Много мина, мъничко остана, аз през АВГУСТ ще съм мама :-)

  • 20 164
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 849
Чудничко започвам в новата тема, но това ще е последния път, в който се оплаквам. Обещавам! Сутринта, както си лежа и чакам да звънне часовника, изведнъж и двата прасеца ме стетнаха и изпитах  такава болка, че чак извиках. Моичкият се стресна, аз едва успях да кажа, че ме болят прасците и той почна да ми натиска ходилата и ме отпусна. Всичкото това продължи около 20 секунди и изведнъж престана. Направо съм шашната. То, така е, защото като четох из форума си мислех .. е, как пък изведнъж ще ти се схванат прасците.. - е, така! Гадничко беше и дано не се повтори.  Praynig
Kabil и Velmar, аз имам две "екипчета" за по-официални случаи - едното ми е черна рокля без ръкави от преди бременността, която е универсална, леко ластична и става за всякакъв случай, а скоро си купих леко ефирна рокля с презрамки от Премаман в бежаво и кафяво, която комбинирам със сако (ако е студ) и става добре. Някъде бях поместила снимка.
Това е от мен. Следобяд ще ходя при доки и тъкмо ще й се оплача.

# 16
  • Мнения: 1 602
Добро утро и от мен!

Вече си имаме нова темичка - дани е честита! Hug

Вчера срещата беше много приятна. Дори времето беше с нас , защото като гледам днес какво студено стана -не е за излизане. За съжаление MimSss не можа да дойде, но се надявам следващия път да е на линия. Дано да пише добри ли са и изследванията и да се пази повече.
Вече качих снимките от срещата в албмчето и там може да ни видите. Wink

Това е за сега от мен.
Лек ден на всички.

# 17
  • Мнения: 2 035
Привет  Hug
По-случай новата темичка пак да кажа аз, само хубави неща нека пишем тук сега  Peace
Eliona и mamajeni, дано на прегледите ви при док всичко да е както трябва  Praynig

Много благодяря за поздравите отностно потвърждаването на пола ни  Blush татито ни е много щастлив миличкия.
ROZI24, на теб пък ти желая бебешорчето до края да си останете момиченце  Peace

anni78, браво за избора! Cruiser е хубава количка и на мен много ми харесва  Peace Една позната я има е супер доволна.

Искам да ви питам какво мислите за спалните комплекти, одеялца и олекотени завивки и спални чувалчета. Как ще процедирате с тези покупки, аз още се чудя и мая newsm78
Ами аз вчера като се прибирах от консултация видях такова спално комплекче на Бертони и много ми хареса за 42 лв. включваше, обиколник,чаршафче,олекотена завивка,възглавничка,калъфка и балдахин липсваше само спално чувалче. Много ми хареса беше на едни патенцa Flutter чак сега се чудя дали да не го купя и да започна началото на пазаруването за бебата  Simple Smile


Ох, и на нас ни предтои да се изместим при свеки (ние всъщност там правихме ремонта) и така се притеснявам и аз като теб Kabiv дали ще се разбираме както преди  Tired Дано всичко да се нареди както трябва, само това искам  Praynig И май няма смисъл да го мисля вече времето ще си покаже  Thinking

Пловдивски мами хайде включвайте се и качвайте снимки, че от кога ви чакам  Mr. Green

# 18
  • у нас
  • Мнения: 660
Здравейте момичета
Да кажа и аз за вчерашната среща--беше весело,огласихме цялото заведение и бяхме голяма атракция.Хората ни гледаха ей така #Crazy #Crazy #Crazy.За съжаление Мимс не успя да дойде,но ме притеснява,че и тук не е писала.Дано изследванията и да са добри Praynig.
Големи благодарности на Kaili за снимките.Тя е нашия фотограф.Аз с моята разсеяност даже фотоапарата забравих да взема ooooh!.Сега се сещам,че имаше една снимчица(в анфас и там най-добре ми се вижда тумбака),която ми направи моята щерка,но не я виждам в албумчето(може да не е сполучлива)Kaili,би ли я качила,ако не е добра ще я изтрия(исках да покажа на нашия тати).То не че тази последната,на която съм сама е много сполучлива де-изглеждам ужасно Twisted Evil
Остана ни още малко време до края,надявам се поне да има още една срещичка,на която да дойдат и Ванина и Мимс Peace
Ааааааааа val_stef четеш през ред през два

# 19
  • Мнения: 575
Чудничко започвам в новата тема, но това ще е последния път, в който се оплаквам. Обещавам! Сутринта, както си лежа и чакам да звънне часовника, изведнъж и двата прасеца ме стетнаха и изпитах  такава болка, че чак извиках. Моичкият се стресна, аз едва успях да кажа, че ме болят прасците и той почна да ми натиска ходилата и ме отпусна. Всичкото това продължи около 20 секунди и изведнъж престана. Направо съм шашната. То, така е, защото като четох из форума си мислех .. е, как пък изведнъж ще ти се схванат прасците.. - е, така! Гадничко беше и дано не се повтори.  Praynig
На мен ми се случи същото!!! Само дето в 3 през нощта. До сега не ми се е случвало да се будя с крясък от болка. МъжО се стресна много яко. И след като кризата премина не можах да мигна повече. А сега усещам и някаква болка ниско долу в дясно.... Нещо бременността почва да ми тежи....
Относно дрешките... аз гледам да не си купувам нищо...първо, че хич не се харесвам с тоя корем, второ, че ми се струва безмислено да си купувам нещо за месец и половина. Но и на мен ми предстои да ходя на сватба....края на юли... та се чудя дали да не си ушия някакво рокле... Някой има ли координати на добра шивачка? Щото тези модели по магазините нещо не са ми... Искам да съм секси бременна (тва май e оксиморон,а?)

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
[Искам да съм секси бременна (тва май e оксиморон,а?)
[/quote]
Аааааа,  Naughty не давам да се говори така! Може ние да не се чувстваме секси, но, след детайлно проведено от мен  hahahaемпирично социологическо изследване по темата сред представителите от мъжкия пол  Laughing Mr. Green, се оказа, че всъщност господата намират бременните дами за адски секси  Wink. Така че ... go, girls  bouquet

# 21
  • Мнения: 409
Здравеите мами!За схва6тането и аз сам така напражо умирам от болка Weary,но о6те малко 6те издаржим newsm03.За сехи бремените ниастина Luda e права newsm10 и сега пак се заглеждат даже има кандидати за татков ци[smilie=smile3521.gif].Много сте ьубажи пловдивските маи4ета пу,пу newsm03.Това е лек ден и много усмивки newsm51

# 22
  • Мнения: 4 970
Ох- това със схващането е ужасно SickИ на мен ми се слу4ва предимно нощем и умирам от болка.Омзи ден каах на доки и той ми каза 4е пак т4ябва да пия магнезий.Още пове4е в комбинация с друго стягане,което ми се полу4ава след секс... Rolling EyesАбе- ще си отпия на хап4ета тези последн месеци ooooh!
На пловдивските май4ета- страхотни сте Peace

# 23
  • Мнения: 2 035
Ааааааааа val_stef четеш през ред през два
Ааа не бе душко, аз докато си напиша фермана нета ми забива сто пъти  #Cussing out и Kaili си пуснала поста преди мене  Mr. Green 
Ама на снимките сте супер мацки  Flutter

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 12:41 от val_stef

# 24
  • Мнения: 273
Здравеите мами! Честита ни нова тема!
blueeye® , благодарности за нова тема.
Относно свекървите аз с моята си живея от как съм се пренесла да живея при мъжа и си живеем заедно за сега нямам проблеми поверила съм и готвенето, но ако нещо ми се дояде аз си готвя.
За сега се разбираме нямам проблеми, но може да доидат проблемите като родя което ще е ужас да се надяваме да не стигаме до там.
Момичета да ви питам нещо странно преди два дена усетих силен пулс на сърчице около половин час ниско долу в корема си и после отшумя, това нормално ли е незнам какво да правя. А с доки ще се видим на 19 като отида в болницата за болнични.
На пловдивските май4ета- страхотни сте   bouquet
   

# 25
  • Мнения: 566
здравейте, момичета!моля ви, не правете моята грешка и не си шиите никакви рокли и поли!толкова е неудобно,че...незнам.в жегите особено,когато от потене се търкат краката.пък и от жегата през юли бутчетата ще се надуят и няма да бъдат особено секси.по-добрия вариант за мен е ленено панталонче с ефирна туника,която чудесно ще стои и след раждането.иначе аз си уших супер секси пола/незнам как да кача снимки/ и я сложих само веднъж поради горе изброените причини.сега обаче ще се принуда пак да я облека, защото в събота съм на сватба.
пловдивските мами са много сладки!браво момичета!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 757
Здравейте, бъдещи майчета!  Hug
Пловдивските мами - страхотни сте! Пу-пу! И май го раздавате по-ниско калорично от нас - минерална водичка само, а?  newsm78 Mr. Green Алиса е сладкишче!  Peace
Софийски мами - ние какво ще правим със срещата?  Naughty И защо само ние се снимаме вътре? Я вижте какви хубави снимки стават навън! То май е било топличко в Пловдив, де - щом сте с тънки дрешки. Тук сутринта валя с гръмотевици, събудих се от тях. Аман вече от това време!
За дрешките - какво да ви кажа - аз си имам 2 блузки с дълъг ръкав, 2 по-тънки, 3 панталона и една пола. Все ми се иска да си купя нещо новичко, но и ме възпира това, че наистина остана не много време. Но от друга страна, вече не мога да се гледам и ме е срам от съседи и приятелки, че си ходя с едни и същи дрехи.  Rolling Eyes
За прасците - същата история беше и при мен тази сутрин. Много е гадно. Пробвайте с дърпането на палеца - помага.  Peace
За свекървите - ние живеем от самото начало заедно. Разбираме се, но си ме дразни жената с някои разбирания, няма начин.
Ох, стана дълго, но ако се сетя нещо пак ще пиша  Mr. Green

# 27
 GrinningПривет и от мен, момичета! HugЧестита нова темичка!

Не, че имам много какво да пиша, ама ей тъй, да не се мина нещо.....
И ние ще се местим при свеки за няколко месеца-уж да помага в началото, ама.... #Crazy хич не ми се ще да си призная.... Sick
Абе не, че е лоша жената, ама злобата я разтриса отвреме навреме, а и мъжо много се разглезва при нея Thinking
 Колкото до схващането на краката-и на мен ми се случва-ужасно е. Магнезий пийвайте и това е.
Днес съм направо в стрес-котето ми падна от балкона и сега седи една такава никаква-уплашена и я боли Cry

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 849
За прасците - същата история беше и при мен тази сутрин. Много е гадно. Пробвайте с дърпането на палеца - помага.  Peace

Относно палците на краката - масажистката, при която ходя изрично ми каза да си пазя палците и много да внимавам с тях, а тя ги разбира тези неща. По тях имало някакви точки, които не бива да се пипат (важи само за бременните, разбира се). Даже още лятото ми каза, да я предупредя като почнем опитите за бебе, за да не ми пипа палците.
Освен това има още едно място, което не бива да се натиска (да се масажира). Намира се на ръката, между палеца и показалеца, точно под костите, които ги свързват (или допират-зле съм с анатомията Embarassed)- с две думи, това е мястото, където като си настинал и натиснеш боли много.
Даже няма да прочета как съм го обяснила, защото сигурно нищо не се разбира Embarassed Embarassed

# 29
  • София
  • Мнения: 5 757
За прасците - същата история беше и при мен тази сутрин. Много е гадно. Пробвайте с дърпането на палеца - помага.  Peace

Относно палците на краката - масажистката, при която ходя изрично ми каза да си пазя палците и много да внимавам с тях, а тя ги разбира тези неща. По тях имало някакви точки, които не бива да се пипат (важи само за бременните, разбира се). Даже още лятото ми каза, да я предупредя като почнем опитите за бебе, за да не ми пипа палците.
Освен това има още едно място, което не бива да се натиска (да се масажира). Намира се на ръката, между палеца и показалеца, точно под костите, които ги свързват (или допират-зле съм с анатомията Embarassed)- с две думи, това е мястото, където като си настинал и натиснеш боли много.
Даже няма да прочета как съм го обяснила, защото сигурно нищо не се разбира Embarassed Embarassed
Ми, не знам какво точно има като противопоказание, специално затова. И става дума не да го масажира човек, а да го дръпне - мускула се отпуска.
Другата точка е от китайската медицина - хъ гу се казва, учила съм го, но не и за бременни, така че по този въпрос не мога да се изкажа.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт