Отговори
# 210
  • Мнения: 385
Хай  Hug
Весело изкарване на концерта!

Аз днес съм още повече яхнала метлата. Малкия и той  ooooh! . Счупи една захарница, рови навсякъде, поля ми дисковете, а няколко вече са в зъби. Незнам какво да го правя. А да не ви говоря какъв кошмар е като излизаме навън  ooooh! . Иска да пипа и да яде всичко. Иска да ходи сам. Иска да се катери на катерушки и по пързалките, взима играчките на другите деца. Вече не иска да се вози изобщо в количката  Crazy .Ужассссссссс. Иначе си е добро детето и много го гушкам, но явно го мъчи зъбче.
Оплаках ви се стига толкова. Сори  Hug .

Съкровищнице-Галке бързо да се оправяте! Аз дадох на малкия телешко варено и много му хареса. Ако искаш пробвай с картофче и морковче. Хем са мекички хем са вкусни. Друго виж в библиотеката на кърмаческия за "finger food" имаше някакви теми. А пробва ли да и дадеш от тези кривите лъжички и сама да се храни? (то ще е повече мазане, но пък може да и е интересно). За друго не се сещам, но ако ми хрумне ще пиша! Дано да прояде   Praynig

Не си спомням писах ли ,че купихме на малкия столче за колело Simple Smile. Там седи (чудо) и му е гот Simple Smile . Два дена вече караме колала из София. Вчера ходихме така и да поръчаме тортата Simple Smile .

Айде стига съм писала, цунки на сладурите

# 211
Здравейте, момичета.

И аз отдавна не съм писала. Майка ми е тук и по цял ден насам-натам. Плюс това ме тресе яко за неделния празник 2 в 1 - кръщене и рожден ден. Приготовленията са в пълна сила.

Иначе Стилян е вече 6-ти ден с разстройство  #Crazy #Crazy #Crazy. Лекарката каза, че има нарушена флора на червата. Не било страшно. Аз си мислех, че вече има някаква инфекция, но пък няма Т, нито повръща, весел е, играе си както преди и това ме успокоява....незнам  newsm78

Незнам кога пак ще пиша - със сигурност след великото събитие. Може и преди това. Целувки на всички!

# 212
  • Мнения: 516
             bdbaloni Честит Рожден Ден на АЛЕКСbaloni 
                                           
Немога да се включа да пиша, само попрочитах вчера и днес по малко но то от гости няма оттърваване Wink много весело си изкарахме РД на Роси. Много подаръци- имаме си лятна количка Бертони-галакси много се кефя и столче за кола, много поли, сукмани, рокли, къща за игра, играчки....  Тази вечер пак чакаме гости и утре пък аз съм рожденничка изобщо като сме го подкарали от 19 та до 22 вкл. абе лошо няма ама  #Silly 1dishes ей така станах от миене на чинии и чаши.
Съкровищнице- Галя, бързо се оправяй мила,не се притеснявай за яденето ние сме същите от тук чопне от там и това е. Давай и кисело мляко или прясно с бисквитки и течности, то в тази жега не им се яде а пък и зъбки ги мъчат Sad
 Гале Дай едно кръгче  newsm01с това извънземно-подарък от Бубето smile3503
Ваня, честито ви християнче! Hug
Моята щерка иска смо да я люлея на люлките 1swing леле как разбира вече newsm78
Хайде спирам до после :love


Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 17:20 от sisi&rosi

# 213
  • Мнения: 516

 Вече казва на колко годинки е.

# 214
  • Мнения: 1 006
Браво на Роси!!!! Умница и хитруша!

Калина има почти същата рокличка, като се щракнем, ще се покажем Heart Eyes  bouquet

# 215
  • Мнения: 1 698
Честит Рожден ден на Алекс!!! Много радост и късмет ти желая скъпо детенце. Да радваш само мама и тати, и те да се гордеят с теб.
[/b]

# 216
  • Мнения: 1 698


Това е една снимка от кръщенето и РД-то на Дари. Другите нямам време още да ги кача.

# 217
  • София
  • Мнения: 2 705
ЧРД на новите ни едногодинковец Алекс, да расте здрав и палав, щото така е по-весело и за него, а и за мама и за тати, едно здраво братче или сестриче, което много да обича и с което много да си играе.

Сега трябва да гладя, но хич не ми се глади, както можете да се досетите. И най-вероятно няма и да гладя, срам и позор. Ще се пробвам утре сутринта Mr. Green

Съкровищнице, да не и расте зъбче на Калина? Дивайла нали и тя имаше един период - общо взето същия като вашия, избиха някакви зъбки после. Сега да я видиш как папа, направо не е за вярване, че е имала период на неядене. Предполагам, че е период, но наистина пробвай да и даваш парченца, които сама да си похапва.

Ваня, дано на Стилян му мине гадното разстройство, сигурно е ужасно.

Ериа, като го гледах Никито как излизаше от количката преди почти 2 месеца, представям си сега каква е фурия. Супер, че поне в столчето за колело седи, дано не му омръзне.

Не мога да пиша повече, боли ме вратоса. Надявам се в неделя да се видя с повечето от вас.

# 218
  • Мнения: 1 410
Честит Рожден Ден на Сиси!
Много щастие ти желая и да бъдеш много обичана!

Роси голяма сладурка. Много ми е чудно само как им слагате шнолки и им връзвати ластичета на тия деца. Моето не дава шапка да му сложа, а за такива екстри изобщо не мога да си помисля.

Мимес, роклята е много хубава. Давай и другите снички, че  ми се гледат сладурани. Много учудено гледа милата. Направо ще я изям.

Ваня, тук при нас има някакъв вирес с разстройство и Т. и е много гаден и трудно минава. Да не е и вас да ви е лепнало нещо такова. Стискал палци бързо да мине.

Бубе, Жени, бързо на отчет за концерта. Как, какво, защо и т.н.

Хайде да изчезвам да свърша нещо, докато алката палавница още не се е събудила, че после край.

# 219
  • Мнения: 1 108
Нот - това е преработеният вариант на колажа.Ако може смени линка в заглавната страница!
Колаж!

# 220
  • Мнения: 1 108

Бонбонче, Хрис много сладък. Пуска ли се и по пясъка сам, или иска да го държиш?


Ели- все още не ,но се кефи.Ама ние бях ме само за малко.Все още нямаме първа баня

# 221
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Сънчо, снощи ви видях от джама цялата фамилия, начело с пищящата Ива минахте под нас! И апропо, каква е тази "Тема" на аватара ти, светни ни?

Мацки, днес ще слагат тройната жива ваксина на Луси, треска ме тресе мене от сега!

# 222
  • Мнения: 385
Добро утро!

Честит рожден ден на Борис   bouquet

Аз малко съм се притеснила за утре Rolling Eyes. Май всички сме така де!
Сега правя едни списъци чудо на чудесата. След малко излизаме на пазар!
Днес нещо сме кът откъм рожденници, но това  е за  сметка на утре  Laughing

Айде чао за сега

# 223
  • София
  • Мнения: 11 787
Добро утро на кафеджийките и не кафеджийките!

Форума много е оредял!Що така?
Сънчо къде се загуби?Мислех да не сте на Созпол вече?
Бубанка и тя се вясва от дъжд на вятър!Ама снощи май е била Депешка и сега си отспива сигурно!
Хрис е много сладичък,а Дарена също толкова сладичка,а и пораснала ми се вижда с таз рокля!
Сега за срещата в неделя,аз малко бях позабравила да си призная  Embarassed!Но по важното е че няма кой да ни докара,че нашия тати няма да го има.Ако е такава жега в 16 часа не мога да дойда с градски транспорт т.е. да я изведа Мели,но ще гледам да уредя нещо.И най-вероятно ще се наложи да доведа и Алекс,макар първоначалната ми замисъл да беше да не го водя.Знам,че сега Хотчето ще ме обяви за несериозна,ам кво да се прави,старост-нерадост!
Освен това теиз дни малко си отдъхвах от РД и кръщене,а исъм луднала на тема море,че не не знам къде да отидем,респективно какво да търся!
Ако ви се гледат снимки,моля:

http://community.webshots.com/user/Melina2005

# 224
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
Здрасти  Hug

Али, много хубава торта, а Мели много пораснала Simple Smile Няма само адашката да те обяви за несериозна и стига си се навивала, че си стара Naughty Какво като вземеш и Алекс, нека се порадва и той на бебешки РД Wink Ради беше обявил в началото, че не иска да ходи по бебешки рожденни дни, но след 2 такива и то в детски клубове - вече е първа пушка (вярно е по-малък от Алекс, ама все пак Simple Smile).

Бубанка сигурно още реанимира след снощи Mr. Green

ХАйде чао за сега Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт