Непоносимост към миризми!

  • 5 653
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 182
 И аз не можех да понасям много миризмите, включително и козметичните. Това продължи до към третия месец. В чудо се бях видяла - накупих си козметика без аромат /добре че сега има всякакви продукти на пазара/ и на мъжа ми не давах да си слага автършейв в банята, че после с часове на можех да вляза там. Гадничко е, но отминава, пък и за бебчовците на всичко сме готови. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 465
Лелеееее аз получих непоносимост към миризмата на кучето на родителите на мъж ми. Всеки път след като си тръгнеха от вкъщи, лъсках пода с по не знам колко препарата Shocked След раждането станах "нормална".

# 17
  • Мнения: 46
При мен въобще не изчезна. Все още съм си така - виждате вече колко години. Не ми се гади, но съм си направо като Кума Лиса Joy

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
До 4 месец имах силно изострено обоняние - слизала съм от градския транспорт, за да връщам Sick Sick; толкова зле се чувствах, имах един силно миришещ колега, само като влезнеше в стаята, отивах до тоалетната, че дори едва не свърших работата в коридора пред тоалетната....

много е кофти това неразположение, но, слава Богу, след 4 месец всичк осе нормализира Simple Smile

# 19
  • Мнения: 992
при мен определени миризми ме дразнеха почти през цялата бременност

# 20
  • Мнения: 419
Мен ме дразниха цялата бременност-намразих наи-любимият си парфюм,не можех да помириша кафе или готвена манджа.Но след раждането вси4ко се нормализира. Party

# 21
  • Мнения: 3 760
По време на цялата ми бременност ме дразнеха. и ми се гадеше... Sick Препарати, парфюми... Всичко!

# 22
  • Мнения: 655
И при мен в началото имаше за около седмица. След това изчезнаха Peace

И при мен беше така.

# 23
  • Мнения: 254
и аз съм в края на 3 месец и изпитвам ужас от миризми, от парфуми, от препарати и шампоани в банята, мразя да стъпя в кухнята, даже усещам как мирише пръстта в саксиите, не понасям миризмата на чаршафите, постоянно смуча лукчета те донякъде тушират гаденето и накрая   се пренесох да поживея на село, там поне ухае на липа и има много простор за разходки.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В 6-та седмица още си бях ок. После стана страшно Sick

# 25
  • Мнения: 1 181
аз през цялата си бременност не можех да понасям миризмата на варено пиле

# 26
  • София
  • Мнения: 549
Мен също ме дразнеше миризмата на любимия ми парфюм и на отделни храни, но вече поотшумя. Единствено рибата не мога да понасям все още.

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Имам чувството, че обонянието ми е като на диво животно.Усещам всичко.Чувствителна съм към препарати за миене,прах за пране .Слава богу не към парфюмите ми.
Защо е така и аз не мога да си го обясня. Установих, че миризмата ми придизвиква гаденето.Много е гадно. Дори последно почистих цялата си къща с вода и оцет за да не ми мирише. Докога  ли ще ми така?

На мен през цялата бременност ми ставаше гадно от миризми - неприятни, приятни няма значение ... Sick

# 28
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Миризмите ми пречеха до към края на първия триместър, после поотминаха заедно с гаденето, но пък започнаха киселините. С две думи, празно няма  Laughing, но пък каузата е много велика и си заслужава всичко.

# 29
  • Мнения: 553
Леле как не можех да понасям всякакви миризми  #Crazy  !!! Намразих миризмата на любими неща /кисело мляко с ягоди, фъстъци, солети...  Sick / толкова беше ужасно! Всичко меришеше - не можех да си намажа тялото с нищичко заради миризмите. По едно време си въобразявах че и аз мериша и питах таткото дали ме усеща  Joy
Слава Богу сега нещата попреминаха, само фъстъците още не мога да ги гледам. Търпене ти трябва, друго няма да може да помогне   Cry

Общи условия

Активация на акаунт