ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 499

  • 21 131
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 27 502

Сега е тренд като го излъчат  нета ще гръмне...

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 20:38 от femmi2

# 646
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Ризата се оказа потник.  Laughing

Хубав е фрага, има горещо  Wink - запалиха кола  Mr. Green, има кютек ... ехей!  newsm10

# 647
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Много е хуава тука Айча Heart Eyes

# 648
  • Мнения: 27 502
Има риза и потник .Първия фраг дадоха  светеща риза със знаци на нея.
Наточих му  се от преди да го гледам  се радвам, че е фантастика изпипана .
На вас ви е интересно особено горещата част .
Хубава е Айча на този кадър .За това казах намам забележки  и му отиват брюнетки . Зелени очи  е Айча . Хазал  е зеленоока. Героинята й се казва Лейла и е щерка на кого я припомнете .

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 16:16 от femmi2

# 649
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
То фрага е много кратък за обективна преценка на съдържанието, аз много фантастика не видях- само частта със светещия потник. Но мисля че показват че от всичко ще има- фантастики, мъжка красота, любов... може би женско съперничество.. ОМГ Joy
Фемо аз също смятам че на Ча най му отиват светлооки брюнетки, според мен Айча е със сини очи Peace Нямам спомен да са казвали чия дъщеря е героинята и, по-скоро ставаше въпрос при кого работи. Даже имаше някакви обсъждания че може да се окаже двоен агент- хем да се омайват с Хаканчо, хем да снася на някой друг Peace

# 650
  • Мнения: 27 502
  Звучи смешно днес втори фраг   и точно днес излезе предаването с Хазал .  Едновременно се появяват.

 Цифрата 14  случайна ли  или Нетфликс   заради обявяването на новината от Ча 14 август   са се прели на това число .   Ча нема се претиснява за рейтинг   . Марги нали си по числата   кажи символизира ли нещо това  число ?



Цитат
Как всегда у Хазал Кая и Чагатая Улусоя появление на экране синхронизировано. Сегодня вышла передача Бюлента Шакрака (кстати, он дядя Эркана Колчака Кестендиля), Tezgaha geldik, первым гостем которой стала Хазал. На вопрос о Чагатае она ответила просто: Чагатай мне очень дорог. Он практически мой брат. Когда я увидела трейлер его нового сериала на Нетфликс, я расплакалась.

се пукат душманите     дето не се понасяли   hahaha hahaha

 като брат го   чувства . Ех , ХазалО  твоя вкус и на Ча  ooooh! начи гледаме  братска химия  у Фериха  Joy



светещ потник   Crazy



 Heart Eyes


светещ пръстен 


тая тениска напомня на Ичардето кога се би   Илкееее   къде блейш  не че не ми аресва но други тениски и цвят няма ли ?




  момчешка визия   20 годишен  Пазител .


ХазаР    все някак ще я изтърпим




 

# 651
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
 Звучи смешно днес втори фраг   и точно днес излезе предаването с Хазал .  Едновременно се появяват.

 Цифрата 14  случайна ли  или Нетфликс   заради обявяването на новината от Ча 14 август   са се прели на това число .   Ча нема се претиснява за рейтинг   . Марги нали си по числата   кажи символизира ли нещо това  число ?

Смешно, ама на 01.10. докат течаха в мрежите поздравления към Хазалинда че помъдрява, излезе дългоочаквания трей на Защитника- не че нещо, ама интересно съвпадение Mr. Green
Фемо и друг Чачов сериал е излизал на екран в петък 14-ти, не се ли сещаш кой? Laughing

Сега сериозно -и аз писах вчера-днес че може би на 13-14 ще излезе Peace Щом имаше дата за пускане на сериала вече беше логично да пуснат и фрагмент. Сигурно ще пуснат и още 1-2, все пак има още цял месец, ще подгряват зрителите, нормално е Peace

Ча е вярно че няма да се притеснява за рейтинг в познатия ни смисъл, но ще има брояч на посещенията на Защитника, което си е не по-малък стрес. Вярно е че сериалът е напълно заснет, но за да се брои за успешен трябва да бъде гледан. Дано, дано дано Praynig От това зависи какъв път ще поеме кариерата му нататък- дали ще продължи с американците или ще го метнат родните продуценти...

Що ми се струва на горната картинка че сега се запознават Хаканчо и Лейла Crazy Той е с костюма с който го разхвърли тя в трея Mr. Green Много са бързи тука- от вратата и за краката Party

# 652
  • Мнения: 27 502
 Забелязали сте го  Лейла  не е устояла   . Ако беше турска компания при тия глоби  романтика Йок !   Що ми се струва ,че първо е минал некоя друга  ? 
За  двойния агент го взех за майтап възможно е . Агент на кого  докладва на злите сили .Хакан  може да го знае  да я обработва и омайва .Костюма    прилича от снимката със сладкиша . 
Сещам се Бел   нашето сериалче Wink
До къде стигнаха  тая вечер ? Фърче ли диаманта у Босфора и Емо да укротява Фера   оффф   за малко да напиша Хазал .Мишока  я укротява  .

Брояча и писещанията   са важни . Дано ги заинтригува хората по света. За латините и бг феновете е ясно. Рано е интуицията ми говори   ще е успешен.   
 Америка е необятна ,който харесва фантастика може да разцъка на Протектора.


 

# 653
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Да, пръстена тази вечер летя в морето.  Peace

# 654
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Аз го гледах, и този път за разлика от повечето пъти с този дублаж, ми хареса как прозвуча Емко като повика Фера на Капалъ Чаршъ- тонът му не търпеше възражение, пък кривата Фера дето винаги му беше на въпреки, моментално кандиса Laughing Само че самият превод на сцената за Бтв беше по-добър, от момента Емко като каза на Сахерлита  "успокой се бе жена..." Laughing

Фемо като казваш за RTÜK тия са глобили Fox TV заради НИ Shocked За показването на непристойното поведение на Кираз Shocked Непристойно моля ви се #Crazy Явно много бъркат нещата с неприличието и обикновената лигавщина на 13 годишен тийн ooooh!

Фрага вероятно ще заинтригува и много хора ще искат да го видят, но да не забравяме че това е платена платформа, не е скъпо доколкото знам, но едва ли ще има хора които ще се юрнат да плащат специално заради Ча. Сигурно ще са на масовия принцип и ще чакат нещата сдъвкани и смлени в свободния интернет, а това по никакъв начин няма да се отрази на брояча. Засега срещнах инфо за трендовете на СА и Иран, за ЛА минах през няколко профила но нищо не намирам Rolling Eyes
Heart Eyes Heart Eyes
Joy

В почивката на сета на Защитника Crazy



ОМГ Ранини каза някоя добра дума за Ча hahaha

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 10:21 от Беллора

# 655
  • Мнения: 27 502

 как ги  сглобява  Crazy
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_793812
мърдащи с кадри  от Защитника    така като ги гледам са идиални  за фантастика .  Хазал не е мръднала в лицето Ча   е във форма .



Цитат
Друзья Чагатая Улусоя Тайлан Йылмаз, Мали Шимшек, Джем Кылыч и режиссёр Али Бильгин выразили свою поддержку в социальных сетях в честь выхода трейлера сериала Защитник. Также лайками отметились его коллеги Арас Булут Йинемли, Мелих Сельчук и популярный турецкий певец Эдис 💪🏻
подкрепа от колегите и приятели от Калифорния  Peace Peace



 

 Kissing Heart Crazy Crazy Crazy

Цитат
 помислих си че е от ЛА то било старо от сета
 за малко да вкара кош  
 

 сипматяга   Sunglasses Sunglasses Sunglasses

https://vk.com/diziturk?w=wall-1657033_1990666
  Джан има приятелка   мноУ излизат с колежката  знаеки, че ги дебнат

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 17:49 от femmi2

# 656
  • Мнения: 21 201
 wavey

Хи, хи, хи, рускините отвориха архива с "непонасящите се" Laughing Laughing от времето на АФК. Whistling
https://vk.com/teammy?z=video187240703_171352488%2F867cd17e54088 … pl_wall_-58199741
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456239478%2F431a1ab58dd2a … pl_wall_-58199741
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456239479%2F4fb5863e963ac … pl_wall_-58199741

Бащицата рече и отсече, амнистия йок(до hahaha следващото чуруликане на жълтурите).
http://teammy.ru/2018/11/15/3419/

Много мило от страна на Хазал.
https://vk.com/teammy?z=video99374410_456240200%2F9001f942eb756e … pl_wall_-58199741
Скрит текст:
#Teammy_HazalKaya #Teammy_CagatayUlusoy
 Как всегда у Хазал Кая и Чагатая Улусоя появление на экране синхронизировано. Сегодня вышла передача Бюлента Шакрака (кстати, он дядя Эркана Колчака Кестендиля), Tezgaha geldik, первым гостем которой стала Хазал. На вопрос о Чагатае она ответила просто: Чагатай мне очень дорог. Он практически мой брат. Когда я увидела трейлер его нового сериала на Нетфликс, я расплакалась.




Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 16:35 от Neidjal

# 657
  • Мнения: 27 502

какви очи и кожа  Crazy


 сме  актуални  това може ли се обработи за шапо  ?
 
 
 Архивите  още когато се изказа Аксой ги отвориха и доказаха за непонасящите се .
Делото е ясно като бял ден   се отървали никой не го мисли  плащат си глобите .

# 658
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 402
Heart Eyes
Приятелство между мъж и жена няма, в такива случаи обикновено и двамата са с някакви задни мисли и обикновено мъжът иска нещо от жената- услуга или пък друго... Mr. Green За братството пък съм съвсем в шок Joy Joy Joy Хазал по-добре да замълчи че взе да става смешно вече. А като се има предвид че с Бюлент Шакрак  са семейни приятели, е ясно защо му е първия гост и я пита това. А с това грозното райе направо не мога да я гледам  - по-безформена бабешка рубашка от тая грозота не съм виждала, даже и за пари не бих я облякла.
Аз обаче си спомням и друго нейно изказване - през ноември 2011 г. Хазал в един репортаж каза "да, Чаатай ме ревнува" А въпросът беше за онова грубо негово държание в един магазин от който са си купували храна и където собственика се изказа доста неприятно за Ча от видяното и чутото и как Хазал се е опитала да замаже нещата пред човека заради избухливия си колега. Ама минало-заминало...
Не ми се отварят някои от видеата ooooh! Първото са с мидите, като го видях се сетих за Меллих който също е поздравил Ча, той беше с Хазал и на рожденния и ден в Анталия Peace  Предполагам кои снимки са наслагали... Mr. Green но още по- интересни изказвания имат един за друг, когато все още се изказваха за другия де Mr. Green После зоровете и да напусне сериала както и предупрежденията и  по интервюта да не я питат за него Mr. Green Минало-заминало, както се казва.
Добре прави Ча че си мълчи, а Хазал действа като гузен негонен бяга hahaha

Бурак за пръв път от 8 седмици на второто място.


Много хубава Айча, тази снимка днес не знам за кой път я срещам и не разбрах от сериала ли е, рекламна ли е, от сериал или фотосесия 33uu

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 17:59 от Беллора

# 659
  • Мнения: 27 502
Ча мълч като се върне и го издебнат  познайте на кво ще  е подложен . Хич не му се връща няма как.  Ще  го питат   за връзката му   за Хазал  и за сериала .
Това за братството   е смешно   кво да каже ,като постоянно я питат .
 Да е имало нещо изживяно няма си признаят .   Като знаем вкусовете  може си го обича като близък човек .
Ча обича  мидите като мееен .YumYum
Какви миди съм яла във Варна .

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 19:22 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт