Как елиминирате целулита

  • 2 489
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 455
спорт, вода, масажи, парна баня и антицелулитни кремове!

# 31
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Само с антицелулитем крем, шоколад и чипс на корем!

# 32
  • Мнения: 1 107
В момента нищо не правя, защото кремът ми свърши, а не ми се дават сега пари за нов  Crossing Arms
Иначе ходя много пеша, с бърза крачка, а когато слагам и крем, резултатът е доста приличен Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 3 787
Мога да кажа,че засега го преборих най-после Laughing
При мен имаше изумителен ефект разделното хранене и масажирането след баня с кремчета.

# 34
  • Мнения: 565
4етков масаж (имам специална 4етка - ползва се на суха кожа), спорт (фитнес + плуване) и много те4ности.

# 35
  • Мнения: 694
Спорт,диета,масажче-така.Нямам целулит,но имам едни липоми по краката-тях обаче само нож може да ги изреже-за жалост.

# 36
  • Мнения: 5 475
Нищо особеноне правя,храня се нормално,спортувам...за мой късмет засега нямам целулит. Peace

# 37
  • Мнения: 1 006
razumno hranene,mnogo mnogo te4nosti-predimno voda i qko masaji i sega po4ti nqmam celulit no vsi4ko produljava do pulnoto mu eleminirane:) ili pone dokolkoto e vuzmojno.pravih si i novata procedura tehni spa v qlta-mnogo sum dovolna ama mnogo pari4ki.taka 4e tova e uspeh!

# 38
  • Мнения: 151
Ходя на масажи, днес ще ми бъде 14-ти път и мога да се похваля че вече нямам никакъв целулит. Мисля след като свърша с процедурите да тръгна на фитнес и в къщи самостоятелно с масажи и кремчета.

# 39
  • Мнения: 208
Вече нищо не правя. Купих си Биотерм против целулит, но не виждам резултати и не мисля че ще има такива. Вчера ходих на плаж и не видях една жена без целулит, така че вече не ми пука. Целулита си го имам отдавна и колкото и да искам да го махна, няма да стане. Аз спортувам редовно, ям здравословно, но целулита си го имам винаги. Колкото до болезнените масажи, не си заслужава....аз преди 2 години си го махнах с 20 процедури и точно след 2 месеца се появи отново. Отказвам се!

# 40
  • Мнения: 35 967
в момента - нищо поради мързел, оправдан с кърмене Simple Smile

# 41
  • Мнения: 817
LPG три пъти седмично + мезотерапия един път седмично.Ще карам така още 2 седмици/общо четири/ а после до морето ще мина  на SPM/подобно на LPG то/ PeaceВече има видим ефект.От две години го правя този курс по два пъти годишно и съм доволна от резултатите. Sunglasses

# 42
razbrahte li za novata oferta v Nail bar,za programata TECHNI SPA!Az se zapisah.Na vtora proceduta efekta e vpechatlqvasht,0,5-1 sm mahnah ot obikolkite si!

# 43
  • Мнения: 1 006
hehe,bravo uspeh s drugite proceduri!az hodq na tehni spa v qlta i si napravih 12 i se poburkvam ot kef-po4ti mi se zali4i celulita.mnogo sum dovolna!

# 44
  • Мнения: 7 914
Диета + спорт+ антицелулитни процедури

Това е най- успешната рецепта, само дето и най- трудна за изпълнение!

Общи условия

Активация на акаунт