*Керем Бюрсин - Великолепен тандем * Тема 34 /Приятели,колеги и личен живот

  • 76 070
  • 727
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Недей така, Лили, и аз искам да гледам и двата сериала!

Снимката на двамата комисари е разкошна, благодаря! Hug

Никой не ми отговори за хлапето, ама нейсе...

# 137
  • Мнения: 25 350
Недей така, Лили, и аз искам да гледам и двата сериала!

Снимката на двамата комисари е разкошна, благодаря! Hug

Никой не ми отговори за хлапето, ама нейсе...

Аз мисля, че е риск да се започва сериал през ноември. Който гледа сериали вече е започнал да гледа някакъв и няма да спре само защото започва друг. Той може да погледне и новите, но не и в момента на излъчване, а това се отразява на рейтинга.

На въпроса за хлапето - аз не съм гледала Пълнолуние, но доколкото съм виждала детето, което играе там - това в мухтешема не е същото.

# 138
  • Мнения: 4 830
Светле, Hug Heart Eyes извинявай, уж щях да ти пиша за хлапето, но съм заблеяла по Керемчи, че и по Ибо като бонус, та забравих.. hahaha hahaha hahaha hahaha

Не е същото момче. Онова от Пълнолуние се казва Алихан Тюркдемир, същото детенце, с което Къванч игра в последния си филм, забравих му името. newsm78 newsm78



Аз мисля, че Сблъсък има по-големи шансове за рейтинг, защото все пак в него ще играе една от най-големите звезди сред турските актьори. А и днес четох, че сценария бил много хубав. Кастът казват бил много завладяващ. Продукцията е на Ай Япъм, режисьор е Улуч Байрактар - все плюсове.  Ами успех да му пожелаем тогава. Peace Peace Peace

Ани, Hug Heart Eyes не искам да умувам за рейтинга.. Само ми се иска да не изневерявам на форумските приказки, та и аз да кажа. Ако сериала падне заради нисък рейтинг, ще обвинявам сценаристите, режисьора, техническия екип, канала, чайджията, уважаемия турски зрител, всички освен  Керемчи.. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

А ако се вдигне рейтинга и дай боже сериалът бъде успешен, за успеха ще има заслуга само Керем Joy Joy Joy Joy Joy

Шегувам се..  Peace Peace
 
Ани, Hug Heart Eyes благодаря ти за всичко, което споделяш в темата  love001 love001 love001


Керем и Ибо ми доставят страхотно удоволствие като МКДж и Барджа.. Пир за очите ми, душата ми. А и хумора, който струи от всяка реплика толкова ми допада, че се смея на глас. Та предпочитам да се наслаждавам на мига, без да мисля какво ще стане после.. Peace Peace


 Двамата мухтешем еркеци се състезават, кой е победил ни обещават да кажат в следващия бекстейдж.. Но май  в удрянето на онази боксова круша са равни. Ибо се е засилил яката, а Керем без много усилия..  И двамата са спортували в спортната зала на Бужин, така че няма нужда от обяснения.. Naughty Naughty Naughty

https://twitter.com/celikkolgrfans/status/1061981036714909697

Керем от времето на снимките за списанието Peace Peace



Керем е работил с някакво агенция за подготовка за екшън сцени, хората от нея са казали неговото име. Peace Peace



Хубава вечер! Hug Hug

# 139
  • София
  • Мнения: 5 334
Много ми харесва сериалът до този момент! Снощи си я дръпнах и изгледах цялата, на един дъх, без дори да прекъсвам - ходех с телефона в тоалетната. Grinning
Признавам, Керем съм го гледала само в Слънцата и в Града, и ми беше еднотипен като игра. Тук го виждам в съвсем друга светлина, а в комбинация с Ибрахим, е просто приказка.
Единственото слабо звено мислех, че ще е Йозге, която, честно казано, не харесвам като актриса, но засега съм приятно изненадана. А Йойкю си е Йойкю - прекрасна, както винаги.
Филмът е приятен, неангажиращ, и радващ окото, разбира се. Grinning Надявам се само да не падне в жертва на рейтинги.

# 140
  • Мнения: 25 350
Лили, ще видим като почне Сблъсъка какъв рейтинг ще има. Аз като гледам отдавна звездите в един сериал не са гаранция за рейтинг. Напротив има много примери за сериали без големи звезди с висок рейтинг и такива с големи звезди и нисък. Stuck Out Tongue Winking Eye Хайде да не давам примери, че ще има обидени. А те цифрите  казват всичко.
Просто липсата на идеи в главите на турските сценаристи е много голяма, ама много. То и по света е така горе-долу, ама не съвсем все пак. Joy Аз напоследък гледам предимно американски сериали и база за сравнение няма. Въпреки че тук из подфорума съм чела какви ли не оди за това как снимали за седмица серия, ама как работели, ама не знам какво си. Те работят на парче, без ясна концепция за развитието на сюжета.. ей така, каквото дойде. Joy Ами не става така.
Много ясно, че няма да обвиняваш Керем Joy Той играе каквото му напишат и каквото му кажат. Аз смятам, че мухтешема е един много свеж сериал, с добра история (ако се придържат към оригинала и не разтягат локуми), добри актьори и т.н. Просто не трябваше да стартира по това време и в този ден.
Знаеш, че аз не гледам турски сериали без Чачо в тях Joy захващала съм много, ама от първата серия ми е било зор .. и съм ги зарязвала. Този обаче го чакам с нетърпение. И се надявам да продължи един сезон. Повече не е нужно.

# 141
  • Мнения: 8 996
Лили кендине гел къзъм!
Какво е това черногледство би?
Къванч е успешен актьор факт,но последните му 2 проекта не могат да се мерят по рейтинг с предните му такива нека си кажем истината все пак аз съм така моите любимци хем ги тупам по рамото хем ги хокам вече хората не се лъжат,че еди кой си ще играе и айде дай да го гледаме нали освен фенската маса нали и това не става въпрос само за Киво на който от все сърце желая успех,че аз освен Онур и него актьори не виждам кой знае на какво ниво,но това си касае за всеки друг.
Дават му шанс заради актьорите да 1,2,3,4 даже и 5 епизода,но аз лично съм от тези които едва е изтраяла сериали заради любимци по ред причини как съм ги гледала аз си знам,но има такива които примерно даден сериал им идва скука вече и искат да видят друг и това е напълно разбираемо. Истината е за мен,че зрителите на моменти просто не знаят какво да гледат категорично го казвам без да замисля едно 70 пр от сериалите в момента с висок рейт ми докарват сънена ако ги гледам аз лично,но всеки си има мнение по всякакви въпроси.Рейта не е толкова зле стига сте слагали халви предварително ще се караме....Sweat Smile




# 142
  • Мнения: 25 350
малко снимки от 2-ри епизод. Stuck Out Tongue Winking Eye


И една от трети.


Последна редакция: вт, 13 ное 2018, 15:17 от Ани (AHИ)

# 143
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ако сериала падне заради нисък рейтинг, ще обвинявам сценаристите, режисьора, техническия екип, канала, чайджията, уважаемия турски зрител, всички освен  Керемчи.. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms[/color]

А ако се вдигне рейтинга и дай боже сериалът бъде успешен, за успеха ще има заслуга само Керем Joy Joy Joy Joy Joy

Шегувам се..  Peace Peace
 


Лилиии Joy  Точно така!

Понеже аз искам да гледам и двата сериала, задължително трябва да си вървят ок и двата. Joy
За мен отдавна любимецът не е достатъчен да гледам сериал. Мога да гледам максимум пет серии по любов. Joy Нататък трябва да ме заинтригуват, иначе ги зарязвам.

Радвам се, че любимото ми Йойкюнце ви харесва, колко плюнки отнесе горкото, че фенките го не щяха до Кузей! Joy

Йозге е супер така къдравка.
На мен ми харесват мухтешемите, само дано не се прекалява с жестокостите, че не обичам да ми млатят добрите.
От Улуч Байрактар баш от това ме е страх - много насилие в неговите филми.

Лили, за хлапетата разбрах, благодаря  ти. Ама така пък да си приличат!

# 144
  • Мнения: 4 830
Привет Hug Hug

Диди, Hug Heart Eyes да кажем, че се опитвам да гледам реално на нещата.. Peace Peace
Няма да го бъде сериалчето ни и това е! Обаче според Клюкаря канал Д били убедени, че четвъртъка е най-удачният ден за Мухтешемите, макар че той смята, че не е така. Както и да е.

https://twitter.com/dedikoducucocuk/status/1062643382508511232

Ани, Hug Heart Eyes благодаря ти за снимките bouquet bouquet

Светле, Hug Heart Eyes дано и двата сериала се задържат по-дълго време, че да може да ги гледаш с кеф. А аз пък дизи без любимци не мога да гледам. Поне сто пъти съм опитвала.  Peace Peace

Йойкю ми харесва на мен, по принцип проблеми с партньорки нямам. А и като двойка с Керем много си паснаха в дизито Peace Peace

От спортния салон, където тренира Керем пуснаха тази снимка, с нещо написано към нея. Ренка, Hug Heart Eyes ще можеш ли да кажеш с две думи аджеба какво newsm78 newsm78




Рекламата  с Керем е гледана 9 млн. пъти в ютуб, за което Heart Eyes Heart Eyes



Много сладък, бе Heart Eyes Heart Eyes

https://vk.com/busagd?w=wall-131651229_83729

Хади мухтешемите Laughing Laughing Laughing



Хубав ден ви желая! Hug Hug Hug

# 145
  • Мнения: 15 391
2 епизод на Мухтешемитеееееее  Party Party Party



с превод благодарение на:

Лили Hug Зарани  Hug Рени  Hug Ани  Hug
Лава  Hug Алекс  Hug Диди  Hug Светла  Hug

редакция - Лили  Heart Eyes Hug субтитри - Галя




онлайн може да гледате тук https://cloud.mail.ru/public/Bj83/LgeDfVpbz

да свалите от тук https://mega.nz/#!6U5UmC5Q!I0Ewl1U02jPrFQRMGK_LLPAK7KWY4YJk62NtA8XgWXw

както и от дата-бг.нет


Приятно гледане!  Hug Hug Hug




# 146
  • Мнения: 149
2 епизод на Мухтешемитеееееее  Party Party Party



с превод благодарение на:

Лили Hug Зарани  Hug Рени  Hug Ани  Hug
Лава  Hug Алекс  Hug Диди  Hug Светла  Hug

редакция - Лили  Heart Eyes Hug субтитри - Галя




онлайн може да гледате тук https://cloud.mail.ru/public/Bj83/LgeDfVpbz

да свалите от тук https://mega.nz/#!6U5UmC5Q!I0Ewl1U02jPrFQRMGK_LLPAK7KWY4YJk62NtA8XgWXw

както и от дата-бг.нет


Приятно гледане!  Hug Hug Hug




Благодаря от сърце за положения труд ....Heart  Страхотни сте ...точно Мухтешем сте демек...Hug

# 147
  • Мнения: 4 830
2 епизод на Мухтешемитеееееее  Party Party Party



с превод благодарение на:

Лили Hug Зарани  Hug Рени  Hug Ани  Hug
Лава  Hug Алекс  Hug Диди  Hug Светла  Hug

редакция - Лили  Heart Eyes Hug субтитри - Галя




онлайн може да гледате тук https://cloud.mail.ru/public/Bj83/LgeDfVpbz

да свалите от тук https://mega.nz/#!6U5UmC5Q!I0Ewl1U02jPrFQRMGK_LLPAK7KWY4YJk62NtA8XgWXw

както и от дата-бг.нет


Приятно гледане!  Hug Hug Hug





Галкааа, огромно благодаря за субките newsm51

Зараниnewsm51 Рениnewsm51 Аниnewsm51 Лаваnewsm51Алексnewsm51
 

Диди newsm51 Светла newsm51


На всяка от вас благодаря за преводите Hug Hug

# 148
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
2 епизод на Мухтешемитеееееее  Party Party Party



с превод благодарение на:

Лили Hug Зарани  Hug Рени  Hug Ани  Hug
Лава  Hug Алекс  Hug Диди  Hug Светла  Hug

редакция - Лили  Heart Eyes Hug субтитри - Галя




онлайн може да гледате тук https://cloud.mail.ru/public/Bj83/LgeDfVpbz

да свалите от тук https://mega.nz/#!6U5UmC5Q!I0Ewl1U02jPrFQRMGK_LLPAK7KWY4YJk62NtA8XgWXw

както и от дата-бг.нет


Приятно гледане!  Hug Hug Hug





 
  Благодаря ви момичетааа  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes bouquet

# 149
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Лили Heart Eyes, говорят за някаква сесия, в която Керем е бил най-бърз - 25,5 сек. 10 високи скока, на максимална височина, последвани от 10 сек спринт.

Общи условия

Активация на акаунт