До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 289 199
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 74
Някой знае ли дали Д-р Калчева има обикновен видеозон, а не 3Д и 4Д.И колко струва прегледа при нея?
Цитат
Прегледа е 30лв.а ако искаш и цитонамазка още 10лв.Аз сам много доволна от нея.

# 391
  • Мнения: 995
Имам бегли впечатления от Иванов, но съм чувала, че е добър специалист. При него обаче няма излишни емоции и ако очаквате да ви държи съчувствено ръката- няма да стане. Внимателен е , но наистина малко отвеян. Според мен е много добър избор

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 3 250
А и някой може ли да ми каже как мога да родя нормално с упойка в Бургас, след като  до колкото знам има само двама анестезиолога, които могат да слагат упойки? А ако не са на смяна какво да правя !?
Аз имах уговорка с д-р Димитрова. Ако те интересува ми пиши на лични да ти дам мобилния й. Останах много, много доволна от нея! Страхотен професионалист! Peace
момичета ходих говорих с Иванов.Избрахме дата ама не ми се ще да я назвам и цената ми каза-направо паднах щото си е цифра.От понеделник почвам подготовката с изследванията и той също е на мнание че с тези алергии е кофти работа но ще се наложи предварителна подготовка с лекарства.
офффф писна ми искам да минава всичко че нервичките ми са на изчерпване.Бахти тия хора как може да искат толкова пари.Няма и да ви кажа колко иска за да не го злепоставя ама си е число  Sick
Раждах с операция при д-р Добрева. Смея да твърдя, че останах да раждам в Бургас единствено заради нея, защото й имах пълно доверие. Не останах разочарована. Не познавам и досега момиче раждало с операция при нея, което да не е доволно. Нямам почти никакъв белег вече. Изписаха ме от болницата на 4 пролежани дни (момичета, които бяха родили нормално изписаха след мен). Няма случай да не ми е вдигнала телефона, по което и време да съм звъняла. Всеки ден идваше да види как е операцията ми. Само тя ми сменяше превръзките. Просто съм възхитена от тази жена!
Добре е да си направиш тест предварително за евентуални алергични реакции от упойката. Само на едно място правят такъв в Бургас- на 4-ия етаж в Първа Поликлиника. Трябва да си вземеш час. Успех! Peace

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 12:35 от LaDiDa

# 393
  • Мнения: 539
Ох,като чета и лошо ми става,макар че вече съм раждала,при д-р М.Добрева,или Н.Добрева,забравих буквата на малкото и име,тъй като името и разбрах когато се доближи до мен да ме изражда и така го прочетох на табелката,доволна съм,нормално раждане,идеални шевове,без излишни емоции,без предварителна уговорка.
Но сега се чудя по здравната коса при кой гинеколог да отида за цитонамазка,че като ви чета то май никой не става.Имате ли предложения,на частно не ми се ходи че излиза скъпо,та затова искам по здравната каса,но не знам нито един гинеколог свестен който да има нормално отношение към теб когато отидеш с направление

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 3 250
Ох,като чета и лошо ми става,макар че вече съм раждала,при д-р М.Добрева,или Н.Добрева,забравих буквата на малкото и име,тъй като името и разбрах когато се доближи до мен да ме изражда и така го прочетох на табелката,доволна съм,нормално раждане,идеални шевове,без излишни емоции,без предварителна уговорка.
Н.Добрева!  Peace Нина!  Mr. Green Обичам я тази жена!!!  Mr. Green

# 395
  • Мнения: 35
Моя позната прави аборт при Добрева и остана страшно доволна.

# 396
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 845
Ох,като чета и лошо ми става,макар че вече съм раждала,при д-р М.Добрева,или Н.Добрева,забравих буквата на малкото и име,тъй като името и разбрах когато се доближи до мен да ме изражда и така го прочетох на табелката,доволна съм,нормално раждане,идеални шевове,без излишни емоции,без предварителна уговорка.
Но сега се чудя по здравната коса при кой гинеколог да отида за цитонамазка,че като ви чета то май никой не става.Имате ли предложения,на частно не ми се ходи че излиза скъпо,та затова искам по здравната каса,но не знам нито един гинеколог свестен който да има нормално отношение към теб когато отидеш с направление
Аз ходих при Сурджийска с направление останах доволна.

# 397
  • Мнения: 598
Аз ходих при Сурджийска с направление останах доволна.
За Сурджийска незнам, но Габровска   bouquet Те двете са в един и същи кабинет. В Св... Чудотворец, в окръжна болница, старата сграда. И работят с направления.

# 398
  • Мнения: 539
благодаря ви за двете предложения-д- р Габровска и Сурджийска.А нали там си правят изследванията-в смисъл аз не трябва да ги нося после някъде в друга лаборатория?И св.Н.Чудотворец не беше ли Старата Военна болница,май там ходих преди,да не са я преместили

# 399
  • Мнения: 95
Разбрах че д-р Мърмърова /преди работеше в Ел Масри/ си прави  собствен кабинет, някой знае ли къде ще бъде и от кога ще работи?

# 400
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 764
Аз нали обиколих на всякъде та да ви кажа д.р Мърмарова ще преглежда и в мед.центъл Литос това е старото спешно там където са и линейките.Мисля че пишеше понеделник сряда и петък ама за часовете несъм сигурна.

# 401
  • Бургас
  • Мнения: 1 372
Разбрах че д-р Мърмърова /преди работеше в Ел Масри/ си прави  собствен кабинет, някой знае ли къде ще бъде и от кога ще работи?
Кабинета вече работи. Намира се на ул. Републиканска №82 мисля беше. За по-точно ще те ориентирам така: кръстовището на улиците републиканска и Гурко, на единия ъгъл е китайския ресторант, а на ъгъла по диагонал на китайския построиха една нова кооперация в цвят оранжево и керемидено. Та, в тази кооперация се набира кабинета й заедно с този на д-р Гамишев. Входа е като минеш ъгъла на мебелния магазин, влизаш навътре към двора, в дясно на входната врата. За съжаление няма работно време все още и трябва да се обадиш на GSM-а й.

# 402
здравейте,искам да ви помоля за един съвет.след като ходих преди няколко години при д-р Вълкадинова,след това при Гавазова,след това при Гамишев,сега вече се чудя при кой свестен лекар да се прегледам.имам направление от личната лекарка и ми се искаше да отида пак при Гамишев тъй като той ми изписа последните лекарства и исках пак на него да обясня че се появи същия проблем(бяло течение)но разбрах че вече не работи със здравната каса.от три дена се ровя в най-различни форуми и чета мнения,но май никъде не намерих отзиви за д-р Факалиева,която е в транспортната болница в Бургас,ако някой е ходил при нея пишете ми дали е свястна,защото ми омръзна да ходя на лекари които само гледат да те притупат,да ти изпишат нещо без да ги интересува дали ще ти подейства.благодаря ви предварително.

# 403
  • Мнения: 95
6u6on4eto благодаря ти за инфото, обяснението ти е много изчерпателно и се сетих за къде говориш. А знаеш ли дали работи със здравната каса?

# 404
  • Мнения: 11
marianamama много съм доволна от Миринчев. Вечерта на 27 като отидох в болницата ме прегледа и ме посъветва да направя секцио, защото плацентата ми беше презряла а и бебето нямаше намерение да излиза скоро а термина ми беше за 28. Така останах в болницата да ме оперира. При прегледа въобще не усещах нищо много е внимателен. След операцията постоянно идваше да ме вижда, той ми сменяше превръзките даже когато не беше на работа идваше да ми ги сменя. Така че го препоръчвам с две ръце. Сега кабинета му е в Ел Масри, но забравих да му взема визитка и нямам никакви данни.

Общи условия

Активация на акаунт