СМРЪДЛЬОВЦИТЕ

  • 5 807
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 1 320
И аз си казвам, гледам да съм тактична, за жалост не всички приемат истината..... Че смърдат и че не се живее около тях! Аз примерно не бих се обидила, ама сигурно ще се надуша преди друг да ме е усетил  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
И моята шефка често се носи  в облаците си от миризма на пот или други вонички. Един ден една колежка влиза ,бяхме на съвет  и вика:" А-а-а тук мирише на лайно, бее!"/извинявам се за израза, но го предавам точно!/,шефката изчезна и след секунди се появява с ароматизатор, напръска и колежката постоя мирна и тиха около 5 секунди и си каза тежката дума:"Да!, сега определено мирише на лайно в борова горичка!" Mr. Green

 Joy Joy Joy

Баща ми имаше колежка, която много редовно се къпеше, парфюмираше, гримираше - изглеждаше много добре. Обаче...зимно време като влезе в стая и после след нея се проветряваше. Жената не си переше пуловерите, защото...съсипвали се материите. Само ги проветряваше на терасата. Никой не можеше да я убеди в противното. Директно й го бяха казали, но тя си знае нейното. Такива са много "страшни" -  пресрамиш се да им кажеш, а те директно ти обясняват, че нищо няма да направят по въпроса - т.е. трябва да им търпиш миризмите.

# 18
  • Мнения: 4 778
Leo, направо ме срази с тази снимка...спомних си коя беше една от пречините да се откажа доживотно от претъпканите автобуси Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 810
Имаше подобна тема, пусната от Gvendolin - там имаше всякакви съвети.  Laughing

Ся ще пусна Търсачката да я изкопая от недрите на форума.  Mr. Green

Плийз: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=39451.0  hahaha

# 20
  • Мнения: 4 629
От такива хора най-добре е да се стои колкото се може по-надалече  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Оф, и аз имах такива в работата, а и един приятел от детството - направо отврат.
Един ден черпя колежка със сладки,  а до нея застанала една от въпросните, а колежката вика "абе нещо тия сладки имат много лоша миризма"  Sick

# 22
  • Мнения: 17
Съсипах се да се смея! И аз имам такава история с един колега, които беше прочут с това, че много му миришеха устата - всички гледахме като говорим с него, да спазваме поне метър дистанция.
Един ден моя колежка го среща в трамвая, при което се оказва че пътуват в една и съща посока. Той, един сладкодумен и бъбрив, веднага се настанява до нея -"Добре че се срещанахме, тамън ще имаме време да си поприказваме" - и започва от близко разстояние да си излива душата. Колежката се чуди как да го накара да млъкне и от немай-къде почва да се прави, че е уморена и задрямва. "Ти какво, ще спиш ли сега" - пита я той - "А одеало не искаш ли?" А тя, милата, докато се усети и казва "Не, по-добре вентилатор" /случката става в най-големите летни жеги/.
И той надува бузи и Фууууу.....  smile3510

# 23
# 24
  • Мнения: 5 468
И той надува бузи и Фууууу.....  smile3510
Joy Joy Joy
Развесели ме неистово.

# 25
  • Мнения: 213
Дълги години имах такава приятелка,трудно ми беше да понасям този аромат,но иначе се разбирахме чудесно.При нея обаче проблемът не беше,че не се къпе,напротив по 3 пъти на ден го правеше,но в момента,в който излезеше от банята и се разнасяше отново миризмата.Та има хора,които нямат вина за това.

# 26
  • Мнения: 196
Аз имах подобен проблем.Въпросния като мине покрай нас 10 мин воня страхотна.Аз го питам:Ти какъв дезодорант ползваш?,а той:А аз не ползвам!Е именно де ,но за съжеление не се усети и до сега си смърди на зла гад. Sick

# 27
  • Мнения: 295
ех, момичета - явно всички страдаме от такива хора...
проблемът на нашия колега (мъж) е, че не се къпе. забелязахме го, защото като дойде в понеделник на работа не мирише, но в петък вече не се трае. явно само неделя му е ден за баня. по едно време беше почнал да използва някакъв отвратителен дезодорант/парфюм и поожението беше още по-трагично (чак ми се повдига като се сетя); на всичкото отгоре беше зимата и само дзиндзикахме в офиса за да не се удушим....
сетили сме се с колежките за повечето неща, които сте ми предложили - и за подаръка-талетни принадлежности, и за това някой непознат да му го каже. проблемът е, че никой не се престрашава....
ох... не знам... ще следя темата
ако на някой му хрумне някоя блестяща идея - ще съм/сме/ безкрайно благодарна/и/!  bouquet

# 28
  • Мнения: 7 474
 newsm78 Анонимно писмо до Миризливеца! Mr. Green Mr. Green Така не се налага някой да му прави забележка и ако е нормален ще вземе мерки! Praynig

# 29
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Точно така! Едно мило писъмце в което му обяснете на човека че трябва всеки ден да взима душ, че се употребява дезодорант/ролка или стик за подмишници и как това пречи и е неприятно на всички около него.
Иначе имах една служителка средна възраст ,продавачка. Е познайте как мирише на цигари и пот ooooh! Чудих се как да и кажа и накрая деликатно занесох дезодорант ароматизатор и допълнителен за контакта който да стои включен през цялата нощ. Намеквах няколко пъти че в магазина има лоша миризма и трябва да се ползват дезодоранти. След едно такова казване жената явно се чатна нещо и ми вика ама аз пръскам. Тази сутрин като дойдох не миришеше но по късно съм пръскала #Crazy Sick
Та мисълта ми е следната точно такива смръдльовци не усещат собственната си воня защото са си свикнали с нея от години.
Такъв вонящ гад без значение жена или мъж не трая и директно вадя ароматизатор и пръскам.

Общи условия

Активация на акаунт