Отговори
# 720
  • Мнения: 905
И при моето бебче обиколката на коремчето е по-малка, но така си е била винаги, по малка от г.с. в която е. Но казаха че за седмицата е добре доплера, пия аспирин кардио за кръвопотока.
Хемоглобина ми беше 105, днес реших да пусна пкк и излезе 115, а пия само сироп билкова кръв и то от дъжд на вятър, тая вечер имах болки вляво ниско и спах 2 часа само...а тия киселини вече близо 20 часа не ме пускат...

# 721
  • Мнения: 697
Добро утро момичета ☕ желая на всички една хубава седмица 😀 макар да е мрачно на вън , гледам да се усмихвам . Днес на нашата хранилка има все повече птици ,но ми липсват няколко мои фаворити , имам един синигер които е с меланинов деформизъм е още не е дошъл,но знам че и това ще стане .
Минаха ми и трите инжекции ,приживях ги ! След първата вдигнах кръвно , втора я приех по добре ,но след третата изкарах тежка нощ -корема ми цяла нощ беше твърд като камък . На прегледа всичко беше в норма , изследванията са добре ,каним се след 6 седмици да решим дата за секцио 😀 искрено вярвам, че ще слушат и ще стоят в коремчето ми 😀😀
При вас как се развиват нещата ,слушат ли татковците и децата ?

 Здравей,

В коя седмица ти биха инжекциите? На куп ли се поставят или през няколко дни?  Трябва ли да се лежи в болница под наблюдение или ти ги бият и си тръгваш?

Сега съм в 27 гс и имам час за фм при д-р Чачева чак след 1 седмица. Интересувам се за да се подготвя кога да очаквам. Понеже нали съм със серклаж и още в 14 гс казаха че ще ги бием около 30 гс, но не знам нищо повече.

Ходих три последователни дни в един и същи час , биеха ми ги и си тръгвах . Отказах да лежа в болницата за инжекциите само , дадоха ми рецепта и си ги купих - не са скъпи а и друго си е да си лежиш в къщи а не в болницата . На мен ми ги сложиха в 30 седмица ,аз нямам серклаж и нямам оплаквания . Според Док може и да ги преноса нашите близнаци 😀  не е страшно ( казвам го като човек който изпитваше ужас ) след като ти ги сложат може да вдигнеш кръвно аз го коригираха с поемането на много течности и сън , от време на време си поемах малко по трудно въздух но и това не трябва да те плаши .

# 722
  • Мнения: 464
    [/url]Допълвам към поста за бабини методи гаргара и инхалации с лайка. И много течности, предимно вода и чай.

    # 723
    • Мнения: 422
    Мен ме болеше гърлото и го оправих с мед, джинджифил и лимон. Две супени лъжици мед, настърган джинджифил около една чаена лъжичка и малко сок от лимон. Държах в хладилника и като се сетя хапвах по лъжичка. За ден ми мина гърлото.

    # 724
    • Мнения: 1 326
    Мен ме болеше гърлото и го оправих с мед, джинджифил и лимон. Две супени лъжици мед, настърган джинджифил около една чаена лъжичка и малко сок от лимон. Държах в хладилника и като се сетя хапвах по лъжичка. За ден ми мина гърлото.
    И при мен много бързо мина точно с тая "отвара", когато бях болна.

    # 725
    • Benelux / Varna
    • Мнения: 1 524
    Ще ги пробвам благодаря.  Поръчах си онлайн Осцилококциун и Физиомер спрей. Незнам дали са напълно безопасни, ама само те са без рецепта. За Физиомера четох, че е морска вода и може да се използва при бременост и кърмене. Другото знам, че е хомеопатия,  ама доколко мога да го ползвам незнам.
    Днес ми слагаха и ваксина за коклюш и доктора пак настояваше на противогрипната,  незнам вече.

    # 726
    • Мнения: 1 326
    Няма проблем да си пиеш Осцилококцинума. Хомеопатията може да се ползва при бременност, а и май масово лекарите изписват точно него при грипни състояния.

    # 727
    • Varna, Bulgaria
    • Мнения: 350
    zornitsa, защо са ти слагали ваксина за коклюш ? Аз не съм чувала на бременни да се слагат, или това си е някакъв обичай, просто аз не съм хванала периода?

    # 728
    • Мнения: 2 109
    В България не я слагат, а тъкмо онзи ден четох една статия, колко е опасен за бебета.
     Аз от противогрипната за сега съм много доволна. Много болни има край мен, но за сега нищо не съм лепнала. Друга година съм болна от септември до април. Май вече ще си я слагам всяка година.
     Инхалация с лайка е супер за гърло. Спасявало ме е при ларингит. Тея хомеопатичните не вярвам да помагат много, но поне не пречат.

    # 729
    • Benelux / Varna
    • Мнения: 1 524
    Тука е задължително за коклюш,  даже и таткото трябва да си сложи.

    # 730
    • Мнения: 63
    Здравейте Мами! Моят термин е 24.02. очакваме малка принцеса 😊Ще следя темичката с интерес . ☺☺☺

    # 731
    • Перник
    • Мнения: 435
    Дано не се повтарям, но да споделя моя любим домашен лек срещу кашлица: чайче, сварено от нарязани дюли и орехи с черупките - чукнати, да си пусне и ядката всичко полезно и резени лимон. Миналата година кашлях като магаре и това ме оправи без да слезе кашлицата в гърдите и да се усложни. Големи количества изпих де.. не една и две чашки.

    # 732
    • София
    • Мнения: 215
    Момичета, тея от Комсед нещо много ме изнервят. Поръчката ми не мърда, а като ги попитах какво се случва ми казаха да си чакам 10 дена и така. Но за съжаление не могли да ми гарантират, че ще ми пратят всичко..... Е мерси, те минаха всички намаления. Сега като видях поне 50% от нещата, който съм поръчала да изчерпани. Честно повече никога няма да поръчам от там .Ако знаех, че така ще стане щях да си поръчам от Хиполенд и да ми е мирна главата...Много се ядосах. Обработвали поръчките по реда на пристигане.....ама друг път.  Rage Rage
    Аз съм точно като теб ,уж от първите поръчах още в 1часа през нощта на 16ти ,но нещо не мърдаме на никъде :/ дано да ни ги изпратят поне по важните ..стискам ти палци

    # 733
    • Пловдив
    • Мнения: 37
    Здравейте отново днес момичета, писах по-рано днес относно нарушен кръвоток на бебето от плацентата и пъпната връв. Та относно раждане-най-вероятно преждевременно, но с надежда да е по нататък поне, всичко зависи как се развиват нещата ме интересува Селена или Хирургиите и при кой лекар. ? Изчела съм и съм получила доста мнения, но ако имате желание изкажете и вашето мнение.

    # 734
    • София
    • Мнения: 321
    Момичета, тея от Комсед нещо много ме изнервят. Поръчката ми не мърда, а като ги попитах какво се случва ми казаха да си чакам 10 дена и така. Но за съжаление не могли да ми гарантират, че ще ми пратят всичко..... Е мерси, те минаха всички намаления. Сега като видях поне 50% от нещата, който съм поръчала да изчерпани. Честно повече никога няма да поръчам от там .Ако знаех, че така ще стане щях да си поръчам от Хиполенд и да ми е мирна главата...Много се ядосах. Обработвали поръчките по реда на пристигане.....ама друг път.  Rage Rage
    Аз съм точно като теб ,уж от първите поръчах още в 1часа през нощта на 16ти ,но нещо не мърдаме на никъде :/ дано да ни ги изпратят поне по важните ..стискам ти палци
    Отговориха ми. 80% от поръчката ми я отказаха. Поръчях за над 200лв,щяли да ми доставят стоки за 32 лв.....е мерси. Отказах ги. Повече никога Комсед

    Общи условия

    Активация на акаунт