Отговори
# 255
  • Мнения: 1 006
Честит рожден ден на малката чаровница Дара!

Честит рожден ден на дяволитото усмихнато палавниче Васко на Маги!

Честит рожден ден на смелчагата и вече голямо момче - Гинко!

Честит рожден ден на усмихнатото внуче на babi - Васко!

Честит рожден ден и на Ники на мама Рали!

Да растат здрави, усмихнати и щастливи, да радват всички около тях и да имат най-веселото детство!

# 256
  • София
  • Мнения: 11 729
Е-е-е денят с най-много рожденици!

Честит Рожден Ден на Дара!

Честит Рожден Ден на Ники!

Честит Рожден ден на Васко на Маги!

Честит Рожден Ден на Гинко!

Честит Рожден Ден на Васко на Баби!


Мили дечица растете весели,щасливи и жизнерадостни,заобиколени от много усмивки и късмет!



                                 

# 257
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАРА   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАСКО на Маги
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАСКО на Баби     ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКИ
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГИНКО

# 258
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
СИСИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ  bouquet (на патерица - аз май вчера съм пропуснала да ти честитя Embarassed)

Ели, ако ти се разхожда - елате хем да се видим, хем до Симба Wink Ние към 11 излизаме за кухнята и после се прибираме Simple Smile

# 259
  • Мнения: 36 003
Честит Рожден Ден на Дара!

Честит Рожден Ден на Ники!

Честит Рожден ден на Васко на Маги!

Честит Рожден Ден на Гинко!

Честит Рожден Ден на Васко на Баби!




МНОГО ЩАСТИЕ ВИ ЖЕЛАЯ, МИЛИ ДЕЦА!

# 260
  • Мнения: 151
Честит Рожден Ден на Дара!
Честит Рожден ден на Васко на Маги!
Честит Рожден ден на Ники!
Честит Рожден ден на Гинко!
Честит Рожден ден на Васко на Баби!


Честит Рожден ден на всички мили дечица, които съм пропуснала.
Аз не съм писала няколко дена защото във вторник претърпях една злополука. Като си помисля още ми се доревава. Един тиквеник мина на червен светофар и така ме блъсна с колата, че цялата й дясна страна нищо не става от нея и на всичкото отгоре избяга #Cussing out. Добре че бях сама, а не с децата защото не ми се мисли какво можеше да стане. Аз се отървях с няколко синини и натъртвания и ме боляха много ребрата, но сега съм по-добре. За съжаление няма да можем да дойдем в неделя, а толкова ми се искаше Cry.

# 261
  • София
  • Мнения: 2 164
Честит Рожден Ден на Дара! Бъди здрава и все така чаровна!

Честит Рожден Ден на Ники! Бъди много здрав, за да можеш да направиш всички пакости, които ти предстоят! Да си много весел за радост на мама и тати! Цунки от Емма  Heart Eyes

Честит Рожден Ден на Васко на Маги! Бъди много здрав и носи на мама само радост!

Честит Рожден Ден на Гинко! Да е много здрав и да носи мнооого щастие на мама!

Честит Рожден Ден на Васко на Баби! Бъди здрав и весел!


Хе-хе, колко много рожденици днес  Grinning Можеше и ние с Еммата да сме тук, но карай  Wink Все още си ми е слабост тази дата.

Ели, докато ти отговоря вие сигурно вече сте излезли  ooooh! Нали ни знаеш, че сме тежки гемии сутрин  Mr. Green Другата седмица може  Simple Smile
Бети, представям си каква сладурка е била - боса и блъска по телевизора  hahaha
Алекс, много неприятна случка! Важно е да си добре, да ти е минала уплахата! Кофти, че няма да можете да дойдете, но купоните тепърва предстоят  Wink По-важно е да се оправиш!

Отив' да прав' нов' тем', че после излиз' с Емм'  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 703
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛИ ДЕЧИЦА:

ДАРИ,

ВАСКО,

НИКИ,

ГИНКО,

ВАСКО
!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 263
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Ели, тук сме бе Mr. Green Гого спи до 11 и тогава излизаме. Я се засилвайте, ще ви чакаме на поликлиниката към 11.30 Sunglasses

# 264
  • София
  • Мнения: 2 164
Ели, Емма спи още, няма да можем да се натуткаме. Друг път! Обещавам!

НОВА ТЕМА!!!  topicclosed

# 265
Днес е наш ред да почерпим smile3510 cook
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШИТЕ СЪРОЖДЕНИЦИ ДАРА, НИКИ, ГИНКО ,ГЕОРГИ И НА СЪИМЕННИКА НИ ВАСКО! ДА СТЕ МНОГО, МНОГО ЩАСТЛИВИ МИЛИ ДЕЦА!
Момичета,всички знаем колко силни и безгранични са чувствата на  майката. Днес аз изкам да споделя за чувствата на една баба и се надявам към мен да се присъедини и ГАЛЯ 2.
Преди една години не знаех на кой свят съм.Щях да се побъркам от притеснение (как ще мине всичко, много ли ще я боли ит.н. ит.н.)Тези 6 ч. ми се видяха 6 години.
Днес аз се улавям, че всяка секунда аз мисля за своя внук.Той е изпълнил сърцето ми изцяло.Само като го видя как протяга ръчички и подскача като ме види, аз забравям за всичко и за всички. Не съм вярвала, че толково силно се обича внуче.
Далеч съм от мисълта, че обичам по-малко дъщеря си.Напротив, живота си бих дала за бъде тя спокойна и щастлива.
И в заключение бих искала да кажа, че аз съм една безкрайно щастлива и горда баба.
Благодаря ви момичета и лек ден от нас!

Общи условия

Активация на акаунт