Дъжд, мъгла и есенни листа, носят топла новина и така мечтаната черта.

  • 27 992
  • 768
  •   1
Отговори
# 660
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Хххахха на Дани майка му благодаря ти че ме мислиш взаимно е Heart
Много мр развесели с типично женското пазаруване и аз много обичам така на момента да харесам и взема Blush умуването не ми е сила за разлика от мъжете Grinning
Стискам палци на всички да ги видят тия пусти две чертички Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 496
Да се отчета. Категорично отрицателен е Sad  моят тест .  Тоя месец така бях повярвала, че е станало .. Ама не би .

# 662
  • София
  • Мнения: 1 125
Поли, все пак направи още един тест ако имаш закъснение!

# 663
  • Мнения: 625
Добро утро,
Момичета зареждате ме само с положителна емоция и най-вече ме учите на търпение.. още чакам аз да ме навести месечната лелка... не съм си купила тест.. не искам да се разочаровам.. чакам още няколко дни..
Поли, ще стане, не се отчайвай! Съншайн е права, изчакай още малко и се увери с още един тест.. Heart

# 664
  • Мнения: 151
Поли много съжалявам Cry за по сигурно повтори и с друг тест , докато не дойде има надежда . Аз миналият месец също много тежко го преживях , направо си бях сигурна че е станало ....
След малко отивам да пусна кръвен , но от сега съм разочарована ...като гледам кога е била О и кога сме бебеправили - не вярвам да сме я хванали Confused

# 665
  • София
  • Мнения: 1 125
Анел, чакам с нетърпение резултати от кръвен, дано стойностите са много високи 😍
Дай дати ако искаш кога и как е била засечена О и кога сте бебеправили, ще си кажем мнението за шансовете 😀

# 666
  • Мнения: 151
+ тест за О имах на 17ти , бебеправихме в същият ден и на 19ти... Много скромно този месец . Ще пиша когато има резултат

# 667
  • София
  • Мнения: 1 125
Анелче, то за бебе е достатъчно един сперматозоид, останалото количество няма значение. Мисля, че дори с два опита имате съвсем реални шансове да сте я хванали, все пак имаш + О тест. Чакам с нетърпение да кажеш когато излязат резултатите от ЧХГ-то 🐻

# 668
  • Мнения: 1 307
Момичета днес ми е девети ден от закъснението направих тест и се показа втора розова черта, не знам дали да се радвам
Може ли да попитам каква е дължината на цикъла ти и редовен ли е? Просто ми стана любопитно, защото май всички виждат втората черта преди закъснението или ден два след него, а знам, че ти прави скоро тест и беше отрицателен. Чудя се, появата на тази бледа черта от какво зависи най-вече? Ако друг знае, ще съм благодарна да сподели!

# 669
  • Мнения: 1 782
Според мен или е късна О, или закъснението е според приложение на телефон.  Много момичета се бъркат от тези приложения, най-вече за прогнози за О.

Последна редакция: чт, 29 ное 2018, 12:25 от Dara77

# 670
  • София
  • Мнения: 913
Ех, Поли, съжалявам, че няма две чертички. Но както казаха и момичетата, може още да е рано и да не отчита. Изчакай още малко, ако не дойде лелката - има реален шанс. Стискам палчета!

BG_kaka, тихичко честито на теб! Надявам се чертичката да се насища!

# 671
  • Мнения: 496
Благодаря ви ❤ Знам, че има още някакъв минимален шанс, но не ми се вярва. Когато, тогава...

# 672
  • Мнения: 1 131
Poly, докато не дойде М - има шанс. Успех!
Sunshine, само да допълня че оплождането на яйцеклетката се извършва от един сперматозоид, но за да стане това са нужди много Simple Smile Самото придвижване през женския генитален тракт е съпроводено с много препятствия, които пречат и много сперматозоиди загиват. При достигането на яйцеклетката са нужни доста "войници", за да се преодолее обвивката й - чрез освобождаване на различни ензими. Та, малко наука Bowtie
Бях попадала на едно проучване, в което статистически жените зачеват много по-често при интимни контакти предхождащи овулация - защото по-добре е сперматозоидите да чакат яйцеклетката, тъй като при самото им отделяне от мъжа, те не са готови да оплодят веднага - нужно им е време да узреят. А времето на яйцеклетката е около 12-24ч. Така че, Anele, не се знае нищо, има жени забременели от един единствен опит в месеца!
Nature Snowflake Nature Snowflake Nature Snowflake

# 673
  • Мнения: 151
Ами нашите или са загинали всичките по пътя , или още не са стигнали Joy Не знам вече, как има жени от един път става , ние тук се мъчим . Какво ли не следим , какво ли не правим и нищо... Кръвният естествено е отрицателен , сега обаче ме хваща другата лудост - чувам един гласец ,, А дали не е рано,,... Ще пробвам в неделя един пиклив и вече ще се кротка и ще си чакам М

# 674
  • Мнения: 574
Абсолютно, и аз съм го гледала това в babycenter. Накрая достигат само около 10-ина сперматозоида от еди си колко си освободени. И наистина пътуват около 14 часа. Демек наистина трябва да я чакат плувците. Че докато я стигнат. Но при мен стана и с двете деца от един опит за месеца. (Предните месеци, в които опитвахме като по учебник нъц, ама както и да е. ) С едното дете ММ беше прясно опериран и събра сили за 1 опит само милия. А с второто се пазихме през другото време и само един път не се пазихме и ето.  Като обаче този един път беше около 20 часа след като  усетих много силна и рязка овулационна болка. Буквално си усетих как се пука фоликула. Чак станах от сън да търся нурофен. Зор голям. И на другия ден следобед Sparkling Heart хоп и готово. Тази работа обаче противоречи на онова, което описах горе. А после АГ-то ми каза, че можело 48 часа след болката да се бременее. Та и аз не знам на кой да вярвам за точната механика на нещата. Но ето,де, така стана. 20 часа след болката секс и после готово.
Като цяло мисля, че е по-добре да не задълбаваме в чак такива подробности. На мен ми допадаше схемата "като светне теста за ову и после 3 дни опити". За да не се чудиш, ама кога е точно и тн. Просто вече става много клинично и натоварващо. Не стига, че после една седмица след опитите започват да си привиждат симптоми, ами сега и часовете на овулацията да броя, айде няма нужда.

Poly, докато не дойде М - има шанс. Успех!
Sunshine, само да допълня че оплождането на яйцеклетката се извършва от един сперматозоид, но за да стане това са нужди много Simple Smile Самото придвижване през женския генитален тракт е съпроводено с много препятствия, които пречат и много сперматозоиди загиват. При достигането на яйцеклетката са нужни доста "войници", за да се преодолее обвивката й - чрез освобождаване на различни ензими. Та, малко наука Bowtie
Бях попадала на едно проучване, в което статистически жените зачеват много по-често при интимни контакти предхождащи овулация - защото по-добре е сперматозоидите да чакат яйцеклетката, тъй като при самото им отделяне от мъжа, те не са готови да оплодят веднага - нужно им е време да узреят. А времето на яйцеклетката е около 12-24ч. Така че, Anele, не се знае нищо, има жени забременели от един единствен опит в месеца!
Nature Snowflake Nature Snowflake Nature Snowflake

Общи условия

Активация на акаунт