"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 40

  • 45 606
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 26
Мами,може ли един въпрос да задам,че нещо не намирам информация. Тест за бременност може ли да се направи 11-12ти ден след овулация и дали ще даде някакъв резултат? 😊

# 31
  • София
  • Мнения: 1 121
Стефани, само кръвен Hands V

# 32
  • Мнения: 988
Най-рано 11 дни след Овулация и то тест с висока чувствителност.
Мами,може ли един въпрос да задам,че нещо не намирам информация. Тест за бременност може ли да се направи 11-12ти ден след овулация и дали ще даде някакъв резултат? 😊

# 33
  • Мнения: 16
Здравейте. Имам доказана ОВУ между 20 - 23 октомври. На 25 ти бях на профилактичен преглед и доктора каза , че матката ми е с размери 15 ММ и има голяма вероятност този месец да съм бременна.
Веднага след овулацията започнаха ужасни болки в гърдите но от страни започвайки от подмишница ( не е като ПМС) и ме болеше корема ниско долу и днес спря . Доктора ми изписа и дуфастон за 17 дни
Моля дайте мнение
Благодаря предварително

# 34
  • Мнения: 601
Без думи, нямам мнение!

# 35
  • Мнения: 16
Без думи, нямам мнение!

Нещо грешно ли съм написала ?

# 36
  • Мнения: 601
Нищо грешно, но не знам как може някой да даде мнение дали има бременост толкова рано. Изчакай закъснение и направи тест.

# 37
  • Мнения: 31 167
Без думи, нямам мнение!
Нещо грешно ли съм написала ?
Кой точно лекар ти каза, че може би има бременност два дни след овулация? Смени го веднага. Peace
За болките не са симптоми, преди да има евентуална имплантация. И ако ти се яде, не яж ще надебелееш.

# 38
  • Мнения: 5
Може би не е мястото тук на темичката, но съ отчаяна вече..
Здравейте мами и дами! Новичка съм и искам да ви кажа притеснението ми. С приятелят ми опитваме за бебче.. М ми беше на 01.10 а УВОТО ми на 13.10 сега ми закъсня с три дни направих тест но нищо.. Но яки болки ниско долу и напрежение в гърдите и снощи имах леко розово зацапване а сега се увеличи и незнам да се притеснявам ли. Дали е М или ще има бебче незнам?? 😣😣😣

# 39
  • София
  • Мнения: 10 642
М е!

# 40
  • Мнения: 3 597
Здравей Simple Smile Би трябвало теста да отчете вече , ако има бременност . Повтори пак , ако не ти дойде .

# 41
  • Мнения: 5
Здравей Simple Smile Би трябвало теста да отчете вече , ако има бременност . Повтори пак , ако не ти дойде .
. Здравей. Ами то в момента има нещо но немога да разбера М ли е? Защото до сега корем не ме е болял ниско долу а преди да има зацапване поне две седмици изпитвах ужасна болка. И сега болката е нетърпима. Незнам дали след като свърши това течение да пробвам пак с тест? Или това е самата М ?!?!!??

# 42
  • София
  • Мнения: 1 121
Красимира, днес сме си забравили боба. Не можем да хвърлим и ще се наложи да направиш тест. Знам, че очакваше ние да ти кажем, но мисля, че тестът би бил по-достоверен.

# 43
  • Мнения: 1 782
Щом е нетърпима болката - защо не идеш на лекар (аг)?
От колко време правите опити?
Имай предвид, че при много момичета настъпват промени след започване на опити, включително и при мен има.

# 44
  • София
  • Мнения: 913
Най-добре е да направиш тест - не е необходимо да чакаш да свърши течението.
Както момичетата са писали, ако наистина е толкова нетърпимо, защо не отидеш на лекар?
При мен, също като Dara, има промяна в протичането на МЦ след като започнахме опитите.

Общи условия

Активация на акаунт