Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 945
  • 768
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 913
Ами... Blush

С риск да прозвучи малко нетактично, но ЦС я проверявам с две чисти пръстчета Flushed

# 391
  • София
  • Мнения: 1 121
Буболеса, точно това се чудех.. Дали се проверява вътрешно или се следи за зацапване Grin Научих нещо ново, сега и аз ще я проверявам Joy

# 392
  • Мнения: 3 902
При някои жени ЦС се вижда и навън и не е нужно да се бърка, което в допълнение повишава рисковете от инфекции. Моля ви, бъдете много внимателни и спазвайте не само добра хигиена, ами направо бъдете параноични за това.

Аз например, никога не съм имала видима ЦС. А според лекаря ми имам огромно количество. Просто не излиза и аз не го стигам. Така че и проверката не работеше. Най-добрият начин за домашно засичане на О са тестове + Цс + БТ. Направете го 2-3м и после не се занимавайте, а се водете по предишните цикли, ако бебето се забави, защото иначе само ще параноясате в ровичкане, пишкане под час и секс по график.

Мятам розов и шаващ прашец докато има:)

babydust7

# 393
  • София
  • Мнения: 913
Доколкото знам, често пъти ЦС може и да не стигне до бельото, затова зацапване може и да няма - затова може да се провери вътрешно (ей, много ми хареса това, и без това се чудех как се казва по-тактично Grinning ) Както казва и ^SunLight^, проверяването е гадна работа и като цяло трябва много да се внимава - затова и не го правя много место, страх ме е.

Този месец имаше един ден малко преди О, в който имаше поооочти подходяща консистенция, но не съм много обнадеждена. А и е напълно възможно да съм я изпуснала, че не съм много стриктна с проверяването. Като цяло този месец не съм особено сериозна - нито следих О с „научни“ методи (тестове или БТ), нито проверявах стриктно за ЦС - единствено имаше ден-два, в които ме понаболваше и един, в който усетих доста отчетлива моментна болка, след което всякакви болки изчезнаха. Така че ненаучно казвам, че О е минала Grinning

Тези дни размишлявам, че откакто започнах да пия добавките (по средата на предишния цикъл), като че ли има подобрение в целия цикъл. Когато дойде лелката почти не ме боля, нямах ПМС, сега около предполагаемата овулация също нямаше дискомфорт, а предишни месеци имаше цели дни, в които си ме болеше сериозно).

Съгласна съм със ^SunLight^ за излишното параноясване с ровичкането и пишкането под час. Затова и този месец съм „несериозна“ със следенето. Някак не искам да психясвам. Ние и без това си се обичаме мноооого редовно, та поне това не ни е по график. Пък дано стане този месец Simple Smile

# 394
  • Мнения: 4
На 13 ноември имах + тест за ову, на 14 имах овулацията, днес не издържах и днес правих тест Престо и беше отрицателен, много съм разочарована.

# 395
  • София
  • Мнения: 1 480
Aми 6 дни след О, какъв да е?

# 396
  • Мнения: 4
Гледах едно видео английско в ютуб и една си направи някакъв тест за ранна бременност 6 дни след ову и имаше много бледа  розова чертичка, за това реших че и на мен ще ми отчете Sad

# 397
  • София
  • Мнения: 913
Мисля, че това е излишно психясване. Peace

Също така много зависи какъв тест е ползвала тя - съвсем възможно е да го няма на българския пазар. Освен това нейното тяло е различно от твоето и процесите се случват с различна продължителност. Ако наистина тестът е отчел 6 дни след ову, ако приемем, че ову-то е доказано, това не означава, че при теб процесът ще се случи точно така. Дори няколко часа разлика могат да са от значение. 6 дни след ову наистина е много вероятно имплантацията, ако има такава изобщо, да не е завършила и следователно няма ЧХГ, което да се отчете, или ако има имплантация, ЧХГ е още толкова ниско, че няма тест, който да го хване.

Знам, че момичетата правят кръвен тест за ранно отчитане, но мисля, че изчакват поне до 11-ти ден след ову.

Не се разочаровай, не се настройвай - изчакай поне до деня на предполагаемата М да направиш пиш тест.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 12:46 от Бубулеса Бубълска

# 398
  • Мнения: 4
Успокойхте ме. Ще изчакам 29 Hug

# 399
  • Мнения: 377
Чела съм , че инплантацията  става около 8 - 9 ден след ову. Не мисля, че на 6 ти може да отчете положителни резултати. Дори кръвния тест ги отчита на 9 - 11 ден

# 400
  • Мнения: 2 826
Няма смисъл от толкова ранни тестове, коментирали сме го много пъти. Ама и 6 дни са направо невъзможно малко. Клипчетата в ютуб не ги гледай Simple Smile
Аз ден преди предполагаем цикъл имах една почти невидима черта, а ЧХГ беше над 50... Спокойно, вземи си едно топло какао в това студено време и си почивай Simple Smile

# 401
  • Мнения: 217
Момичета, мисля че много се вглеждаме в нещата, което създава в един момент повече проблеми. Нямам предвид да не се изследваме или да видим докъде са стигнали нещата, а това, че все трябва да правим тестове, все треперим, все любов по график. Едва ли едно време нашите баби са постъпвали по този начин. Не ме разбирайте погрешно, но не мисля, че трябва да се вглъбяваме толкова, защото това не дава никакво спокойствие, а стресът е основен фактор...

# 402
  • Мнения: 574
Права си, ама има и нещо друго. Какво да правиш по цяла вечер като е нямало телевизия, телефон, фейсбук и ютуб. Секс много ясно. Joy И заспиваш, че утре работа те чака. От истинската, с превит гръб. Тия технологии съсипаха сексуалния живот на хората. Ей, на, аз съм на телефона, моичкият гледа някакъв китайски филм (не питайте). Никой не се и сеща за секс. Joy
Това в кръга на шегата, де.

Момичета, мисля че много се вглеждаме в нещата, което създава в един момент повече проблеми. Нямам предвид да не се изследваме или да видим докъде са стигнали нещата, а това, че все трябва да правим тестове, все треперим, все любов по график. Едва ли едно време нашите баби са постъпвали по този начин. Не ме разбирайте погрешно, но не мисля, че трябва да се вглъбяваме толкова, защото това не дава никакво спокойствие, а стресът е основен фактор...

# 403
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Така е технологиите развалиха секса Grinning съгласна .
Относно церв.слуз аз на моменти съм я виждала като сопол с извинение или цял белтък да излиза  и ми се струва че беше по време на изнозитола супер обилна.Сега май е супер оскъдна на хартийката си ми проблясва лигавичко около ову и 2 дни след.
Има хубави лубриканти за правене на бебенца не знам колко помагат, но мисля да пробвам.Май са подходящи именно за мацки които нямат такава течност.

# 404
  • Мнения: 1 998
Развеселихте ме с тези разсъждения, но и аз смятам, че сте прави. Grinning
Относно ЦС, не съм подозирала, че така проверявате, мислех си, че просто я виждате на бельото и се чудех защо аз рядко разпознавам такъв вид и консистенция, за каквито говорите, вече си мислех, че нещо при мен не е ок.

Общи условия

Активация на акаунт