Нещо смешно, което децата казаха - 11 тема

  • 75 138
  • 743
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 14 514
В градината, казала нашата, щели да празнуват деня на кристиянското семейство. Баща и я попитал защо не празнува само Кристиян, ами цялата група, но тя не могла да отговори.
А то отговорът е ясен, не знам как не се е сетила: щом рожден ден се празнува от всички, значи и за деня на кристиянското семейство е така.

# 511
  • Мнения: 528
Попузядай Joy (заповядай)
Дъщеря ми на 2г и 9 мес

# 512
  • Мнения: 697
- Мен утре май ще ме боли крак и ще куцам. Ще ми се наложи да не ходя на училище. 😜
- Добър опит. Simple Smile Аз ще те закарам на училище ако вземе да те заболи и куцаш.
- Ааа аз крак ли казах??? Исках да кажа че ще ме боли ръка. Да, ще ме боли ръката. Дясната.
_____________

Тестваме дали ако пуснем музика на бебето в корема, ще се разрита.😁 Пускаме Guns n roses - тцъ, после БТР - не. Щерката пуска Шакира. И това малкото като се разбесня, едни луди ритници, явно му хареса. 😂 Та много взехме да се забавляваме. Каката (7г) си слага главата до корема ми и вика: Леле, мамо, аз дори го чувам как се смее!!!

# 513
  • София
  • Мнения: 4 330
Аз: Какво да ти изпея, пее ми се нещо?
И: Изпей "Мълчанието".
Аз: А как се пее "Мълчанието?
И:  Ми пееш си нещо със затворена уста.

# 514
  • Мнения: 62
От доста време се смея с бисерите на вашите малчугани, а сега реших да се включа и аз с едно прясно умотворение на мойта тригодишна (З)Вяра: баща й я пита "Мама добричка ли е", докато тя пие вода, при което получава следния отговор: "Сега пия вода и не мога да ти отговоля! Като изпия цялата вода ... ще си сипя още вода!".

# 515
  • Мнения: 1 457
Вчера сина ми (2г 5м) идва и ме дърпа да крачола с думите ,, виж кво стаа кат ядеш" и си сочи дупето. (още е с памперс, който вече беше пълен)

# 516
  • София
  • Мнения: 4 713
От август сме без памперс и ми казва,, ако пис "

# 517
  • София
  • Мнения: 5 960
-Дошли много уЖАхори. Всички я искали за жена принцесата. Grinning
Малката разказва приказка и продължава:
- Но царската Бащеря не харесала никого..... Дошъл и принца и него не го харесала
Пауза:
-Тогава принцът отишъл да реве..... Grinning Grinning

# 518
  • Plovdiv
  • Мнения: 92
Въпрос към четиригодишното : "Маме, каква искаш да станеш като пораснеш?", без да се замисля " мома за женене" 😂😂

# 519
  • Мнения: 1 683
"Честит рожден ден,мамо!Да си здрава и жива,да си говориш много с твоите приятелки и да станеш полицайка!"....Честит ми рожден ден!😀

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Свекърва ми коментира, че синът ми има много баби, но само един дядо.
В този момент се включва и племенникът (6 години): "И само един татко!"

# 521
  • Мнения: 10 210
Laughing Това положително е успокоило таткото. Wink

# 522
  • Мнения: 1 084
Детето ми на 2 години вместо думата банан казва "аабън". На мен ми звучи странно, ясно е, че размества срички и я казва както може, но когато наши близки го чуят се заливат от смях. Много обича банани, изпада във възторг. Обяснявам му всеки път, но все така си го казва.

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Покрай "Пламъчко и машините" си играе на "МИНДЖА Пламъчко", вместо НИНДЖА Grinning

# 524
  • Мнения: X
Моят син си играе нещо, обаче телевизора е включен на някакви детски филми, аз се опитвам да намалявам гледането на ТВ и  казвам: "Хайде да изключим телевизора".
Той: За колко време?
Аз: За половин час.
Той: За един!
Аз: Добре!

Общи условия

Активация на акаунт