Азиатска козметика и грим 5

  • 42 600
  • 752
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: X
Момичета, извинявам се, че пак пиша нов пост, но имам един въпрос и една молба. Дъщеря ми, която е на 20 години, трябва ли да ползва околоочен крем и повече от два продукта за хидратиране? Чакаме двечките с нея mega deal и засега си е заплюла всички 10 стъпки. Иначе аз мисля, че за нейната възраст не ѝ трябва околоочен крем, а за хидратация - или само есенция/ампула/серум + крем за лице. Вие как мислите?
Молбата ми е - бихте ли споделили кои от вас сте със смесена, склонна към дехидратиране кожа? Давате страхотни ревюта, много полезни неща споделяте, но не знам кой е с моя тип кожа и туко виж съм поръчала нещо за мазна кожа. Grinning

# 421
  • Мнения: 1 795
Момичета, олиото на Skin Watchers хубаво ли е и задължително ли е да се използва с пяната?
Гледам, че има и пилинг, ако може отзив и за него, ще съм ви много благодарна.

Хубаво е маслото, въпреки че съставът му е твърде елементарен за тази цена. Имам предвид, че съдържа основно базово кайсиево масло плюс макадамия, ливадина и витамин Е (и малко бергамот), които са хубави, но доста евтини и лесно добивни суровини.
Няма как олио за измиване да се използва самостоятелно. Първа стъпка маслено измиване, което разтваря грим, градска мръсотия,слънцезащита, себум и всички мазни остатъци. Втора стъпка измиване с лек гел или пяна, с който се сваля вече разтворената в предишната стъпка мръсотия заедно с масления остатък от почистващия продукт. Има комбинирани продукти (като Mamonde oil to foam), но вършат работа основно ако не се ползва грим.


Sambo, няма нужда от повече от 2 продукта за хидратация, но е важно да наблегнете на тонерите, а кремът може да е просто по-богат лосион. Хубаво е да вземете нощна маска, но подходяща за вашия тип кожа и с приличен състав, за да не запуши порите. Околоочен може да ползва ако има риск от ранна поява на бръчици  (например при проблеми със зрението, или много работа на компютър, както и неползване на слънчеви очила), но трябва нещо леко като консистенция от типа на Purito. Другия вариант са пачове и да ги слага 2 пъти седмично или след някоя тежка младежка вечер Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 ное 2018, 18:28 от Viola Tarakanova

# 422
  • Мнения: 1 167
Момичета, да похваля безсулфатния шампоан на Doori с 40 билки, вчера пристигна.

може ли линк?

# 423
  • Мнения: X
Sambo, няма нужда от повече от 2 продукта за хидратация, но е важно да наблегнете на тонерите, а кремът може да е просто по-богат лосион. Хубаво е да вземете нощна маска, но подходяща за вашия тип кожа и с приличен състав, за да не запуши порите. Околоочен може да ползва ако има риск от ранна поява на бръчици  (например при проблеми със зрението, или много работа на компютър, както и неползване на слънчеви очила), но трябва нещо леко като консистенция от типа на Purito. Другия вариант са пачове и да ги слага 2 пъти седмично или след някоя тежка младежка вечер Simple Smile
Много благодаря, знаех си аз че съм права, ама детИто не та не - като сме щели да чакаме mega deal, всичко да сме купели...Rolling Eyes Иначе тя си поръча на Missha BB крема от български сайт, тези дни ще дойде и като се намацам с него, ще дам отзив. Че само питам ли, питам...

# 424
  • Мнения: X
Момичета, да похваля безсулфатния шампоан на Doori с 40 билки, вчера пристигна.

може ли линк?
https://moiatakozmetika.com/product/bezsulfaten-stimulirashch-ra … ri-zlaten-eliksir
Заповядай.

# 425
  • Мнения: 947
Момичета, тези които имат melano cc, дайте отзиви за ефект.
На мен със студа ми става по-суха кожата и искам да си взема маска без отмиване за вечерта. Laneige е много хвалена и може би ще пробвам с нея. И не само, искам тоник, есенция, серум да си взема допълнително, защото ми излизат някакви пъпки и мисля, че е от някой от продуктите в момента. Ползвам основно Benton. А витамин Ц си нямам и затова питам за меланото как ви е. Може и друго да взема, искам да работи, така че казвайте изпитани серуми.

# 426
  • Мнения: 1 795
Момичета, издирвам два сравнително нови продукта:
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream (това май никъде го няма освен ибей)
и Dear, Klairs - Soft Airy UV Essence SPF50+ PA++++ 80ml (има го в розата, но с доставката цената скача)
Скрит текст:

Или ми излизат само в ebay, или на някакви безумни цени, а ми се иска да ги намеря по корейските сайтове, а най-добре на някоя пОрмоция, че вече ме е срам от себе си! Stuck Out Tongue Closed EyesJoy

# 427
  • София
  • Мнения: 2 435
Момичета, да похваля безсулфатния шампоан на Doori с 40 билки, вчера пристигна.

може ли линк?
https://moiatakozmetika.com/product/bezsulfaten-stimulirashch-ra … ri-zlaten-eliksir
Заповядай.
Аз го ползвам, но на мен ми оплита косата, но от серията има една маска, която е най-хидратиращата и омекотяваща маска, която съм ползвала, включително и от профи продуктите.

# 428
  • Мнения: 1 987
Скрит текст:
Момичета, издирвам два сравнително нови продукта:
COSRX Balancium Comfort Ceramide Cream (това май никъде го няма освен ибей)
и Dear, Klairs - Soft Airy UV Essence SPF50+ PA++++ 80ml (има го в розата, но с доставката цената скача)
Скрит текст:

Или ми излизат само в ebay, или на някакви безумни цени, а ми се иска да ги намеря по корейските сайтове, а най-добре на някоя пОрмоция, че вече ме е срам от себе си! Stuck Out Tongue Closed EyesJoy


KLAIRS Soft Airy UV Essence  го има тук за $20  Simple Smile И аз го искам, но чакам да видя със слънцезащитния на Пурито как ще се разберем, за да не се затрупвам с продукти.

# 429
  • Мнения: 1 795
Момичета, тези които имат melano cc, дайте отзиви за ефект.
На мен със студа ми става по-суха кожата и искам да си взема маска без отмиване за вечерта. Laneige е много хвалена и може би ще пробвам с нея.
Хубав е серумът на Melano -бързо попива, уникално удобна опаковка като за вит.С, на моята чувствителна кожа не предизвиква раздразнение. Laneige e нелош продукт, но не е подходяща за всяка кожа. Най-добре първо си вземи мини комплект с нощната маска и тази за устни (която е супер!),за да видиш дали ти понася. Нощните маски на Cosrx са хубави.
Benton са активни продукти с доста съставки и е напълно възможна да направиш реакция. Пробвай да разбереш от какво е като изключваш поетапно.


Catalano, ще се радвам да споделеш мнение за слънцeзащитния на Purito. Не го поръчах, че има 2 неотворени и рeших да не се задръствам Simple Smile В момента привършвам Etude House Soon Jung Mild Defence Sun Cream и определено много ми харесва- никакъв аромат, успокоява, бързо попива, добре стои под грима.

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 12:04 от Viola Tarakanova

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 796
При мен Melano СС серумът работи много добре, изчисти ми пигментното петно от деколтето, ползвам го вечер. На лицето ми предизвиква белене, но най-вероятно защото ползвам и третиноин. След като разбрах, че има и крем, обмислям да пробвам него за през деня, но сега пък натрупах няколко крема та.....
Да споделя за крема iUNIK Beta Glucan Daily Moisture Cream - консистенцията му е като на вазелин, но попива много добре. Остава леко лепкаво усещане, но след като сложа слънцезащитата, не се усеща. Моята кожа е мазна, но през деня с този крем нямам омазняване и разваляне на грима.
Моля, ако някой има мазна кожа, да сподели какви ВВ кремове ползва. Аз като визия най- много харесвам червения на Миша, но състава му не ми харесва никак. Искам средно покритие, изчистен състав и финиш, който не е матов, но не е и бляскав, не знам как се казва.

# 431
  • Мнения: 1 164
Голямо четене падна:smile: ,сега искам да си пусна една поръчка от eysstyle.com ,доколото разбрах  май само там няма пощенски.Има код за първа поръчка от 10% намаление и още един при поръчка над 35$ с 12% ,но не мога да ги използвам и двата заедно ,дава ми грешка .....ими ли някакъв номер   или аз не правя нещо правилно?
Поръчвам от Германия  и ако има друг сайт с по добри цени и доставка , моля споделете.
Прегледах и rosarosa.com много хубави цени,но ми дава 30$ за доставка Sad

# 432
  • Варна
  • Мнения: 17 990
В йесстайл доставката също не е безплатна,

# 433
  • Мнения: 1 164
При поръчка над 35$ до Германия ми излиза безплатно.

# 434
  • Germany
  • Мнения: 2 012
При поръчка над 35$ до Германия ми излиза безплатно.
Нали знаеш, че за 35$ ще отиде на митница в Германия. Ако е по-голямо пакетче, пак там най-вероятно. Ако нещо не им хареса в пакета пак. Така че имай едно наум.

Общи условия

Активация на акаунт