До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 289 302
  • 1 587
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 544
Някой да има впечатления от Златин Трепечов да е ходил при него той е шеф на гинекологията.?
шеф не е ли георгиев  newsm78

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 363
На родилното може да е Георгиев,на гинекологията е Трепечов

# 317
  • Мнения: 6 461
На родилното може да е Георгиев,на гинекологията е Трепечов
И аз така знам Peace

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 363
Някой няма ли някаква информация ,а какво ще кажете за Шик?

# 319
  • Мнения: X
Някой няма ли някаква информация ,а какво ще кажете за Шик?
Бягай от него като дявол от тамян!

# 320
  • Мнения: 354
Георгиев е шеф на патология, а Трепечов - на гинекология

# 321
  • Мнения: 6 461
Георгиев е шеф на патология, а Трепечов - на гинекология
На патология не беше ли Лазарова newsm78

# 322
  • Мнения: 354
Ами аз знам, че е Георгиев, пък знам ли, може и да бъркам  newsm78.

# 323
  • Мнения: 598
Георгиев е шеф на патология, а Трепечов - на гинекология

Мале мале  Joy Не можем да ги оправим кой шеф за къде е Joy

Но определено Георгиев и патология съм - НЕ  Naughty. На патологията мисля, че е онази шматка - Лазарова.

Но на родилното и аз се съмнявам кой е. Георгиев не се ли занимава предимно с операции, гинекологични.

# 324
  • Мнения: 354
Да, вече съм сигурна, че Лазарова е на патология  Embarassed, а Георгиев - на долу на родилно  Embarassed. Грешката е моя!

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 363
Вече ги оправихме кой кой е дайте мнение за свестен гинеколог в Бургас тука във форума за никой нищо хубаво не чух ами къде да отида тогава?

# 326
  • Мнения: 139
Аз съм доволна от Трепечов. Той ми прави секциото, ако искаш координати се обади.

# 327
Здравейте,

Бих искала да ви попитам някой знае ли стационарния телефон на Дорийска? А задължително ли е лекарката, която ти води бремеността и да те изражда? Защото аз искам да родя в София. И дали може едновременно да посещавам Дорийска и Калчева?

# 328
  • Мнения: 354
Здравей Mira SB . Не, не е задължително да те изражда този лекар, който ти е следил бременността и може да си раждаш където и при който си поискаш.  Може да посещаваш един лекар само по ЗК, иначе на частно може да посещаваш колкото си искаш.  Леко бременеене   bouquet

# 329
  • Мнения: 5 535
Някой знае ли какво става с д-р Мърмърова? Почна ли пак да работи с касата и къде приема?

Общи условия

Активация на акаунт