ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 499

  • 21 168
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 6 196
Направо ме е яд, че сценаристите така жестоко се отнесоха с Фемир. Можеха да приключат по хиляди други начини тази история. Даже ако ги нямаше сериите с гроба й сега можеха спокойно да събудят Филка от амнезията и да ги съберат, с Ча. Хазалка в лице е много хубава на снимките и ми се вижда и поотслабнала.

# 631
  • Мнения: 21 201
 wavey

Хазал е поолабила и чертите на лицето й са се изострили. Confused

# 632
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 457



Това челосаното над Руткай направо ме стресна щото го обърках с едно друго Mr. Green

Не е на Илка сестра и.


Рори то можеше и края на втория сезон да си приключи с хепи енд със сватбата, а гърмежите да ги покажат в третия дето уж не бил трети а нов сезон. А най-добре изобщо да го нямаше недоносчето ама... И не са виновни сценаристите, а продуцента, заблудил се е че успехът се дължи на един човек и е решил че той му стига да жъне същия рейтинг но не е познал...

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 08:24 от Беллора

# 633
  • Мнения: 21 201
 wavey

Тая пък Stop позната ни кокона покрай Ча, пак се е издънила.

http://teammy.ru/2018/11/14/3369/

И още Хазал.


# 634
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 031
Ама  Shocked  hahaha ... да им имам тоалетите на всички комшии!  Joy Joy Joy

# 635
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 457
Проф, по такива събития обичайно било да са облечени в тоалети на дизайнера който са уважили. През февруари Хазал с Илкиното зелено рокле беше на същото такова събитие, само че в Лабума. То и сегашното и тоалетче е направо "нЕмам думи", ама изглежда най-добре от всички Laughing

Наде както се казва, никога не е късно да станеш за резил, пък на Гизема и се случва за не знам кой път.

# 636
  • Мнения: 27 620




 много е хубавка   роклето сравнение  с зеленикавото от миналото събитие намацана с карамазъ  тук е китка .  Ботушите   ooooh! ooooh!



Али Ав  не  закъсня с колажа  Mr. Green

Heart Eyes Heart Eyes


 тази до нея кърти със стил  Sick  Joy

 Безвкусни парцали нема начин  да налуза !


Цитат
14 августа 2017 года Нетфликс, телекомпания O3 Medya и сам Чагатай Улусой объявили о старте работы над сериалом Защитник. Сериал будет выложен на платформе 14 декабря, ровно через месяц, о чем объявили все ведущие издания страны. Делаем ставки дадут ли сегодня, 14 ноября фрагмент сериала?


сравнете храстите на шамана и тези  

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 16:18 от femmi2

# 637
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 457
Тц, сравнението беше с друга част от дворчето и баш същите бяха дръвчетата, ако искаш мога да го потърся и него- едно видео как Ча хвърля брадва, може би тренираше нещо за ролята си Peace

Аууу кармазъто беше ужас- иначе там крачката и бяха слаби и красиви с онези златни сандалки, ама нагоре не искам да се сещам ooooh!

На кака дизито вече е поело към спиране, снощния му рейтинг падна под 3 % и може би ще посрещне Ча волна и свободна само за него hahaha

# 638
  • Мнения: 27 620
Сещам се   Бел  няма нужда да го търсиш.
 Приемаме ,че са заедно нейният ред ще дойде .Като финализират  дизито  кво се едно преди не е била волна птичка само за Ча .Това отнема от времето  вечер след сета се прибира и виждат .Ча  ще прай романтик вечери .Първия опит си събра партакежите  бързо .


Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 16:23 от femmi2

# 639
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 457
Имаме фрагмааан Laughing Готин Хакан, горещ, направо пари Crazy




 Crazy Heart Eyes Mr. Green

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 16:30 от Беллора

# 640
  • Мнения: 27 620
 уаууууу , ваййй , гори , пожаааар  всички по- малко   Crazy Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Flutter #Silly

 къв е рошавичък , карате , чАршафи мачка , свети  вълшебна риза



давай ти сиии .... Whistling Whistling Mr. Green





тук ми ареса няма забележка  да искам . Брюнетки му подхождат стига да не са кобилести с големи джуки  и чЕло







оххх котарачЕеее  ама и колежката  се кефи бах къв мъж  Blush Blush Joy
 Маргии дръж меее ако ме лепне до стената съм долЕ  hahaha tooth



 Има го с инглиш субове  Американците требва да разбират за кво иде реч .

  

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 21:13 от femmi2

# 641
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 457
Където и да цъкнах, народа е дал на късо Joy

# 642
  • Мнения: 27 620
Ток у петитееее  токов удар .Е това е  нашият Пазител  и красавец .HeartHeart
Ще видим с Айчата  като мърда и говори как е ?

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 17:24 от femmi2

# 643
  • Мнения: 21 201
Пфуууууу, Хаканчето Heart Eyes ни ми напълни душицата и дзъркелчетата. Laughing
Фрага на руски.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456246752%2F530adf81c9d13 … pl_wall_-58199741

# 644
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 457
Почти веднага след пускането фрага стана турски тренд, ама латините сега се надигат  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт