Нещо смешно, което децата казаха - 11 тема

  • 74 946
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 650
От днес :
- Мамо, пусни ми "факъри".
Баща ѝ- 🤪🤪🤪.  
 А тя Имала предвид "квакъри".

# 691
  • София
  • Мнения: 5 247
Вадя кантара да претегля детето.
Баща му влиза и съобщава нещо казано от Кантарджиев. Синът ми обобщи, че като видял кантара се сетил за Кантарджиев .

# 692
  • Мнения: 10 583
Хами - дай ми.

# 693
  • Мнения: 697
Ох Grinning Grinning Grinning това с Кантарджиев ми напомни на моята дъщеря преди време:
- А Вежди Рашидов е кръстен така, защото има големи вежди ли?

# 694
  • Мнения: 1 676
Синът ми на 5 г.:
-Мамо,каква ще бъде моята жена?
-Ами не знам,ти ще си я избираш...
-Значи,искам да има червена коса като баба ми,ама да не е баба ,да е красива ,да има хубава работа и да имаме сладко бебенце,да имаме семейство...и да се оженим! Blush

# 695
  • София
  • Мнения: 714
Синът ми на 5 г.:
-Мамо,каква ще бъде моята жена?
-Ами не знам,ти ще си я избираш...
-Значи,искам да има червена коса като баба ми,ама да не е баба ,да е красива ,да има хубава работа и да имаме сладко бебенце,да имаме семейство...и да се оженим! Blush

Сладур Blush

# 696
  • Мнения: X
Аз веднъж го водя моя на детска, на 3 е бил и от там отивах на интервю за работа. казвам, че ще ме изпитват там и може чичкото и да не ме хареса. Детето помълча малко и после ми казва на ухото: “момченцата харесват момиченца с дълга коса...”. Е не ме хареса чичкото де, ама и аз с мойта прическа... А иначе сина ми винаги говори за “момченцето” и “момиченцето” даже като става дума за 70 годишни двойки. Даже веднъж каза бабата момиченце...

# 697
  • Мнения: 1 676
Аз веднъж го водя моя на детска, на 3 е бил и от там отивах на интервю за работа. казвам, че ще ме изпитват там и може чичкото и да не ме хареса. Детето помълча малко и после ми казва на ухото: “момченцата харесват момиченца с дълга коса...”. Е не ме хареса чичкото де, ама и аз с мойта прическа... А иначе сина ми винаги говори за “момченцето” и “момиченцето” даже като става дума за 70 годишни двойки. Даже веднъж каза бабата момиченце...
Много хора трябва да черпят вашия син Joy

# 698
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Идва днес синковеца( на 8  ) и ми казва: Мамоо тате иска да ми дадеш една торба със мед да му занеса на терасата.
Баща му чистеше и искал да събере боклука 😂😂😂😂

# 699
  • Мнения: X
Днес си опекохме замразена пица от Лидл. Сина ми, който сега проговаря, нагъва лакомо и явно попада на парченце пикантен салам. Понеже никога не е опитвал люто и даже не знае думичката, се облещва стресирано и започва да вика: "Топла уста! Топла уста! Махни го! Махни го!"  Joy

# 700
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
Предистория: Имаме три пластмасови кегли за боулинг - синя, червена и жълта.
Аз:
- Хайде, Майче, подреди кеглите и играй боулинг.
Мая:
 - Неее! Това не са кегли!!! Това са МИКРОФОНИ! На жълтият се пее с дебел глас, на синият - със тих, а на червеният ... пак с дебел!
Joy

Последна редакция: пн, 30 мар 2020, 21:53 от CvEtEmOe

# 701
  • София
  • Мнения: 9 525
Сладурана. Добре ги е измислила с цветовете.
И моята щерка ги ползваше за микрофони като беше по-малка. Като се замисля формата е сходна.

# 702
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 665
Сладурана. Добре ги е измислила с цветовете.
И моята щерка ги ползваше за микрофони като беше по-малка. Като се замисля формата е сходна.
Имам я на клип, на 2г и нещо - седи на пейка в парка, с един жълт кегло-микрофон и пее ли пее една от песните на групата на баща ѝ.. Умирам да се се хиля като си го пусна!

# 703
  • Мнения: 18 295
Казах на дъщеря ми (4 г. 4 мес.), че ще излизаме само с маска. Отговор: „Are you sure?"
Друг път й се карам нещо и тя: „You're so funny!" Joy
Тези лафове са от детските филмчета...

# 704
  • Мнения: 1 447
Предистория: Имаме три пластмасови кегли за боулинг - синя, червена и жълта.
Аз:
- Хайде, Майче, подреди кеглите и играй боулинг.
Мая:
 - Неее! Това не са кегли!!! Това са МИКРОФОНИ! На жълтият се пее с дебел глас, на синият - със тих, а на червеният ... пак с дебел!
Joy
Това ме подсети за история с дете на моя приятелка. Момиченце, ставаше на 2( или 3)?, Подаряват й комплект кегли и тя възторжено възкликва "я,  бирички" и започна да сервира на всеки.  Пита искаш ли биричка и се преструва, че налива. Родителите се чудеха откъде тази асоциация, те почти не пият Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт