Лошо време и болки на операцията след секцио?

  • 4 736
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 084
И двата пъти родих със секцио, но не ме е боляло въобще Simple Smile. Все пак може би е индивидуално...

# 16
Леле аз сега се уплаших! Ще раждам края на август и ме подготвят за секцио,защото съм с таз 17 см  Rolling Eyes И сега като разбрах за последствията ..... Sad

# 17
  • София
  • Мнения: 6 173
Това, че те наболява по-скоро е от скорошната операция, а не от времето. Аз вече не си спомням кога ме е боляло за последно. Все пак мина една година.

Леле аз сега се уплаших! Ще раждам края на август и ме подготвят за секцио,защото съм с таз 17 см  Rolling Eyes И сега като разбрах за последствията ..... Sad

Не се шашкай толкова. Колкото си по-спокойна, толкова по-добре за бебчето. Всичко си е строго индивидуално. Има жени, които се възстановяват много бързо. Въпреки ЕГН-то, както е казала Инето. И такива, които след нормално раждане дълго не могат да седнат.

# 18
Ами да,но нали знаеш как е като ти е неизвестно и се плашиш от най-малкото. Laughing А ти как роди?

# 19
  • Мнения: 46 518
Леле аз сега се уплаших! Ще раждам края на август и ме подготвят за секцио,защото съм с таз 17 см  Rolling Eyes И сега като разбрах за последствията ..... Sad

До август има време, тазът ти може и да се разшири и да си родиш нормално  Peace

За последствията, както писах индивидуално е, аз след 8-мия ден от секциото, до ден днешен не съм усетила нищичко  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 629
Мен не ме боли секциото при разваляне на времето.

Теб сигурно те боли, защото скоро си родила

# 21
Раждали сме горе - долу по едно и също време. Мен също ме наболява и пробожда от време на време операцията. Предполагам, че е нормално, все пак 5 слоя се режат. Дано, обаче, бързо да преминат тези болки, защото е много болезнено.

# 22
  • Мнения: 992
и мен при разваляне на времето ме наболява раната, но се бадявам да отшуми с времето

# 23
  • Мнения: 4 156
Мен първото сецкио ме понаболяваше с години - много рядко и не мисля, че беше от времето. Нямаше сраствания. Сега второто ме понаболява, но е много леко. А и е само на месец и 1/2.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Първото ме наболяваше доста- при промяна на време и пр., а второто - сравнително по-малко /да не кажа въобще/!

# 25
  • Мнения: 292
И аьз си мисля, че е нормална реакция, кояро отминава - аз имах подобен проблем сле д 1-вото секцио - болеше ме шева като че ли през студените дни ... Сега нямам такъв проблем, дано и при тебе се разминат нещата. 

# 26
  • София
  • Мнения: 6 173
Ами да,но нали знаеш как е като ти е неизвестно и се плашиш от най-малкото. Laughing А ти как роди?

Секцио. Иначе не бих отговорила на въпроса. И се възстанових много бързо и бях на 35. Повече положителни мисли - по-спокойно бебче.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт