Какви са ви приоритетите?!?

  • 3 742
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 136
Бебе,вода.Телефони,звънци и пранета не забелязвам от край време.

# 76
  • Мнения: 2 792
Приоритети според Зигмунд Фройд
 
5 неща се случват едновременно в твоето жилище. В какъв ред ще ги свършиш?
1. Телефонът звъни!
2. Бебето плаче!
3. Някой чука/звъни на вратата!
4. Имаш закачено пране и започва да вали!
5. Забравил си да спреш крана на чешмата в кухнята и водата започва да прелива!

В какъв ред ще решиш проблемите?
 
Как вземаш решения?
Напиши числата от 1 до 5 в реда, в който ти би свършил нещата.


   Първо пиша, после ще погледна каква съм всъщност, 3 от нещата са ми се случвали едновременно, та значи
  1-во грабвам плачещото бебе, по път към 2-рото звънящия телефон като след взимане на бебето се придвижвам с леко пружиниращата успокойтелна походка Wink. Вдигам слушалката на път към мивкта говорейки със спокоен тон с човека от среща, опитвайки се да внуш, че бебешките крясъци, които се чуват са плод на фантазията или зараждащата се шизофрения в обаждащия се, междувременно съм стигнала до мивката и съм затворила кранчето  Grinning. После ще отворя врата, с надеждата да е някой роднина/приятел, на който да връча бебето, докато събера прането  Simple Smile

  Сега ще си погледна приоритети, много са ми смешни повечето такива тестове.

 Хаха, както обикновенно, изводите са елементарни врата да е приятели. Първите три изброени са ми су случвали в действителност т.е.преразкзвам какво направих.
 

# 77
  • Мнения: 2 070
Зависи от моментното ми настроение... и състояние... Фройд е ебаси повърхностния с тия неговите символики и асоциации..
Иначе - ако бебето просто се е разплакало за нещо първо ще спра водата.. Но ако се събужда от сън и така ме търси, както правеше дъщеря ми - първо нея... макар, че пак по-скоро водата ще спра, защото мн мразя да чистя разлято и да тичам да попивам... Ако съм детегледачка и това е чуждо бебе със сигурност първо ще спра водата и после ще ида при бебто... Има и различни варианти - зависи в коя стая съм - ако телефона е на път към банята или детето взимам го и говоря едновременно... След като съм взела вече детето или съм го забаламосла и ако още говоря по телефона ще отворя вратата.... Ами май ще гледам почти едновременнно да ги свърша нещата... То от беббешки плач до бебешки плач има разлики... Ами предстамете си, че очаквам някой мн важен разговор... А за прането най-вероятно ще се сетя много след това - като съм спокойна, че бебто е преобуто и преоблечено, спокойно и т.н....

# 78
  • Мнения: 2 070
Почти не мога да си представя, че някой ще сложи спирането на водата на последните места, защото всички останали неща някакси могат да изчакат, а ако водата не се спре ще ти отнеме много повече време после да се занимаваш и с бебе и с човека, който ти е звъннал на вратат и т.н. - абе адски досадно е и не намирам връзка със секса

# 79
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
5
2
3
1
4
 Grinning


Мислех бебето да е първо, но се сетих, че може да се подхлъзна и да падна с него, та в крайна сметка пак водата остана първа   Joy


И аз съм отговорила по същия начин.

Присъединявам се.
Пустите пари, не можа ли по-силен стимул зда измисли Фройд да помислим и за тях Wink

# 80
  • Мнения: 6 167
по всяка вероятност ще направя почти всичко едновременно.
жена съм, все пак.  Peace

# 81
  • Мнения: 171

Не е за вярване, но моите приоритети би трябвало да са в следния ред: секс, работа, приятели, семейство, пари  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 5 622
Приоритети според Зигмунд Фройд
 
5 неща се случват едновременно в твоето жилище. В какъв ред ще ги свършиш?
1. Телефонът звъни!
2. Бебето плаче!
3. Някой чука/звъни на вратата!
4. Имаш закачено пране и започва да вали!
5. Забравил си да спреш крана на чешмата в кухнята и водата започва да прелива!

В какъв ред ще решиш проблемите?


5
2
3
4
1(ако все още звъни. Ако не, ще звънне пак по-късно  Wink)




Сега видях и продължението. Значи при мен нещата се подреждат така:

секс-семейство-приятели-пари-работа  Grinning

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 16:04 от БУБА

# 83
  • Мнения: 3 268
Спирам крана с водата,гушвам бебето,вдигам телефона и на ухото със слушалката отварям вратата.Прането ще прибера по-късно.

# 84
  • Мнения: 11 009
5, 2, 1, 3, 4  = секс, семейство, работа, приятели, пари Simple Smile
Но каквото мога ще направя едновременно Wink
Не съм съгласна обаче, че прането = парите, като го намокри дъжда няма какво толкова да му стане и не е с такъв приоритет. А за парите не може да се каже, че не са важни.

# 85
  • Мнения: 6 472
От този тест, както и от разни подобни писания на Фройд съм си изградила впечетление, че човека е бил сексуален маняк с отклонения Joy
Ми много ясно че ще спра първо чшемата- кво сега да сменям паркет, защото някой ми бил звъннал по телефона или защото бебчо точно тогава се е разревал. Не виждам какво общо има със секса има Mr. Green

# 86
  • Мнения: 3 743
5 - вода
2 - бебе
3 - врата
1 - телефон
4 - пране
 Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 290
Ще взема бебето на ръце, с него отиваме да спрем водата, вдигам телефона и със слушалката на ухото отивам да отворя вратата. Майната му на прането! Wink

# 88
  • София
  • Мнения: 191
Спирам крана с водата,гушвам бебето,вдигам телефона и на ухото със слушалката отварям вратата.Прането ще прибера по-късно.
и аз така.
 smile3521

# 89
  • Мнения: 3 504
А ... и вие ли избрахте да спрете водата първо ?!?  smile3534

Да, и аз Laughing Wink, голямо шоу, по смях се. Ето и моите приоритети:

5 - вода
1 - телефон
2 - бебето
3 - звъни се на вратата
4 - прането

Общи условия

Активация на акаунт