Абонаментни кутии в България - 9

  • 67 249
  • 753
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 872
Travel Box Мароко

Скрит текст:


# 646
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Приемате ли нови членове Relaxed
Не съм поръчвала досега,но съм си харесала тези:
http://www.goodbox.bg/how-it-works
Отзиви за тях от получили вече?

# 647
  • София
  • Мнения: 1 168
Ще помоля за снимка на Bellebох ако някой е поръчал , защото направих късно абонамента , и да знам да ме е яд или не 😁

# 648
  • Мнения: 4 872
На мен ще ми е сефтето днес. Ще я взема обаче към 16.00 часа. Издадоха, че ще има палитра сенки и се надявам да е някоя с по-убити цветове, че какви гледах на марката, не е истина просто Joy

# 649
  • София
  • Мнения: 940
Взех Кибрит, нещо не съм очарована много :

Скрит текст:

# 650
  • Мнения: 1 716
Мразя абонаментни кутии, тъпкани с храна. :/ Не ме кефи. Иначе Кибрит ми е хващал окото.

Пак се абонирах за Pick n Dazzle. Kueshi серията я обожавам, и продуктите против пърхут без SLS на Mades. И ми свърши ружът на miss cop - единствения руж, който харесвам и е на добра цена. Основон заради подновяването на тези продукти съм там.

# 651
  • варна
  • Мнения: 69
Bellebox за август
1.Палитра Classics
2.четка за грим
3.червило на Rimmel
4.маска за очи
5.маска за лице Mudmasky.

# 652
  • София
  • Мнения: 1 168
Хареса ми Simple Smile

# 653
  • Мнения: 1 026
Маската от Белебокс са я пускали в английското издание на birchbox,не е лоша.

# 654
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз чакам снимки от месечната и специалната на Fullbox, да знам да поръчам ли, че съм се заринала. Simple Smile

# 655
  • Мнения: 4 872
Моята Bellebox е с малко по-различно съдържание
Скрит текст:

# 656
  • Мнения: X
Аз съм в черния списък на Белбокса, не знам дали съм казвала Joy Веднъж миналата година си правя абонамент, всички си взимат кутиите, аз кутия така и не получих. Пиша им в инстаграма и ми беше отговорено нещо от типа, че някой от екипа имал нещо против това да ми пращат кутия 😂

# 657
  • Мнения: 2 027
Аз съм в черния списък на Белбокса, не знам дали съм казвала Joy Веднъж миналата година си правя абонамент, всички си взимат кутиите, аз кутия така и не получих. Пиша им в инстаграма и ми беше отговорено нещо от типа, че някой от екипа имал нещо против това да ми пращат кутия 😂
Кажи честно?!?! Kissing Heart

# 658
  • Мнения: X
Да, съвсем честно Joy

# 659
  • Мнения: 526
Моята Bellebox е с малко по-различно съдържание
Скрит текст:



И моята е същата.Поне цветът на червилото е еднакъв

Общи условия

Активация на акаунт