Спам тема (да изплашим гаргите) от 31.10 до когато

  • 17 115
  • 933
  •   1
Отговори
# 45
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Да не си скачала с бънджи?
Абсурд. Аз съм шубелива и фаталистично настроена.  Laughing

# 46
  • Мнения: 10 696
   Хайче, как така да вляза ? Ти така се беше подпряла на ръка с отегчена физиономия и я гледаше вяло, а тя с такъв ентусиазъм ти се обесняваше ... как да прекъсна тази идилия, как ???
   Инче , вий що така ме нищите, а ? Stuck Out Tongue
Джу, аз не съм ли ти споменавал за мощния бинокъл ? Искаш ли да го подържиш ? Mr. Green

# 47
  • Мнения: 10 696
Е, те това, ако не го бях прочел, нямаше да повявам !
http://www.bg-mamma.com/?topic=1072111
Евала на таз жена !  Simple Smile

# 48
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Айде, Лане, ти си!

  Инче , вий що така ме нищите, а ? Stuck Out Tongue
Е, как няма?! Бягаш като дявол от тамян от всякакво показване или нещо по- така... И изведнъж - бам! "Хайче, щях да ти се обадя" Smile  Я, каква скрита лимонка си бил!
А Джу като ти беше на крака по морето, се ската. Да не те е уплашила?

# 49
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, аз не съм ли ти споменавал за мощния бинокъл ? Искаш ли да го подържиш ? Mr. Green
Телескоп или бинокъл? Laughing

А Джу като ти беше на крака по морето, се ската. Да не те е уплашила?
Факт, че плаша половината мъже. Другата половина мен плашат smile3532

# 50
  • Мнения: 6 382
Зомби (почти все съм си ненаспана) и вещица. Обяснения за второто - днес изчистих къщата до 10, в 10.30 бях на гробищата - там 2 часа и малко; после пак у вкъщи; душ, че пукнах от жега и препуснах към работата. И попътно си мислех, че съм голям бяс и ... тва си е. Оттърване нямъ! Joy А ся почна и лека мускулна ... утре кой знае какво ще е.
И ДД! Чета ...
Зъбните мечти на Лана ми напомниха за "Топло".... момиценце дай си ми зъбките!!!!
Мен на работата някоя баба кат се сбърка и ми каже момиченце - тогаз и аз се сещам точно за таз реплика. Е, там беше дедо, де ама ... Joy

# 51
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Лан само пуска въдици, няма да се покаже, ясен е вече. Нищо, ние не се сърдим Simple Smile Така е по-забавно да се заяждаме тука един друг.

# 52
  • Мнения: 10 696
Хайче, тези генерални заключения нещо няма да проработят при мен Simple Smile  Да не вземеш в един момент да се оправдаваш, че имаш много работа и не пиеш кафе, защото кафемашина има на две места много на близо.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Ох, умрях от смях. Има, вярно е. Ама аз такова кафе не пия. Правя си го сама на работа.

# 54
  • Мнения: 6 382
Ох, умрях от смях. Има, вярно е. Ама аз такова кафе не пия. Правя си го сама на работа.
Аз пък обожавам кафе от кафемашина. Знам, че е ала-бала портокала, ама ... много ми си харесва. Позволявам си го рядко, че и аз си правя на работата.
Тва направо си е мач - Лан - Хайчето. Grinning

# 55
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Напазарувах, разходих и кучето. Вир-вода съм, много мразя така. Хем съм с тънко яке и една тениска отдолу. Купих си за малко пари силиконова подложка за торти, доволна съм. Сега се замислих дали да не се снабдя с още една. Почнаха да зареждат и различните сладкарски материали за Коледа.
Май ще си направя едно следобедно кафе, преди да почна да готвя.

# 56
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Мен ме е гнус да пия кафе от кафемашини на улицата. Подлагам на голямо съмнение хигиената, поддръжката и качеството на водата.

# 57
  • Мнения: 6 382
Мен ме е гнус да пия кафе от кафемашини на улицата. Подлагам на голямо съмнение хигиената, поддръжката и качеството на водата.
Мда, знам, залагам само на високата температура. Мм, много е хубаво, бе, Джу. Grinning

# 58
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Хайче, тези генерални заключения нещо няма да проработят при мен Simple Smile  Да не вземеш в един момент да се оправдаваш, че имаш много работа и не пиеш кафе, защото кафемашина има на две места много на близо.
Начи, Лане, кУ та налазят от спама, дъл такива генерални заключения няма да използваш, м? Wink
Да не вземеш да се пишеш в дълга командировка?

Тук с удоволствие пия кафе в заведенията, хубаво им е.


Машини има само в болниците. Не само за кафе, ами и за напитки и храни. Обикновено ги монтират в залите за чакане (за семействата и близките).

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 17:41 от YanaDG

# 59
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Мен ме е гнус да пия кафе от кафемашини на улицата.

Пийте бира, народа не случайно е казал като няма кафе и бирата е кафе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт