Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 20

  • 118 054
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 405
Моше отишъл при равина и попитал:
- Рави искам да живея вечно.
- Ожени се.
- И какво. Ще живея вечно?
- Не. Но желанието ти ще изчезне!
****************************************
Лято. Късен следобед.Четири патки си пасат кротко тревичка в градинката на психодиспансера.
Човек от отделението ги наблюдава през малкото прозорче на стаята си и си мисли: "психопатки"...

# 61
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Цитат
- скъпа, представи си, че се връщам много рано сутринта, пиян като кирка, миришещ на дамски парфюм, лицето цялото омазано в червило, падам на леглото и заспивам. кой ще ми свали дрехите?
- патоанатомът!
TrollfaceTrollfaceTrollface

# 62
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Пиян мъж минава през парка. В далечината вижда момче, което прави лицеви опори. Приближил се пияният :
 - Бате, ако е@@ш, да знаеш, че оная е избегала.

# 63
  • София
  • Мнения: 20 079
Днес се загледах в новите цени на горивата. Ако реша да се запаля пред парламента, май ще трябва да тегля кредит...

Само български джентълмен може да отвори вратата на дама и да каже:
- Аре ма!

Много мъже дължат успеха си на първата си жена, а втората си жена дължат на успеха си.

- Губим го, сестра! Бързо... дефе... дерб... дефр... дефербли... дебре... дефре... дебербли... длифебрили... Час на смъртта: 9:25...

# 64
  • Мнения: 35 962
Седи вещицата и чете рецептата за магията: косъм от едикакво си, нокът от едикакво си, клюн от едикакво си... чела, чела и отишла и купила кренвирши...

# 65
  • София
  • Мнения: 20 079
В аптеката:
- Извинете, имате ли обезболяващ спирт?
- Имаме.
- Налейте ми тогава 200 грама, че отвътре ме боли душата.

Най-хубав Хелоуин си изкара Гошко от 7-ия етаж, който се маскира на домоуправител и обиколи блока за месечната такса.

# 66
  • София
  • Мнения: 22 735
Рейс, пълен с свекърви, катастрофира.
Всички снахи се радват, че свекървите им са катастрофирали, а една плаче. Другите я питат:
- Толкова ли ти беше мила?
- Не, но изпусна рейса!

# 67
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Печен мъж е този, който излиза от автомобила и казва:
- Скъпа, ти паркира идеално. Мерцедесът и без това си беше ударен, котката отдавна едва се движеше, а това пък дърво на никого не беше нужно.

Joy

Девойката:
– Скъпи, хайде да опитаме в дупето...
Младежът притеснено:
– В чие??

Joy

В секс шоп млада жена връща вибратор.
- Бие ме ток- аргументира се тя.
Чула я ромка.
- Щом та бие, значи та обича, ма!

# 68
  • Мнения: 2 405
Пътуват две блондинки във влака и си говорят. - Това моето не е живот, а мъка! - Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец! - Откъде да го намеря толкова богат? - Тогава двама по 250. - Също е трудно. - Тогава четирима по 125. Тогава се обажда мъж, дремещ до тях в купето: - Като стигнете до 5 лева, ме събудете!
             **************************
Блондинка влиза в кафене с термос и пита кафеджията:
- Извинете, този термос дали ще събере шест кафета?
- Да, май ще събере точно шест - отговорил той, след като огледал термоса.
- Тогава искам две със сметана, три дълги със захарин и едно късо със захар - поръчала блондинката.

# 69
  • Мнения: 2 290
 След последните два вица не мога да не отбележа, че
вицовете за блондинки са ги измислили брюнетките в дългите си самотни нощи Stuck Out Tongue Winking Eye

# 70
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Ако блондинка пусне виц за блондинки, това расизъм ли ще се води?

# 71
  • Мнения: 5 681
Пътува жена в претъпкан автобус. По някое време се сепва и почва трескаво да си рови в чантата и да изброява:
– Яйца, чадър, перука… ох, всичко е тук.
Пътува, пътува, но тъй като автобуса е препълнен, тя продължава да е неспокойна и пак си проверява чантата:
– Яйца, чадър, перука, всичко е тук.
При поредното пребъркване на чантата си, чува възбуден мъжки глас до себе си.
– Госпожо, престанете да ми бъркате в панталона. Яйцата, чадърът и перуката са тук, но вие сте си забравили чантата…

# 72
  • София
  • Мнения: 20 079
Ех че време се е отворило през ноември - да шофираш по къси гащи със зимни гуми...

От КАТ започвали акция"ЗИМА". Сякаш пък някога е имало акция"ДАВА"...

Имам прекрасна работа, уютен дом, мил мъж, послушна дъщеря, добър син и внимателно подбрани антидепресанти...

Най-силно се усеща липсата на любимия, когато навън вали... а се налага да отидеш до магазина.

Из бюлетин на КАТ: "Червено "Ферари" изпреварило черен "Хамър" отдясно и предизвикало конфликтна ситуация. На следващия светофар Хамърът изпреварил Ферарито отгоре!"

Той винаги слизаше пръв от колата, минаваше от другата страна и й отваряше вратата като на кралица, а жените от квартала й завиждаха.
- Какъв мъж, какъв джентълмен! - казваха те.
А само тя знаеше, че дръжката отвътре е счупена.

# 73
  • Мнения: 14 078
Той винаги слизаше пръв от колата, минаваше от другата страна и й отваряше вратата като на кралица, а жените от квартала й завиждаха.
- Какъв мъж, какъв джентълмен! - казваха те.
А само тя знаеше, че дръжката отвътре е счупена.

Joy Допреди две седмици и аз бях кралица, вратата не се отваряше отвътре. Joy

# 74
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 654
Ако жена ти казва:
– Пак си лежиш на дивана!?! Леж си, мой сладичък! Толкова те обичам… – то бъди сигурен, че говори на котарака Animal Cat2

Ако във входа има луда жена, до 6 месеца я избират за домоуправител Joy

Прибира се мъж у дома, доста пийнал. Жена му в кухнята, мие някакъв тиган. Мъжът я поглежда с размътен поглед, трясва с юмрук по масата и изревава:
- АЗ съм шефът в тая къща!
Жена му, без да коментира, просто се извърта и му залепя тигана в главата. Мъжът, естествено – нокаут. В това време пристига съседката:
- Въх, Миме, твоят що лежи насред кухнята?
- Той е шефът в тая къща! Където си иска, там ще лежи! Wink

Женският пикочен мехур е създаден за да научи Шофьорът на смирение - тъкмо изпревариш колона от седемнайсет ТИР-а и жена ти се обади с тънък гласец - "Ходи ми се до тоалетна…?"

И запомнете! Червено вино е за месо и хора с ниско кръвно. Бяло вино е за риба и за хора с високо кръвно. Ракията е универсална и върви дори с торта Cake

Общи условия

Активация на акаунт