Нещо смешно, което децата казаха - 11 тема

  • 75 053
  • 743
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 757
Като сме на вълна гробища и смърт, сетих се за една случка отпреди няколко години. Разговор между сина ми и дядо му:
- Дядо, за рождения ден искам да ми купиш мотор, ама истински.
- Не може, ти си малък и не можеш да караш истински мотор. Чак като пораснеш.
- Кога ще мога?
- Когато станеш на 18 г.
- Добре, значи като стана на 18 за рождения ден да ми купиш мотор. А като стана на 20 - кола (мисли няколко секунди и добавя). А на 30 като стана - камион.
- Да, бе! А като станеш на 60 сигурно ще искаш самолет да ти купя.
- Ами не, ти тогава сигурно ще си умрял.
Flushed

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 18:58 от Invierno

# 331
  • Мнения: 990
Дъщеря ми миналото лято на 2 годинки, много приказваща, минавайки покрай гробищата ме пита мамо, каква е тази полянка с толкова много плюсове.
Dizzy Face

# 332
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Любима тема е тази с бисерите на децата ви, аз нямам свои, децата на приятелите са ми радост. На едната госпожица почти на 4г. нещо се усукала каишка на сандала и майка и понечила да оправи работата когато чува: "Мамо, чакай, аз знам принципа на сандала."
Принципът на сандала е коя каишка къде се лепи Simple Smile Аз на дърти години науичих тоз принцип, та реших да осветля и вас Simple Smile

# 333
  • Мнения: 3 025
Разговор, на който станах днес неволно свидетел.
Баба към внучето си (4-5 годишно).
- Тази леличка не е ли от детската ти градина?
- Не е тя бабо, онази е с черна коса и носа и стърчи.

# 334
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ааа това е класика. Слизайки от автобуса да попита на висок тон "Мамо на тая леличка защо и е такъв голям носа".  Уточнявам, че леличката ни познава. Добре че върви бързо и беше вече далече, та не чу въпроса.

# 335
  • София
  • Мнения: 11 489
Дъщеря ми миналото лято на 2 годинки, много приказваща, минавайки покрай гробищата ме пита мамо, каква е тази полянка с толкова много плюсове.
Dizzy Face
А, тя на 2 годинки и математическите символи знаела Smile

# 336
  • Мнения: 11 567
Аз не се ли излагах и аз в едно такси преди години.
Верно, понамирисваше шофьорът, усещаше се, ама и моя не млъкна- Мирише, та мирише. По целия път го повтаряше.

# 337
  • Мнения: 1 925
Дъщеря ми миналото лято на 2 годинки, много приказваща, минавайки покрай гробищата ме пита мамо, каква е тази полянка с толкова много плюсове.
Dizzy Face
А, тя на 2 годинки и математическите символи знаела Smile
Ето това е пример как децата виждат положителната страна във всичко Hug

# 338
  • София
  • Мнения: 11 489
Да, и са толкова умни и развити на 2 годинки, че освен че всичко приказват, а и математическите символи знаят. Сигурно също и смятат и четат.

# 339
  • Мнения: 1 925
miamim, защо така се заяждаш ? Забелязвам го вече във втори твой пост.. В тази тема ли точно ?

# 340
  • Мнения: 3 439
Да, и са толкова умни и развити на 2 годинки, че освен че всичко приказват, а и математическите символи знаят. Сигурно също и смятат и четат.
Познавам дете, което на 2 ми показваше бял равнец. Аз все още не знам кое е Joy Вече е на 3 и задава неудобни въпроси. А тепърва ще тръгва на градина...
Майката е детска учителка, ако е от значение Grinning, но евала и аз не вярвах на подобни истории. Знае знаци за движение по пътищата, знаци на коли (марки), планети и звезди и какво ли още не Simple Smile

# 341
  • Мнения: 2 285
Ааа това е класика. Слизайки от автобуса да попита на висок тон "Мамо на тая леличка защо и е такъв голям носа".  Уточнявам, че леличката ни познава. Добре че върви бързо и беше вече далече, та не чу въпроса.

Нашият, хем не е малък вече, и пак имаше скорошна изцепка. Пазаруваме ние в супермаркета, т.е. аз зяпам хладилните витрини, а той зяпа останалите пазаруващи. Ама магазинът - почти празен и съвсем тих. И в тази кънтяща тишина нашият като изгърмя: "Мамо, тази жена или е бременна, или има нужда от диета!"  Embarassed И като че ли не беше достатъчна излагацията, като се обърнах лекинко да погледна жената, ми тя беше и позната майка на приятелче от детската градина. ooooh! Е, бременна се оказа жената, но конфузът си остана, въпреки това.

# 342
  • Мнения: 10 210
Напълно възможно за ранното научаване на децата и не говори за уникалност на детето. Да, от значение е, че има учител за родител. Но и всеки родител, който иска да се занимава с детето, постига същото. Като дресиране на животинче е. 😃 Няма да давам примери, че като гледам реакциите..🙄

# 343
  • София
  • Мнения: 11 489
miamim, защо така се заяждаш ? Забелязвам го вече във втори твой пост.. В тази тема ли точно ?
Изобщо не се заяждам. Имам и аз дете, много умно и развито, та знам горе долу на 2 години колко им е капацитета на децата и какво разпознават. Като математически символи. И други неща. Чак за плюс минус умножение и деление, ама моля ви се Mask

# 344
  • Мнения: 10 210
И да се молим, и да не се молим - не е прецедент категорично. Даже 2 г. си е сериозна възраст спрямо примерите, които аз мога да дам. Но няма да казвам нищо повече по въпроса, че язък за сладурската тема. 😫

Общи условия

Активация на акаунт