Спален комплект за новородено?

  • 5 055
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
....
mam@, коя е фирмата, която ти признаваш, че не разбрах, а твоето мнение е много ценно за мен и много го уважавам. Heart Eyes

Поласкана съм  newsm03
Фирмата е турска и се казва Albimini - това и е логото
Много съм доволна от материите, а одеялото просто е връх  newsm10
Доколкото знам продукцията им е до към годинка  Tired
Купувала съм и съм виждала от тази марка в магазините : Пакостник, Бебе Маркет, до МД има едно магазинче, мисля че и в Малечко  ooooh!

# 16
  • Мнения: 5 228
.... мисля че и в Малечко  ooooh!


Да, аз от там съм купувала одеалца и пелени на Албимини - нямат  грешка.

# 17
  • Мнения: 678
Отделно съм си поръчала от един магазин за спални комплекти чаршав,калъфка,олекотена завивка и отделно ще ми направят обиколници същите.Тях си ги поръчах само защото са със Мечо Пух,а аз съм луда по него  Hug
Така че може да си вземеш готов или да си купиш плат и да ти го ушият.Успех   bouquet
А къде си поръ4а тези неща?И аз си харесвам спални ком п лекти,но искам и обиколници в същия десен.Би ли споделила магазинит еили шива4ите,които ти ги правят и колко струва направата  им?
Ами тези на Мечо Пух ги продават в Младост 1 на пазара,ако не ти е далече ще ти обясня на лични къде е.Комплекта със обиколниците е около 46 лева.обиколниците са със къдрички и имат джобче.Много добре са испипани.Жената която ги продава ми каза че наистина е хубав плата.Те имаха готови комплекти,но нямаха на Мечо Пух затова е по поръчка.
А тези които си направих детските си купих плат и олекотена завивка от Екзарх Йосиф.От едната страна е жълт от другата син -завивката.Та за нея тя струва 10.90 на метър при ширина 2.2.Аз щирината я срязах на 2 и имам 2 завивки.За оверлог ми взеха 3,6 и за двете.А плата за чаршафите е 3.4 на метър при същата ширина-2.2.Взех си същия плат на мечета,но и двата цвята син и жълт.За тези комплекти ще си взема още плат и една шивачка каза че ще ми направи обиколник.Незнам колко ще ми вземе,въпреки че е приятелка,но...Ще си направя и сини и жълти обиколници
Дано да съм била изчерпателна и полезна  Hug

# 18
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
мерси mam@, не съм знаела до този момент за техните одеала.
един ден ще те търся за съветник за марките, ако живот и здраве имам второ дете Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 5 255
мерси mam@, не съм знаела до този момент за техните одеала.
един ден ще те търся за съветник за марките, ако живот и здраве имам второ дете Heart Eyes

На драго сърце  Hug
Даже и количка съм ти харесала вече  Mr. Green
Виж съседната тема  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 6 039
Аз лично ползвам с олекотена завивка и съм много доволна.Имам и такова с плик,но не ми е удобно,защото одеалото само се свлича

 Peace

# 21
  • Мнения: 903
Аз пък съм се запалила по пелените и одеалцата на Aziz bebe. Като качество са страхотни. Отделно ми ушиха и чаршафи, торба, обиколник, калъфка и олекотено юрганче. Ще преценя кое да ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт