ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 5

  • 48 430
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 33 411
Здравейте, Синан е със забрана да пише коментари. Да знаете.

# 721
# 722
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Здравейте, Синан е със забрана да пише коментари. Да знаете.

Защо?

# 723
  • Мнения: 13 292
Едната патка с Махсун, другата спасява Чето. Joy

Сена шяла да си ходи в къщи. Rolling Eyes Така де. Сред кочове, бели и черни агнета трябва да има и тъпи овце. Confused 

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 21:03 от selfie

# 724
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Анам бабам ... мхм ... назад съм с 10 серии. Ще ги наваксам обаче ... Голямо забавление е!

# 725
  • Мнения: 13 292
На Синан Hug любимката Айше все на п*****и попада. От Селим, та на Чето. Joy Кадер!

# 726
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На Синан Hug любимката Айше все на п*****и попада. От Селим, та на Чето. Joy Кадер!

Все на осъзнати и полу-осъзнати пед***и!

Мхм!

# 727
  • Мнения: 13 292
Ах бе, Джумали аби! До къде докара нещата? Чукур срещи Кочовалъ!

Ямач нищо не е видял. Пак няма да се знае ким/кой, а за неден/защо евентуално към финала.Stuck Out Tongue Winking Eye

Чето на среща с властелина на пръстена.Sunglasses

Чукурци пак се отплесват. Мислят си, че кузутата ги няма, а те под носа им. Крият от Ямач и ще ги забъркат големи. Хади, БебЕ, ставай артък! Само БебЕ може да усети играта на кузутата да настройват Чукур срещу Чукур. Рамбо Джумали първо стреля после мисли. Манго откакто стана женен с дете позагуби от чара си.

Тюх бе! Сменили ни и Мицубиши клима систем . Joy



Хади свърши. Дето не разбрахме кой стреля в Ямач, ами и не разбрахме в кого ще стреля тва л****це Вейсел.
Сена и тя се кани да стреля. Joy

В отсъствието на Синан превеждам анонса за 18.
Сена: Махсун. Stuck Out Tongue Winking Eye

Синанджим, лека нощ, анам бабам!

Последна редакция: пн, 28 яну 2019, 23:33 от selfie

# 728
  • Мнения: 1 058
пак нищо,а Сена не ми се вярва да стреля в Махсун тя е толкоз отвеяна,че тоя ще я отвее от раз,дано Селим да е наблизо и го погне.

# 729
  • Мнения: 1 571
в 1.38 ма минута серазбира че е Меке - познах значи Simple Smile

# 730
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Кой ще пусне нова тема?

# 731
  • Мнения: 13 292
Кой ще пусне нова тема?
Пишете си спокойно. Още сме на 49 стр. Като минем на 50 и ако Синан го няма още ще пусна нова тема.Heart Eyes

# 732
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
В 9-ти епизод съм се спукала от смях:

В болницата, Вартолу пита един нецивилизован чичко, дали това му е роден син. И чичкото вика, че му е роден син. А Вартолу вика - единствен син ли е? Чичкото - единствен.

И Вартолу почва да крещи "Защо е единствен, лан? Защо е едно дете? Защо не му правите братя и сестри? Защо това дете е единствено?"

И потроши колата. И пита един друг чичко "А ти защо не си сложил колана, лан?".

Grinning Grinning Grinning

Уникален! Гениален!

Последна редакция: вт, 29 яну 2019, 19:42 от Eleonora_27

# 733
# 734
  • Мнения: 2 600
В 9-ти епизод съм се спукала от смях:

В болницата, Вартолу пита един нецилизован чичко, дали това му е роден син. И чичкото вика, че му е роден син. А Вартолу вика - единствен син ли е? Чичкото - единствен.

И Вартолу почва да крещи "Защо е единствен, лан? Защо е едно дете? Защо не му правите братя и сестри? Защо това дете е единствено?"
 

На мен не ми се видя смешно, а като позиционирана реклама (като гумите и болд пайлъта) на призива на Ердоган за повече деца сред турците за да затапят кюрдите.

Общи условия

Активация на акаунт