На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 282
  • 748
  •   2
Отговори
# 60
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Само спалня е с подматрачна рамка и повдигащ механизъм,с две отделения(320лв).Без шкафчета ,скринове и др.Без табла-мъжът ми не иска.Този дърводелец ми смени плота в кухнята,направи ми плота в банята от масив и други дреболии.Препоръчвам го с две ръце.
Мои приятели си поръчаха при него спалня,гардероб и скрин.Мога да ги питам колко ще им струва ,ако ви интересува.

Ооо, меко казано прилична цена! Извинявай, че питам в такива подробности -  в тази цена и материалът ли е включен или той се плаща отделно, останах с впечатление че всичко е в 320 лв и това ме изненада приятно. Може ли и на мен телефона на  майстора.

И аз се нареждам за майстора - че имам неща за поправка в една правена преди 3м кухня Sad

# 61
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Давайте го тука на всеослушание тоя майстор, с име и телефон, то се е видяло. Ще му намерим работа за година напред от бг мами само Simple Smile

# 62
  • В сбъднатите си мечти :)
  • Мнения: 662
Ти недей, че и предния от тук го намерих, пък каква кухня ми направи... Дано този поне е читав,че ще се гръмна... или него ще гръмна Grinning

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Спаделяте и за недоволство от работа, че да не се опари някой още.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Има ли някой, който да пазарува от магазините за бельо За-За? От тях купувам само чорапогащници, но от магазина им в Гранд мол. Този на Княз Борис същият асортимент ли предлага? Никога не съм влизала в него, а искам да си спестя ходенето до мола.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 740
Има ли някой, който да пазарува от магазините за бельо За-За? От тях купувам само чорапогащници, но от магазина им в Гранд мол. Този на Княз Борис същият асортимент ли предлага? Никога не съм влизала в него, а искам да си спестя ходенето до мола.

Аз влизам често в този на Княз Борис и рядко в този в мола Grinning
Да ти кажа зареден си е ... всичко си има , но не съм сравнявала същите ли са нещата Simple Smile

# 66
  • Мнения: 8 749
Аз бях в този на княз Борис вчера за силиконови чорапи .
Зареден е добре , в момента има акция до неделя на чорапогащници намалени до 10 лв . Има плътни и фигурални , както и телесни .

# 67
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря ви, момичета! Вече бях там, намерих точно каквото ми трябва. 💐

# 68
  • Мнения: 817
Момичета, ще ви дам телефона на дърводелеца ,но сега от телефона не мога да пращам ЛС.
И аз в началото му казах,че едно по едно ще му поръчвам нещата,защото от пишман майстори ми писна,но няма грешка до тук.
Не знам дали е редно да му напиша тел. тук и дали няма да ми изтрият поста.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Пиши. Ние ще си го запишем преди да го затрият. Сложи го в скрит текст и мисля, че ще е наред. Виждала съм в други теми така да правят.

# 70
  • Мнения: 817
Пиши. Ние ще си го запишем преди да го затрият. Сложи го в скрит текст и мисля, че ще е наред. Виждала съм в други теми така да правят.
088 8803023 -дърводелец Митко
Не мога в скрит текст от тел.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 162
Някъде дали се продават само плочи за гофретници или сандвич - тостери? Тостера ми работи, но самите плочи са много изтрити вече и ме е страх, че отделят вредни съединения. Отделно и че залепват.

# 72
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
 Къде в града режат огледала по точен размер?

# 73
  • Варна
  • Мнения: 477
Къде в града режат огледала по точен размер?
На ул.Мир срещу Лидл.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 728
Здравейте, някой знае ли къде във Варна би могло да има носии за бебета. Намирам само в онлайн магазини.

Общи условия

Активация на акаунт