплаквам с вода.

# 159
  • Мнения: 6 051
1. Почистване на лицето с тоник или мицеларна вода за лице.
2. Пръскане с термална вода и изчакване да изсъхне/попие.
3. Намазване с хидратиращ крем.

# 160
  • Мнения: 5 892
Почистване с пяна и след това гел с чаено дърво.

# 161
  • Мнения: 49
Почиствам с тоалетно мляко, а след това нанасям серум.

# 162
  • Мнения: 361
Почиствам лицето си с мицеларна вода, след което нанасям подходящ за кожата ми крем.

# 163
  • Мнения: 5 435
Сутрин и вечер мия лицето си с почистващ продукт, след което нанасям хидратиращ крем.  Все по-рядко се сещам да си правя маски  за лице, но трябва да поправя този си пропуск.

# 164
  • 1st floor
  • Мнения: 9 135
Ползвам трици от кестени като пилинг. Мия всекидневно лицето със щадящи продукти. Но най-важното е храната - спра ли всички опаковани боклуци и рафинирана захар, лицето се оправя. За съжаление нямам постоянна воля да го правя. Sad

Общи условия

Активация на акаунт