Ще имам близнаци! Тема с продължение 35

  • 74 361
  • 774
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Преди година и половина Микадото беше 16кг рама + 2×3кг кошове за новородено или 4кг летни седалки за 6+ месеца. За мен това е доста тежка количка. А със 76см минавам през касите в билла, кауфланд, фантастико,т-маркет...В претъпканите магазини в моловете, обаче, не на всякъде се минава, но там с която и да е двойна количка е невъзможно. А и Микадото не знам как се побира в багажник, това също е много важно.

# 736
  • Мнения: 783
Охх не знам. За магажника няма пробрем,с Комби сме - иначе със зимните кошове Монстър е 16.2 кг не е голяма разлика 2 кг,другото което ме притеснява на Монстър е,че гумите ми се струват миниотюрни за зимна количка - бебоците ги чакаме Октомври и не си представям с тези гуми из кишите. Sad Има време ще го мислим.

# 737
  • Мнения: 137
Утре има 25 процента на Хиполенд ако ви устройват цените на количките и ако ги има естествено

# 738
  • Мнения: 160
Утре има 25 процента на Хиполенд ако ви устройват цените на количките и ако ги има естествено
Baby Monster я има в наличност само в някой от софийските магазини за съжаление и няма как да бъде поръчана онлайн.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 697
Как да не може да се поръчва Hushed Да не би да имаш предвид намалението?!? 🙄Моят мъж мисли да си поръчваме онлайн количката след раждането. Надявам се на бърза доставка,,,,

# 740
  • Мнения: 137
А знаете ли колко пари ще е еднократната помощ за близнаци тази година?

# 741
  • Мнения: 2 571
Знам че еднократната е по 1200 на дете .


Кошовете от Baby M easy twin стават ли за Easy twin 3S ?

# 742
  • Варна
  • Мнения: 697
А знаете ли колко пари ще е еднократната помощ за близнаци тази година?
А тази помощ от къде и с какви документи се иска? Simple Smile

# 743
  • Мнения: 1 221
Ние сме с baby jogger city mini, която е копие на britax и сме сууупер доволни! Маневрена, лека и минава през стандартните врати. НЕ влиза през безумните асансьори с отвор 65 см...

# 744
  • Мнения: X
А знаете ли колко пари ще е еднократната помощ за близнаци тази година?
А тази помощ от къде и с какви документи се иска? Simple Smile

От дирекция "Социално подпомагане" в общината като отидеш да вземеш актовете за раждане на децата. Попълваш 2-3 бланки и след месец получаваш 2×1200лв еднократна помощ за отглеждане на близнаци + 2×600лв социална помощ за 1-во и 2-ро, или 2-ро и 3-то родено дете.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 697

[/quote]

От дирекция "Социално подпомагане" в общината като отидеш да вземеш актовете за раждане на децата. Попълваш 2-3 бланки и след месец получаваш 2×1200лв еднократна помощ за отглеждане на близнаци + 2×600лв социална помощ за 1-во и 2-ро, или 2-ро и 3-то родено дете.
[/quote]
 Много благодаря за отговора Simple Smile
Тъй като аз ще раждам в София, а сме от Варна 🙃🤪 Разбрах, че актовете за раждане ще ни ги издава Общината тук  в 7-дневен срок. Дали ще може с получаването им таткото да попълни тези документи?

# 746
  • Мнения: 160
Как да не може да се поръчва Hushed Да не би да имаш предвид намалението?!? 🙄Моят мъж мисли да си поръчваме онлайн количката след раждането. Надявам се на бърза доставка,,,,
Попринцип не може не заради намаление, пише че е с ограничена наличност, само в някои от физическитр магазини се предлага.

# 747
  • Мнения: X
Nikolaja, може и таткото.

# 748
  • Мнения: 510
Относно намалението - може да се поръчва онлайн и то си важи и за онлайн поръчките. С предимство обаче ще са хората във физическия магазин, т.е. дори и да поръчате онлайн, ако до края на деня всички бройки се изкупят в магазините, ще се свържат с вас и ще ви кажат, че нямат наличност. Така че, който има възможност, да отиде най-добре на място.

# 749
  • Мнения: 783
А има ли някой представа,дали има вариянт да купим и да ни ги пазят до след 2 месеца примерно на склад? Тъй като в 5ти месец да си ги взимам вкъщи е малко раничко.

Общи условия

Активация на акаунт