Забременяване преди овулация

  • 27 246
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здравейте. И аз съм нова тук.
Искам да попитам дали някой знае нещо по въпроса забременяване по време на цикъл (4ти ден). Попринцип моя МЦ е 7/8 дена, първите 3 дни ми е силно след това намалява. С моя приятел имахме полов контакт в 4ти ден от МЦ и той свърши в мен това се случва точно на 1 февруари, сега по моя календар го дава че съм в овулация, но не знам. Вчера ми се виеше свят, повръщаше ми се и имах разтройство 2 дни, болят ме гърдите но не чак толкова.. Какво мислите дали ще има две линийки?
Много искаме детенце, нооо е рано да се правят тестове до колкото знам..
Благодаря !!!! Hug

Последна редакция: чт, 11 фев 2021, 18:57 от Yo_ni

# 61
  • Мнения: 5 352
Yo_Ni, съвсем добронамерено ти препоръчвам да прочетеш малко за забремвняването. Simple Smile
Месечният цикъл е периода от началото на едната ти меструация до началото на другата. В идеални условия той е 28-30 дена.
Това, което ти казваш, че в 7-8 дена е менструалното кървене.
Освен това няма как да забременееш извън периода на овулация, който в идеални условия се пада на 14-15ти ден от цикъла.
Щом правите опити за бебе, ги правете в дните около овулацията.

# 62
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Здравейте. И аз съм нова тук.
Искам да попитам дали някой знае нещо по въпроса забременяване по време на цикъл (4ти ден). Попринцип моя МЦ е 7/8 дена, първите 3 дни ми е силно след това намалява. С моя приятел имахме полов контакт в 4ти ден от МЦ и той свърши в мен това се случва точно на 1 февруари, сега по моя календар го дава че съм в овулация, но не знам. Вчера ми се виеше свят, повръщаше ми се и имах разтройство 2 дни, болят ме гърдите но не чак толкова..
Какво мислите дали ще има две линийки?
Скрит текст:
Много искаме детенце, нооо е рано да се правят тестове до колкото знам..
Благодаря !!!! Hug
Не. Забременява се само в деня на овулация, като полов контакт може да си имала и няколко дни преди това. При секс 2 седмици преди това - няма как да стане.

Общи условия

Активация на акаунт