До момичетата в Бургас - информация за гинеколог

  • 289 303
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 280
       
Дорийска работи ли със здравната каса? А някакви координати има ли някой?

          Работи да. Кабинета й е на ул. "Поп Георги" 7. Това е зад църквата "Кирил и Методий" малката уличка над Експресбанк. /голямо обяснение дано ме разбра  Simple Smile / Тел. 0888/908 706

# 886
  • Мнения: 141
от мързел да из4ета вси4ки тези страници,ви питам-някаква информация за Трепе4ов-тел.,раб.време в кабинета/видях слу4аино къде се намира/ и вси4ко,което можете да ми кажете.Много благодаря предварително

# 887
  • Мнения: 141
нямам желание да раждам тук,но за всеки слу4ай 4овек трябва да се подсигури

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 13:41 от KAS

# 888
  • Paris
  • Мнения: 1 738
iveto_   bouquet

# 889
  • Мнения: 139
Кас телефона му е 0888206978, работи всеки ден без четвъртък до колкото си спомням някъде от около 2-3ч следобед

# 890
  • Мнения: 141
Кас телефона му е 0888206978, работи всеки ден без четвъртък до колкото си спомням някъде от около 2-3ч следобед
хиляди благодарности

# 891
  • Мнения: 3 620
Аз ходих на ФМ в София при д-р В.Димитрова в МЦ Фемина, всички казват че тя е най-добрата , а и така ме посъветва д-р Ковачева при която ходя всеки месец.
Доволна съм защото наистина огледа бебето много добре , прегледа беше около 35-40 минути
Колкото до Калчева всеки сам си решава, но последно време за нея има колкота ЗА толкова и ПРОТИВ.

# 892
  • Мнения: 179
Д-р Ангелов-НЕ некадърник,д-р Веселин 6ик- невероятен 4овек и специалист.

# 893
  • Мнения: 6 461
д-р Веселин 6ик- невероятен 4овек и специалист.
Ако става въпрос за доктор Шик,може и да е такъв ,но ...поне на мен не ми остана такова впечатление от него.
Когато бях бременна с голямото ми дете се наложи да да остана известно време в патологична бременност.
Той мина на визитация и попита ..."Как сте...?" Mr. Green  (...ами бутаме го все някак... Laughing)
На съседното легло до мен момичето го беше ангажирала за предстоящото й раждане ...естествено там прегледа протече по друг начин ...тонове,видеозон ... Wink

# 894
Здравейте  мацета  имам нужда от савет бремена съм в вториа месец и много съм затруднена с тези лекари насочете ме при добри спициалисти  bouquet

# 895
  • Мнения: 5 714
Ами то много е писано за това. Хвани последните страници като не искаш цялата тема.

# 896
здравей при мен е малко сложно  аз съм на 34 г с кръвна група 0-        втора бременост и камак в бъбрека "трябва ми добър лекър"

# 897
  • Мнения: 611
Здравейте момичета от Бургас,
искам да ви попитам ,знаете ли дали в Бс. се правят имунологични и генетични изследвания? Има ли такава лаборатория, и такива специалисти?
Знам че в Плевен се правят такива изсл., четох някаде и за Варна, но искам да знам дали в Бс. се правят.
Благодаря ви предварително  bouquet

# 898
  • Мнения: 180
Добре от писаното се разбира че д-р Ангелов е груб и то много в изказванията си.А какъв е според вас като специалист.
по-добре иди при друг-тоя ще ти вземе парите и....толкова
А ти реши ли при кого ще раждаш в Бургас?

# 899
  • Мнения: 492
Здравейте момичета. За съжаление ми се налага да направя аборт. Sad Ако можете ориентирайте ме кой лекар да го извърши. Вече не знам на кого да се доверя. #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт