Азиатска козметика и грим 5

  • 42 468
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 306
Момичета, от кои праймъри и коректори сте доволни? Търся препоръки за нормална към суха кожа.

# 406
  • София
  • Мнения: 20 082
Аз разбрах, че тоника се е разлял?!
Ами може аз да не съм разбрала, но това
Цитат
В крайна сметка шишето се оказа здраво, но според мен е оцеляло защото е пластмасово. Иначе яко вода е отнесъл пакета.
го разбирам като непокътнат продукт и намокрен от друго пакет.

# 407
  • Мнения: 320
Аз съм доволна от No Sebum Blur праймъра на Innisfree, но кожата ми е нормална, не суха и не го ползвам всеки ден, а най-много 1/2 пъти седмично. Не ми харесва, че има силикон, но според мен точно заради него е ефективен.

# 408
  • Мнения: 6 618
Имам следната дилема : колагеновите тоник и есенция на  Etude House или BERRISOM ?
Вчера получих за 20-на дни от beautynetkorea.com няколко неща на ELIZAVECCA много ме зарадваха от пощата Simple Smile

# 409
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Имам следната дилема : колагеновите тоник и есенция на  Etude House или BERRISOM ?
Вчера получих за 20-на дни от beautynetkorea.com няколко неща на ELIZAVECCA много ме зарадваха от пощата Simple Smile

ПОлзвам в момента колагеновата есенция на BERRISOM, много е хубава, тоника не съм ползвала. Ползвала съм тоника и есенцията на Etude House и на МОЯТА КОЖА, паснаха доста по-добре. При първа възможност ще си ги поръчам пак.
Специално за  серията на Etude House наскоро имаше мнение, че не е достатъчна за суха кожа, но моята кожа е мазна и затова може би ми допадна толкова.

# 410
  • София
  • Мнения: 2 434
Виола, благодаря за отговора за Apieu, аз не ползвам декоратимна козметика и съм много "боса" на тази тема. А сега да дам отзив за продуктите на Sooryehan... тонерът е с плътността на Нада Лабо тонера, но е млечно бял, а не прозрачен, попива добре в кожата. Есенцията е със слаб жълтеникав цвят, леко мазна, но попива в кожата много бързо. Емулсията с бяла с консистенция на тоалетно мляко, по-рядка от есенцията, но след нанасяне на кожата се усеща по-осезаемо като продукт. И понеже кожата ми се "насити" изчаках около 30 минути и след това нанесох крема. Той е плътен, доста богат, мазен, не е лек и пухкав като тези охлювените кремове. И той, и кремът за очи са жълтеникави на цвят и с почти идентична плътност. Въпреки, че кожата ми е леко суха не мисля, че бих могла да ползвам цялата серия като дневна грижа. Всички продукти са с един и същи аромат билково/тревен. За ориентир - Amore Pacific Sulwhasoo Special Basic Kit 4 Items Set Anti-Aging Serum Skin Care, ми е перфектен за през деня, а Etude house колагеновият сет ми е недостатъчен.
Днес ползвах Etude House BeBe foot Mask, като се "обеля", ще кажа дали има ефект.

# 411
  • Русе
  • Мнения: 681

Кои маски не ти харесаха?

Пробвала съм повечето шийт маски на Innisfree,някои на Leaders и TonyMoly.
Не ги изтърпявам повече от 5 мин.
Явно е до субективно усещане!

Попадали ли сте на по-подхранващи,озаряващи есенции?
Бих се зарадвала на мнение за олио-серумите!
🌷

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 21:57 от Sissi 81

# 412
  • Мнения: 1 795
emy_emy, Sooryehan определено ще влезе в списъка ми с покупки за догодина  Hug Flowers Hibiscus

Mascotte7373, за суха кожа има много добри препоръки за коректорано IOPE, но все още не съм го ползвала.
http://jolse.com/product/iope-easy-fitting-concealer-spf15-pa-25 … p;display_group=1

Sissi 81, прополисовата ампула на TSW има леко озаряващо действие и е подходяща са суха кожа без да е тежка. Пробвала съм олиото но Pyunkang Yul, но не ме впечатли особено Simple Smile






# 413
  • Мнения: 5 500
Бих се зарадвала на мнение за олио-серумите!
🌷
Ето това съм загледала за зимата заради добрите отзиви от Maria Sert
https://www.roseroseshop.com/mamonde/mamonde-enriched-nutri-oil- … ml.html?limit=100

# 414
  • Мнения: 60
Здравейте,
още не ползвам такава козметика , но искам да пробвам има ли български сайт който да ги предлага?

# 415
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Здравейте,
още не ползвам такава козметика , но искам да пробвам има ли български сайт който да ги предлага?
https://www.theskin.bg/

# 416
  • Мнения: 1 795

Popial, вече доста сайтове предлагат корейски марки (theskin.bg, kocos.bg, notino.bg, framar.bg предлагат Benton, emag.bg),плюс Сефора, но цените са много завишени и в част от тях няма сигурност за оригиналността на продуктите.

michelle, добре ме подсети за олиото на Mamonde ( и аз при Мария го гледах Simple Smile )

# 417
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Момичета, олиото на Skin Watchers хубаво ли е и задължително ли е да се използва с пяната?
Гледам, че има и пилинг, ако може отзив и за него, ще съм ви много благодарна.

# 418
  • Мнения: X
Момичета, да похваля безсулфатния шампоан на Doori с 40 билки, вчера пристигна.
Много добре ми действа и на косата и на скалпа. За първи път успях да я среша без да се налага да пръскам серум за разресване. Няма го и роненето и сърбежът, с които се боря от доста време. За косопада, дето пише, че помага, все още нямам отзиви - пак си обрах от плочките обичайното количество кичури, но предполагам, че за това трябва време. Като цяло съм изключително приятно изненадана - още повече, че не е някаква скъпа медицинска марка. Blush

# 419
  • Мнения: 6 618
Имам следната дилема : колагеновите тоник и есенция на  Etude House или BERRISOM ?
Вчера получих за 20-на дни от beautynetkorea.com няколко неща на ELIZAVECCA много ме зарадваха от пощата Simple Smile

ПОлзвам в момента колагеновата есенция на BERRISOM, много е хубава, тоника не съм ползвала. Ползвала съм тоника и есенцията на Etude House и на МОЯТА КОЖА, паснаха доста по-добре. При първа възможност ще си ги поръчам пак.
Специално за  серията на Etude House наскоро имаше мнение, че не е достатъчна за суха кожа, но моята кожа е мазна и затова може би ми допадна толкова.
BERRISOM ще е тогава .Мерси Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт