Любители на котки - Тема 125

  • 30 699
  • 837
  •   1
Отговори
# 705
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Аууу, Майки, Барни и Мади са разкошни просто. Честити ви беля  и радост !😁 Свиква се с чупенето и разтурването. Моето пък го мързи и да скача, и храна да проси даже му се струва огромно усилие. Още от сега, пък е  на 6 месеца. Най-обича да играе по гръб 🙂. И по гръб пада също. Е, по някой път тича из къщи и ни причаква наежен, ама рядко.
Малко данъци:
Тъй играем ние


Прави ми впечатление, че не се ближе и подрежда косми. На 2-3 обърше муцунката и толкоз. Аз затова и не се натискам още за котешки треви. Другите ми котки по 1 час се ближеха да се подредят и натъкмят.

# 706
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Още малко данъци


# 707
  • Варна
  • Мнения: 25 343
Лелееее, моите Кетя и Елена са на първо място в списъка Heart Eyes Записвам се с една Кетя, която пак е у нас. Последните години двете бяха у свекърва ми, но снощи я прибрахме. Дребният е на седмото небе, а тя по стара традиция мърка само на мен  Laughing
Обаче довечера ще ходи на доктор, май има цистит...
Данък малко по-късно, защото се е завряла под покривката на фотьойла и отказва да излезе Mr. Green

# 708
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 304
Кети и Ленчето, душички сладки  Heart Eyes Имах една дворна маца с цветове горе-долу като тях и си я кръстих Кети. Тя роди момиченце като нея, и то се казва Кети.
Майката Кети

# 709
  • Варна
  • Мнения: 25 343
Страшно прилича на Бетито - третата котка, която свекърва ми прибра  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 21 332
Мога ли да чупя "капсулката" на Ветексперт Ветомун и да я изсипвам в храната на котето ?

# 711
  • София
  • Мнения: 8 348
Поръча ли?
Не бих го правила аз, защото може да не е вкусно и да откаже и храната. Даже много вероятно. Мога да ти пусна линк за пастата.

# 712
  • Мнения: 21 332
Тогава директно да я изсипвам в устата ли ?
Купих ги вече.

# 713
  • Мнения: 1 641
Малката лисичка, аз режа връхчето на капсулата на Ветомун-а и изтисквам съдържанието в храната (това по препоръка на ветеринар). Не е гадно, защото Ая си го хапва, не съм имала проблем до сега.

# 714
  • Мнения: 21 332
Малката лисичка, аз режа връхчето на капсулата на Ветомун-а и изтисквам съдържанието в храната (това по препоръка на ветеринар). Не е гадно, защото Ая си го хапва, не съм имала проблем до сега.
И на мен това ми казаха.
Благодаря,ще пробвам довечера.

# 715
  • Мнения: 1 641
Ая проверява в торбата дали има подарък и за нея:

# 716
  • София
  • Мнения: 6 215
Мади седи на прозорец. Много се вълнува, когато отворим, качва се и гледа нещо, души... Прозорецът е с комарник, не сме я оставили така Simple Smile

Скрит текст:

Нещо не ѝ допада май храната, взехме на Аплауз с пиле и сьомга гранули, яде ги някак от немай къде, основно нощем. Мислех да я пробвам с пауч, ама тогава пък да не вземе тотално да откаже гранулите...

Чудесни котета сте показали, малки и големи!! Simple Smile

Лисичке, вашата госпожица как е, оправя ли се?

# 717
  • Мнения: 583
Много сладка Мади Heart Внимавайте все пак с комарниците, защото някой път много се вълнуват, не знам колко са ви здрави, но нашата примерно на балконската врата комарника със засилка го отваря Simple Smile Хем е дребно коте Simple Smile

# 718
  • София
  • Мнения: 6 215
Благодаря Simple Smile, точно този комарник е доста труден за отваряне, а и тя не седи много-много, явно ѝ става студено и слиза.
Нали не спи при нас и не я пускахме в спалнята, вчера все пак решихме да ѝ покажем и тази мистериозна стая, че голямо любопитство я глождеше. С притичвания и прилазвания и големи подозрения към някакви чорапи Grinning я разгледа и взе да припира и за терасата. Е, там вече я хванах здраво и само се показахме да види какво е това, белким се успокои.
Обаче все още не съм ѝ свикнала с обичаите и все се тревожа за нещо, кога спи много, кога не яде... Пфф. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 583
Благодаря Simple Smile, точно този комарник е доста труден за отваряне, а и тя не седи много-много, явно ѝ става студено и слиза.
Нали не спи при нас и не я пускахме в спалнята, вчера все пак решихме да ѝ покажем и тази мистериозна стая, че голямо любопитство я глождеше. С притичвания и прилазвания и големи подозрения към някакви чорапи Grinning я разгледа и взе да припира и за терасата. Е, там вече я хванах здраво и само се показахме да види какво е това, белким се успокои.
Обаче все още не съм ѝ свикнала с обичаите и все се тревожа за нещо, кога спи много, кога не яде... Пфф. Simple Smile

А то и като свикнеш, пак ще се тревожиш Grinning Ние поне сме големи паники и само я наблюдаваме - да не е много сънлива, да не яде малко, да не яде много Grinning Ние наскоро си спомняхме как като беше малка и я беше страх да прекосява една част на коридора, където има врати от двете страни, явно се чувстваше незащитена там и доста се посмяхме, защото сега направо нищо общо, ако има затворена врата, веднага трябва да се поправя тази грешка (единствено в кухнята не я пускаме много-много) Grinning

Общи условия

Активация на акаунт