На пазар във Варна - 51 тема

  • 49 512
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Точно срещу входа на Обредна зала има ателие за носии.
https://www.facebook.com/Perunika53/

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Магазин Хорце, под училище Славейков

# 77
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
На Бенковски срещу Ботевата има магазин за носии

# 78
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Момичета, имам две бенки, които трябва да се махнат. Ако някой е минавал през това, моля да препоръча място и лекар. Иска ми се да ги види компетентен специалист, защото са големи и едната сърби ужасно.

# 79
  • Мнения: 380
Момичета, имам две бенки, които трябва да се махнат. Ако някой е минавал през това, моля да препоръча място и лекар. Иска ми се да ги види компетентен специалист, защото са големи и едната сърби ужасно.

Доцент Камбурова, преглежда в Окръжна болница. Прегледът е платен, махането също. Не е голяма сума. Определено си знае работата. Аз махнах бенка на линията на триъгълника, която беше почнала да сърби. Две години след манипулацията няма даже белег.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 596
Момичета, имам две бенки, които трябва да се махнат. Ако някой е минавал през това, моля да препоръча място и лекар. Иска ми се да ги види компетентен специалист, защото са големи и едната сърби ужасно.

Доцент Камбурова, преглежда в Окръжна болница. Прегледът е платен, махането също. Не е голяма сума. Определено си знае работата. Аз махнах бенка на линията на триъгълника, която беше почнала да сърби. Две години след манипулацията няма даже белег.


А как премахва бенките? Аз съм ходила при Пенев в Терапията, премахва ги с лазер, въпреки че години по-късно пак започват да се появяват и мисля пак да ходя. Отдавна беше, с часовете беше трудно май тогава.

# 81
  • Мнения: 380
Момичета, имам две бенки, които трябва да се махнат. Ако някой е минавал през това, моля да препоръча място и лекар. Иска ми се да ги види компетентен специалист, защото са големи и едната сърби ужасно.

Доцент Камбурова, преглежда в Окръжна болница. Прегледът е платен, махането също. Не е голяма сума. Определено си знае работата. Аз махнах бенка на линията на триъгълника, която беше почнала да сърби. Две години след манипулацията няма даже белег.


А как премахва бенките? Аз съм ходила при Пенев в Терапията, премахва ги с лазер, въпреки че години по-късно пак започват да се появяват и мисля пак да ходя. Отдавна беше, с часовете беше трудно май тогава.

Хирургически с изрязване в дълбочина по преценка на д-р Камбурова. После се пуска хистология. Затова казах, че две години след манипулацията няма следа по кожата.

# 82
  • Мнения: 1 876
Спортни дрехи различни от декатлон на добри цени? Може би адидас и найк в някой аутлет, знам само един до цветята.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Адидас имат аутлет и срещу Пикадили парк.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Аутлет на Nike има в Пикадили парк.

# 85
  • Мнения: 236
От доста време Адидаса с/у Пикадили парк не е с цени на аутлет. Май остана само този на Чаталджа.

# 86
  • Мнения: 132
Здравейте.
Може ли да ми препоръчате магазин за злато? Ще търся обечки за малко дете.

# 87
  • Мнения: 502
Къде мога да намеря хубави мекички домашни халати? Тип плюшени, не за баня. Единственото място, където видях беше по Княз Борис в едно магазинче срещу Pretty shop-a. А ми се ще да видя поне на още 1-2 места...Thinking

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 361
В джъмбо има много такива и са  хубави 😉

# 89
  • Варна
  • Мнения: 478
Здравейте.
Може ли да ми препоръчате магазин за злато? Ще търся обечки за малко дете.
На ул. Сава Доброплодни /в близост до Градска болница/ има едно невзрачно златарско ателите, но там може да намериш всякакви обици на добра цена. Аз лично препоръчвам със закопчалката отпред - трудно се отварят и са по-сигурни.

Общи условия

Активация на акаунт