Морето таз година ще пропуснем, но ЮНИ сладки бебенца ще гушнем

  • 13 630
  • 265
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 353
Здравейте и от нас.На 22 юни в 13.00 часа се роди моята малка принцеса Преслава,2850гр. и 49 см.Днес вече сме в къщи и бързам да ви пиша,и двете сме добре но малката има физиологична жълтеничка,ще пием глюкоза и да се похваля че е А-,взела е кръвната група на тати и моят рх фактор.На всички обебили се мами честито.

# 196
  • Мнения: 903
Здравейте мили майчета и от нас с малката Иванна  Hug Hug Hug СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА
От вчера сме си в къщи и чак сега смогвам да ви пиша  Embarassed
Много сме добре опознаваме се и се кърмим  Party
Скоро ще разкажа и за моите преживявания покрай раждането Simple Smile
Честито на всички родили вече мами и успех на очакващите  Peace Peace Peace

# 197
  • Варна
  • Мнения: 87
  newsm51Честито на новите мами и от мен!  newsm51
 И аз искам вече да си гушкам бебчооооооооо newsm45!!!!!Вчера ходих при дофтора и ми каза,че няма да е този месец smile3516Да съм отидела на 03.07.2006 да ме видел пак та да решим окончателно кога ще раждам.Ще бъда юнско-юлска мама newsm03.На вън е толкова топло,че цял ден седя в къщи и се чудя какво да сложа в устата си.Още 8 дни.Ще стана цял  261uuи половина.Бая ще има да  newsm39докато вляза после във форма.Е,това е за сега от мен smile3503.Стискам палци на всички мами на които им предстои да раждат.

# 198
  • Мнения: X
Добре сте си дошли отново при нас мамички/ и бебечета/,няма да Ви изреждам поименно,че може да пропусна някоя,но наистина се радвам,че отново сте си при нас!Да са ви живи и здрави малките слънчица-радвайте им се колкото можете,че много бързо порастват... На останалите все още да чакат така желаната среща с бебчетат си,стискам палци и пожелавам успех.
 emsy ,мила,сигурна съм ,че ще си прекрасна мама-изобщо не се притеснявай...слушай интуицията си и всичко ще е наред...Ти със раждането се справи,та с едно бебе ли няма да се оправиш....? Wink

# 199
  • Мнения: 903
Та така сега да разкажа за моето раждане  Simple Smile
В понеделник 19.06.2006 г. вечерта към 22:00 часа започнаха контракциики, но търпими и на интервал от 20 минути. След това намаляха на 15, а после на 10 и така си останаха цяла нощ  Simple Smile
На другия ден така и така трябваше да ходим в болницата да ме приемат, за да предизвикат раждането. Тръгваме ние към 9:00 часа и отиваме в боницата, там ме приемат екипа и аз казвам, че имам контракции на 10 минути, а тя вика ще те приемем на етаж, а ако има разкритие в предродилна. Качвам се на магарето 1 см. разкритие и ме качиха на етаж. Прегледаха ме на ехограф всичко е ОК, обаче тоновете на бебка никак не бяха добри. Назначиха ми отново тонове след 2 часа, а аз продължавам с 10 минутните контракции. Имах уговорка за разждането и мацката дойде да ме види. Пипна ми корема и вика ти ще си родиш утре сутрин, а ако няма нищо ще ти включим система и готово. Опитах се да легна не става, опитах се да ходя боли  #Crazy Отидох пак на тонове, още по- зле. Назначиха ми нови за 21:00. Да ама не стигнах до там  Laughing  Към 19:30 часа вече бях с контракции на 5 минути, а да и съсираци с кръв започнаха да текът (извинете за думите)  обаче никой не идва да ме види и да каже какво става. Когато вече започнаха на 2 минути станах, и аз незнам как, и отидох в манипулационната, а там сестрата си приказва по телефона. Помолих я да ми обърне внимание, а тя ме гледа и си продължава разговора, но накрая ме попита, какво искам и като разбра как се казвам (за мен са я предупредили) веднага затвори телефона и извика дежурния лекар от родилна зала. Идеше ми да я   #2gunfire #2gunfire #2gunfire Дежурната дойде (беше много мила), а аз от контракции не мога да се кача на магарето да ме прегледа  Sick. Качих се, някак си, и като ме бръкна и като се развика защо са ме държали в това състояние и че съм с пълно разкритие и всеки момент мога да родя оная си глътна граматиката. Та качиха ме на една количка и в родилна зала. Там ме сложиха за малко на тонове, за да чуят бебка и ми спукаха мехура, а контакциите яки и напъни също, а акушерката ме накара да напъвам на леглото, за да види какво ставало и как напъвам, след 3 напъна ме вкараха в родилна зала, а след още 6 напъна излезе най- прекрасното нещо в живота ми, дъщеричката ми Иванна  Hug Heart Eyes Party
 
Сега сме добре  Малката принцеса папка и спинка, а аз се възтановявам с 3 външни и 1 вътрешен шев  Blush
Ама сега като се замисля и искам да си спомня какви болки съм изпитала, не мога, останали са много далече. По- голямо щастие от това да имаш дете няма  Hug Hug Hug
Пожелавам на неродилите още мами да бъдат смели и да мислят само за хубави неща (Нещото което ме държаше мене докато се превивах от болки като куче беше мисълта за това което ще излезе от мен и ще ни направи най- щастливите хора на света Simple Smile повтарях си докато имах контракция, че всичко това е за добра кауза и си заслужава страданията  Laughing Wink Hug )
Лека вечер и целувки за всики  Hug

Последна редакция: нд, 25 юни 2006, 22:55 от TABBY

# 200
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Здравейте отново едва сега се включвам защото нета ми се беше скапал. По повод на запапитването ми за увеличаване на кърмата. Kabranska и Michel макар, че съм скарана с теностите по принцип сега се опитвам да пия колкото се може повече и каквото ми падне нямам претенции, но все пак не виждам промяна в количеството на кърмата. Странното е, че кърмата ми слиза, но винаги между две хранения, в смисъл едното не се смъква, а другото да и така цял ден и това се случи сега тези последните два дни иначе нямах този проблем. Да не би нещо от горещините да стана и аз не знам, но ми е странно. Иначе kabranska едното хранене навън с АМ е и по двете причини и защото нямам достатъчно кърма и защото нямаме удобно място за тази дейност пък докато стигна до кабинета на съпруга ми където по принцип го правих, тя разходката се обезмисля. Дано да се нормализират нещата все още се боря за това. Но като се има предвид, че с дъщеря ми също нямах много кърма и едва успях до 2-рия месец да я докарам не се надявам много много. В карайна сметка както стане, като не зависи от мен какво да направя. Благодаря ви за отговорите милички и лека вечер на всички.

# 201
  • Мнения: 68
Zdraveite mami!!!
Az sum suprugat na Dani i iskam da suob6tja radostnata vest.....IMAME SI BEBORAN4E I MAM4E S ROZOVI PANDELKI!!1 Laughing Laughing Laughing 
bE6E MNOGO VALNUVA6TO I VSE O6TE E.Jelaja na vsi4ki tatkovci da usetjat tova ne6to,4uvstvo li e kakvo e.!? BLAGODARJA  na jena mi za turpenieto, spokoistvieto i samoobladanieto koeto uspja da zapazi.Pozdravjavam vsi4ki maiki, bade6ti i nastoja6ti,da prodaljavat vse taka da palnjat sarcata na blizkite i rodninite,vse taka da vseljavat v du6ite toplota,spokoistvie i ujut . Laughing Grinning

# 202
  • Мнения: 68
Днес т.е. маи не е ве4е днес ами в4ера в 14ч. ни се роди щерката, която тежи 3.150кг.и е дълга 48см.Казва се Божана. Hug

# 203
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 572
Честито момиченце!Да ви е живичка и здравичка и само радост и усмивки!

# 204
  • Мнения: X
Честито на ddaannii  и на щастливия татко!!!Дано много радост да им донесе малката Божана!

# 205
  • Мнения: 353
Честито на Ddaannii  и на таткото,само хубави моменти от нататък с малката принцеса.Корнелия защо не пробваш с чая за кърмачки на хип,само не знам дали го има още,ако не пий бира,аз имам кърма засега,ама след един месец не се знае.

# 206
  • Мнения: 903
ЧЕСТИТА РОЖБА НА ddaannii ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА И СЛУША    bouquet  bouquet  bouquet

# 207
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Честито мамо ddaannii!!!  Grinning

# 208
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Честито на всички родили мами! Да са им живи и здрави бебоците!
От днес вече сме в къщи!И засега слушкаме.
Ще пиша при юнските мами и бебоци след като посвикна с бебка.
Имали още неродили мами?

# 209
  • Канада
  • Мнения: 494
Здравейте моми4ета!
Аз през цялото време бях пове4е 4етяща,отколкото пишеща,но сега си струва да се похваля!!! Simple Smile
На 21.06 се роди моето слън4ице!!!Казва се Иван,роди се 4280 и 53 см!Голям мъж!
Родих секцио,защото се знаеше,4е бебо ще е голям,а пак и бях с малко височко кръвно последните месеци.Вече 3-ти ден сме си в къщи и свикваме един с друг:)
Честито на вси4ки,които ве4е гушкат своите съкровища и леко раждане на останалите!!!
Целувки на вси4ки от мен!

Общи условия

Активация на акаунт