Отговори
# 165
  • Мнения: 610
Както вече съм писала бях пациентка януари месец при нея. Тогава нямаше чак такъв наплив, имаше хора, но нормално. Нямах никакъв проблем, просто бях нетърпелива да забременея, но не ме върна въпреки това. Ходих на прегледи, обясняваше, беше търпелива, усмихната и любезна. Дано да остане такава с всичките си пациенти. Имаме чудесен спомен от нея, тъй като тя ми каза, че съм бременна и ме следи до 3 месец.
Успех на всички.

# 166
  • Мнения: 32
Аз също мисля че е претоварена и се опитват да прехвърлят пациентки при д-р Райков. И наистина демонстрира че не харесва пациенти, което е абсолютно непрофесионално! И след като сме изтърпяли поведението й имаме право да го напишем!

# 167
  • Мнения: 471
Аз най-много се ядосвам, че след като ми каза, че не й харесва левият ми яйчник, цитирам, пусна ЛХ и ФСХ и каза, че на следващия ден ще ми се обади да ми каже всичко. Е, това не се случи нито вчера, нито днес. Само дето дадох 75лв за преглед и 40лв за двата хормона, който дори квартален гинеколог щеше да ми ги пусне по здравна каса. На мен не ми допада за момента, видя ми се студена и безсърдечна, а точно от жена очаквах друго. Незнам на колко е години, но аз се почувствах кофти. Не може всяка втора дума да е, сигурно са негодни яйцеклетките. Аз вярвам, че имам качествени. Е не съм, на 20, но дори доцента ми каза, че съм ок. Това освен да те срине, не виждам какво друго. Дори на жените с АМХ 0.3 дават надежда. А моят е доста нагоре. Както и да е. Разочаровах се най-много от нея до момента.

# 168
  • Мнения: 727
Аз не мога да кажа лоша дума за д-р Шефкетова. Мила и внимателна е била винаги. Да, вярно, че може би има много пациентки вече и едвам смогва и чакането е много.
Веднъж се налагаше да чакам доста, но нямах време и ми предложиха да вляза при д-р Райков. Честно да ви кажа много доволна останах. Много е готин, внимателен и преглежда много обстойно. Определено го нямаше това усещане за бързане. След това го посетих още веднъж. Смело го препоръчвам като алтернативен вариант.

# 169
  • Мнения: 1 033
От всеки лекар има доволни и недоволни пациенти. Хубавото, е че можем да изберем друг. Аз съм при нея от 1г имам си моите виждания за нея и в сравнение с други "светила" тя направо е супер. Прехваления Станулов вярно говори по 1 час и 1 седмица преди да започнем стимулация ми каза, че нямали среди и да ида при Шефкетова. Това ако е нормално..... Тя го знаеше това, знаеше и да останалите при които съм ходила, но това не се е отразило на отношенията ни. Това, че ви казва какво мисли за случая ви не е защото не ви харесва - тя така вижда нещата. Darssy ако може да попитам защо не продължихте в Турция? Там се водят най-добри лекарите.

# 170
  • Мнения: 616
Дали или, нещо ми се струва, че говорим на различни езици 😁 Разочарована съм от претупването и непрофесионалното й поведение, конкретно към мен, не от това че ми каза/не ми каза какво мисли.
Приемете факта, че има и недоволни от Шефкетова, и да, избира си пациенти. Това че ви е харесала и е решила, че ще сте и пациент, и поради това се държи нормално, не означава, че с всички е така. Няколко мнения има по нагоре по въпроса, ма понеже на вас не се е случило и хайде дайте сега да се опитваме да отричаме. Не е коректно така, нека тези които черпят инфо от тази тема да имат и двете гледни точки.Така е редно.
Колкото до Турция, не е  И коректно да се генерализира "там са най добрите лекари",и там си има недостатъци. И кой точно ви каза, че там са най добрите лекари? Лично ли се уверихте или подочухте?
по. Аз преди да си запиша час за Шефкетова бая се колебах дали да не ида при тоя Цветков, доста впечатляващо cv има🤔

# 171
  • Мнения: 1 033
Дали или, нещо ми се струва, че говорим на различни езици 😁 Разочарована съм от претупването и непрофесионалното й поведение, конкретно към мен, не от това че ми каза/не ми каза какво мисли.
Приемете факта, че има и недоволни от Шефкетова, и да, избира си пациенти. Това че ви е харесала и е решила, че ще сте и пациент, и поради това се държи нормално, не означава, че с всички е така. Няколко мнения има по нагоре по въпроса, ма понеже на вас не се е случило и хайде дайте сега да се опитваме да отричаме. Не е коректно така, нека тези които черпят инфо от тази тема да имат и двете гледни точки.Така е редно.
Колкото до Турция, не е  И коректно да се генерализира "там са най добрите лекари",и там си има недостатъци. И кой точно ви каза, че там са най добрите лекари? Лично ли се уверихте или подочухте?
по. Аз преди да си запиша час за Шефкетова бая се колебах дали да не ида при тоя Цветков, доста впечатляващо cv има🤔
Написала съм за Турция, че там се водят! най - добрите, а не че са. Четете ли? Или е важноо само да обиждате лекаря като непрофесионалист след разговор 10 мин. Както казах като не ви е допаднала не ходете там. Критериите за оценка са ми странни, зашо не останахте при Станулов след толкова хвалби, а потърсихте нея?
Това , което съм написала не е за вас, а за всички, които ще потърсярт инфо за нея и не редно да не виждат само вашите писания. Ако си избираше пациентите нямаше да е пълно. Въпроса към Darssy за Турция беше с цел ако е удобно да каже защо не е там, точно поради причината, че сме облъчвани, че това там е единственото правилно място.

Последна редакция: чт, 05 дек 2019, 07:42 от Дали Или

# 172
  • Мнения: 1 038
Безмислен е спора аз съм ходила по доста клиники както и при Шефкетова навсякъде те претупват и те гледат като  касичка, опашки от чакащи , влизане с голямо закъснение така,че трудно ще намерите доктор с много свободно време за прегледи и високи резултати.
Не знам статистиката на Токуда за успешни процедури , но не това е фактор защото всичко е строго индивидуално.

Успех на всички!

# 173
  • Мнения: 289
Шефкетова се държеше по същия непрофесионален начин още докато беше в Надежда. Преди 6 години бях на няколко прегледа при нея. Когато й казах, че съм ходила в Турция, ехидно ми отговори  “И? Да не би да си бременна като си ходила при великите турски специалисти” . След този коментар прегледът беше безинтересен и за нея, и за мен.

# 174
  • Мнения: 471
От всеки лекар има доволни и недоволни пациенти. Хубавото, е че можем да изберем друг. Аз съм при нея от 1г имам си моите виждания за нея и в сравнение с други "светила" тя направо е супер. Прехваления Станулов вярно говори по 1 час и 1 седмица преди да започнем стимулация ми каза, че нямали среди и да ида при Шефкетова. Това ако е нормално..... Тя го знаеше това, знаеше и да останалите при които съм ходила, но това не се е отразило на отношенията ни. Това, че ви казва какво мисли за случая ви не е защото не ви харесва - тя така вижда нещата. Darssy ако може да попитам защо не продължихте в Турция? Там се водят най-добри лекарите.

Ще продължим. Сега малко почивка след стимулацията, че я усетих тежко. Исках да си спестя парите и някакси не ми се иска да вярвам, че тук нямаме читави лекари. Имам още три опита по фонда и срок две години. Дано останат яйцеклетки.

# 175
  • Мнения: 1 033
Има читави, въпроса е да попаднем на този, който ще е читав за нас. Като приказката - Аз съм много добър, но не винаги и не с всеки.
Не казвам, че е правилно, просто така излиза накрая

# 176
  • София
  • Мнения: 307
Здравейте,  някой случайно да знае каква е цената на инсеминацията тук?  Благодаря!

# 177
  • Мнения: 32
350 лева е! Без прегледите за проследяване на овулация и изследванията, които са задължителни преди инсето.

# 178
  • Мнения: 387
Момичета, може ли някой да сподели информация от коя до коя дата няма да работи клиниката по празниците?

# 179
  • Мнения: 77
От 23ти до 6ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт