Много мина, мъничко остана, аз през АВГУСТ ще съм мама :-)

  • 20 188
  • 300
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 409
Здравеите!Парво да 4еститя на blueeye 6таслив семен живот married luvbed един сладак бебок през август ,да се оби4ате и да сте 6тасливи както днеска6ния ден newsm51.Аз маи сам една от мамите о6те без брак newsm03 мисля да подпи6ем тук да взема документи и в бг живот и здраве да направим свадба,тук само тати 6те прпознае бебо.Това е приатен уикенд и се пазете smile3525

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 849
Blueeye, ЧЕСТИТО! ЖЕЛАЯ ВИ ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ, ПЪЛЕН С ДЕТСКИ СМЯХ!

Момичета, от мен една виртуална почерпка за рождения ми ден!  party023 Wine Glass

# 62
  • Мнения: 372
  bouquetЧРД, Eliona , желая ти мн. щастие и здраве и едно сладурско бебече през август  bouquet
  bouquet Blueeye, честит семеен живот , желая ви безоблачни дни, само за напред и едно прекрасно бебче през август   bouquet

Мадона, важното е че сте добре с бебо, а и накрая си погледнала със смях на ситуацията Laughing
val_stef, да се похвалиш с мебелите, сигурна съм, че ще са такива каквито си желаете  Simple Smile
eli_ym, желая те едня приятна и  разтоварваща почивка  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 050
Здравейте мами!
Честито на blueeye® желая ти щастлив семеен живот!!!
ЧРД на  Eliona Скоро те очаква най - хубавия подарък!!!
А сега да ви се похваля за моите премеждия. Вечерта след срещата в Пловдив получих ужасни болки в гърдите и трудност в дишането, татито веднага ме закара в болницата и дежурния гинеколог ми каза да спра Гинепрала и Верапамила като редултат от това на другата сутрин се събуждам в 5 часа от много силни контракции. После се наложи да ме приемат в болницата. Вече съм по-добре, но съм доста уплашена. Пуснаха ме за събота и неделя да се прибера вкъщи и в понеделник пак отивам да полежа там на системи.
Това е от мен и дано всички вие да сте добре - сега гледам наистина да пазя леглото!!!
Сега ще кача и още няколко снимки от срещата!

# 64
  • София
  • Мнения: 5 760
Честито и горчиво на Блу! Много, много щастлив семеен и безоблачен като времето днес живот! Да имате много дечица и да им се радвате до дълбоки старини!   bouquet   bouquet   bouquet
Честит Рожден Ден на Елиона! Много радости, щастие, любов, здраве и усмивки! А и на двете - леко бременеене и раждане  baby_neutral baby_neutral

# 65
  • София
  • Мнения: 5 760
tedy84, миличка - пази се! Няма начин - всички хапове са със странични ефекти, кой от кой по-гадни  Sad На мен примерно Малтофера ми влияе зле на стомаха, боли ме, но няма как. Добре поне, че трябва през ден да го пия!
velmar , аз взимам Магнерич, мисля че дозата е 3х1, но аз не го пия толкова.  Embarassed При мен също е профилактично, затова.
emelle, тъкмо да репетираш за твоето бебче, а?  Wink И ние бяхме на гости вчера на кумовете ни - за първи път видяхме бебенцето им, няма още 1м. Много е кротичка и мъничка! Но направо се уплаших - аз толкова малко същество не мога да обгрижвам!  newsm78 Изглежда толкова крехко, че ще ме е страх да не го счупя! Тя ме успокои, че всичко си идва отвътре, пък ще видим! Дано да се оправя!  Praynig
Мадона, големи преживявания! Браво, че всичко се е разминало без проблеми!  Peace Явно си печена шофьорка, щом си успяла да запазиш самообладание!
Аз пък да похваля нашия татко - сутринта ме изненада приятно със закуска в леглото  Heart Eyes Понеже снощи малко се сдърпахме и... Blush Това е и най-хубавото на караниците, освен че изпускаш напрежението - сдобряването  Flutter
Ох, пак се отнесох! Хубав уикенд и много усмивки!     bouquet Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 409
4естит рожден ден Елона newsm51 много 6тастие и лубов и наи- сладкото бебе през август.Теди84 пази се мила 6те се моля вси4ко да е наред да не барза толкова твоя бебок newsm17.

# 67
  • Мнения: 4 970
ТЕди,не се притеснявай- няма да се с4упи беб4ето LaughingНе са толкова беззащитни,колкото си мислим.Аз уж имам малко практи4ески опит с малки беб4ета- с племенниците ми съм се занимавала като новородени- и памперси съм сменяла, и съм къпала,и преобли4ала.....така 4е - си мисля 4е този първона4ален щок от малкото беззащитно 4ове4е си мисля 4е няма д го има,но....се улавям как в последно време се замислям то4но по този въпрос ThinkingОт къде съм събрала такава смелост и увереност ooooh!с децата на сестра ми.И май запо4ва д аме хваща шубето малко по малко,4е с моето няма да се справя и няма да съм толкова смела и безстрашна ConfusedУф- не знам - ще видим- няма на4ин  LaughingВсе ще трябва да се престрашим и да поемем нещата в свои ръце.Няма кой друг да я свърши LaughingА и никой не се е родил нау4ен,така 4е......практика му е "майката" Wink

Относно магнезия,за който попитах- аз пия по 1 на ден- самоназна4ена дозировка Embarassed,та- затова попитах.Аз взимам МАгнерот.Но от друга страна в момента наблягам на приема на желязо 4е ми е много нисък хемоглобина.Пия го 3 пъти на ден и сега се 4удя кога и по колко да приемам магнерота,тъй като пише 4е магнезия пре4и на усвояването на желязото newsm78,та- се 4удя каква схема на прием да измисля Tired

# 68
  • Мнения: 575
Относно магнезия,за който попитах- аз пия по 1 на ден- самоназна4ена дозировка Embarassed,та- затова попитах.Аз взимам МАгнерот.Но от друга страна в момента наблягам на приема на желязо 4е ми е много нисък хемоглобина.Пия го 3 пъти на ден и сега се 4удя кога и по колко да приемам магнерота,тъй като пише 4е магнезия пре4и на усвояването на желязото newsm78,та- се 4удя каква схема на прием да измисля Tired


Аз също си самоназначих магнезий. След амиоцентезата докито ми предписа Магнерот, аз го пих известно време и го забравих. Днес се видях с една бъдеща мама, която е средата на юли, та почнах да й се оплаквам за схващанията на пръсците и изтръпването на крайниците и тя ми каза да пия магнезии. Та сега си намерих остатъците от Магнерота и смятам да е 3 х 1.  Макар, че аз забравям да пия лекарства, ще се постарая , защото пръстите ми приличат на наденички и е голям ужас. #Cussing out #Cussing out
Относно чупливостта на бебетата... преди 7 години моята най - добра приятелка роди.. Тогава бяхме на 15. Сега с този акъл, връщайки се назад, не мога да ви кажа как сме го къпали тва дете, как сме го попвивали, как то е спяло, а ние в съседната стая сме правели купон... И чесно казано тогава хич не ми се стреуваше чуоливо, ама сега.... почнах да чета една книга за отглеждане на деца от 0 до 3 г. и се изплаших.... трябва да се внимава за толкова много неща....Важното е, че детето на приятелката ми е вече второкласник, а имаше хора които прорукуваха, че и година няма да доживее  #2gunfire #2gunfire #2gunfire( На нея и се налагаше да го гледа сам сама, без ничия помощ)

# 69
  • Мнения: 1 602
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕЛИОНА! МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ!

ЧЕСТИТО И ГОРЧИВО НА blueeye®! ДЪЛЪГ И ЩАСТЛИВ СЕМЕЕН ЖИВОТ! ПРЕЗ АВГУСТ ЕДНО СЛАДКО БЕБЕШОЧЕ ДА ВИ РАДВА!

TEDY84 пази се и ако трябва само си лежи. Дано да не бърза бебчето да излиза.

Ние сме добре. Бебчето е доста активно, което ме радва. Дори докато си спя ме подритва, но не ми пречи да спя. Татенцето  ми обяснява сутринта как ме е ритало, докато той гледа мач. smile3503 Започвам по бързо да се уморявам от разходки и вечер заспивам рано.
Времето е топло за разходки и почивка.
Това е от мен! погалете тумбаците! preggo

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 849
Благодаря ви за сърдечните пожелания!
На вас също лека и безпроблемна бременост.

Теди, пази леглото и спазвай лекарските предписания.
Днес бях на "погача", но довечера ще ви пиша повече, че сега трябва да попразнувам! Grinning

# 71
  • София
  • Мнения: 96
BLUEEYE,
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!   baloniПожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот! newsm24

# 72
  • Мнения: 330
Здравейте момичета!
 bdbaloniЧ.Р.Д. на рожденичката. newsm51И прекрасен подарък през август!
Честито и наздраве newsm24За младоженците!Много здраве и щастие в семейния живот пълен с хубави емоции и много дечица! family
tedy84 Дано всичко мине нормално и да не те държат много в болницата.Малко остана и бечето ще трябва да почака Stop
Относно Магнезия и аз си назначих сама след като изгълтах тези,които док ми изписа.Вземам 3х1.

# 73
  • Мнения: 554
Честит рожден ден Eliona! С пожелания за здраве и любов и най-послушното бебе през август!

 
baloni  bdbaloni  baloni
tedy84 стискам палци да те изпишат по бързо от болницата.  Praynig И отсега нататък само почивка!  Peace
tedi79 бебето беше толкова послушно (няма още 5 м). Нито плака нито нищо. И като беше съвсем мъничко пак беше послушно. Дано и нашите са толкова послушни. То така и 5 бебета може да отгледа човек. Laughing
Хайде лека ви вечер!  Hug

# 74
  • Мнения: 927
 newsm59 newsm67  party023 Gift Tada
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛИОНА!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт